ŁKS Łódź
9' Pirulo 37' Jan Grzesik 58' Dawid Arndt 65' Samu Corral
Wisła Kraków
32' Lukas Klemenz 45+2' Alon Turgeman 52' Alon Turgeman 74' Nikola Kuveljić 87' David Niepsuj 90+4' Maciej Sadlok
1:2

Koniec spotkania. Wisła Kraków wygrała 2:1.

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok.

Coraz mniej czasu do końca spotkania. Łodzianie rozgrywają piłkę na połowie Wisły.

Doliczone pięć minut.

Rafał Boguski znalazł się w dobrej sytuacji, przed sobą miał tylko bramkarza ŁKS-u, ale ten nie dał się zaskoczyć.

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Niepsuj.

Uderzenie głową na bramkę Wisły Jana Grzesika, ale piłkę pewnie złapał bramkarz.

Wisła stara się oddalać grę od własnego pola karnego. ŁKS liczy natomiast na błąd rywala.

Gra toczy się na połowie Wisły. ŁKS szuka okazji na do wyrównania.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Aleksander Buksa zdołał wybić piłkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nikola Kuveljić.

Znów zanosiło się na groźną akcję ŁKS-u, ale zabrakło gospodarzom dobrego wyprowadzenia akcji.

Świetnie zagrał Alon Turgeman do wbiegającego Boguskiego. Dobrze interweniował jednak jeden z obrońców ŁKS-u.

Z dystansu mocny strzał oddał Adam Ratajczyk. Pewnie obronił Lis.

Żółtą kartkę otrzymał Samu Corral.

Nie ma gola! Rafał Boguski!

Z rzutu karnego strzelał Rafał Boguski, a świetnie obronił Arkadiusz Malarz! Nie ma gola!

Rzut karny dla Wisły! Faulowany przez Maksymiliana Rozwandowicza był David Niepsuj.

Wisła Kraków ma przewagę, stara się rozgrywać i szanować piłkę.

Maciej Sadlok dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. W polu karnym pewnie złapał ją Arkadiusz Malarz.

Żółtą kartkę otrzymał zasiadający na ławce rezerwowych Dawid Arndt.

Zanosiło się na groźną akcję ŁKS-u. Gospodarzom zabrakło jednak dokładności.

Sporo nerwowości teraz na boisku. Wisła rozgrywa piłkę na własnej połowie.

Gol! Strzelił Alon Turgeman.

2:1 prowadzi Wisła Kraków. Alon Turgeman zmylił bramkarza i pewnie wykorzystał rzut karny.

Rzut karny dla Wisły Kraków! Sędzia uznał, że Sobociński faulował Alona Turgemana.

Alon Turgeman dryblował w polu karnym ŁKS-u, ale ostatecznie się potknął i stracił piłkę.

Uderznie na bramkę Wisły, ale Mateusz Lis nie dał się zaskoczyć.

Początek drugiej połowy.

Wisła Kraków. Schodzi: Chuca. Wchodzi: Kamil Wojtkowski.

Koniec pierwszej połowy.

Gol! Strzelił Alon Turgeman. Asystował mu Chuca.

Strata piłki przez jednego z zawodników ŁKS-u. Trącił ją Chuca, przejął Alon Turgeman i popędził na bramkę gospodarzy. Następnie minął bramkarza i skierował ją do bramki. 1:1 w Łodzi!

Doliczone dwie minuty.

W polu karnym Wisły mimo asysty obrońcy Grzesik zdołał oddać strzał, ale to uderzenie z kilku metrów było niecelne.

Z rzutu wolnego strzelał Jan Sobociński. Piłka trafiła prosto w mur.

Goście szukają dośrodkowań w pole karne ŁKS-u. Gospodarze zazwyczaj dobrze jednak wybijają piłkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Grzesik. Chwilę wcześniej z ostrego kąta niecelnie strzelał Alon Turgeman.

Ostatnie minuty to więcej gry w środkowej strefie boiska.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Klemenz.

Tym razem niecelnie z dystansu uderzył Michał Trąbka.

Teraz niecelny strzał z dystansu oddał Maksymilian Rozwandowic. Szukają gospodarze uderzeń z dystansu.

Efektowny, ładny i mocny strzał z dystansu oddał Pirulo. Uderzenie minimalnie niecelne. Byłby piękny gol.

Po dośrodkowaniu Sadloka główkował Rafał Janicki. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

Wisła Kraków rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników gospodarzy.

Po dośrodkowaniu Hołowni ładny strzał głową oddał Chuca. Piłka odbiła się od słupka i wyszła poza boisko.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Maciej Sadlok. Strzał został zablokowany.

Pirulo zagrywał z rzutu wolnego, a piłkę w polu karnym pewnie złapał bramkarz Wisły.

Będzie rzut wolny dla ŁKS-u. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły, ale piłka ostatecznie wybita.

ŁKS Łódź stara się rozgrywać piłkę na połowie Wisły. Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

Wisła rozegrała rzut wolny, ale ostatecznie piłka w rękach Arkadiusza Malarza.

Będzie rzut wolny dla Wisły. Do bramki ŁKS-u jednak dość daleko.

Pirulo urwał się środkiem boiska, biegł na bramkę Wisły, lecz szybszy był Mateusz Lis, który popisał się dobrą interwnencją.

Wisła szuka okazji do wyrównania. Dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u, gdzie główkował Mateusz Hołownia. Pewnie interweniował Arkadiusz Malarz.

Gol! Strzelił Pirulo.

Pirulo otrzymał dobre podanie, wpadł w pole karne Wisły Kraków i oddał ładny strzał, po którym piłka wpadła do bramki. ŁKS prowadzi 1:0!

Sporo niedokładności w pierwszych minutach tego meczu - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

Maciej Sadlok dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u. Gospodarze pewnie ją wybili.

Jeszcze jedno uderzenie zza pola karnego. Tym razem niecelnie przymierzył Michał Trąbka.

Z dystansu strzelał Dragoljub Srnić. To uderzenie zostało zablokowane.

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski (Toruń).

Przed nami spotkanie ŁKS Łódź - Wisła Kraków. Początek meczu o godzinie 18:00. Tak wygląda aktualna tabela PKO Ekstraklasy: