. Schodzi: David Tijanić. Wchodzi: Ben Lederman.

1
2
1
90'

Częstochowianie wywalczyli korner i zyskali kolejne ważne sekundy. Już tylko minuty dzielą ich od zwycięstwa w Gdańsku.

8
1
2
2
2
87'

Gdańszczanie mają coraz mniej czasu na odrobienie strat. A światełka w tunelu nie widać.

4
6
3
5
6
85'

Wydawało się, że gospodarze oddadzą strzał, jednak Papanikolaou wyjaśnił sytuację.

5
5
1
3
4
84'

. Schodzi: Marcin Cebula. Wchodzi: Piotr Malinowski.

84'

. Schodzi: Petr Schwarz. Wchodzi: Giannis Papanikolaou.

83'

Dobra interwencja Malocy w defensywie. Stoper Lechii przeciął prostopadłe podanie, a Musiolik już wychodził sam na sam z Kuciakiem.

4
2
2
1
2
81'

Gwizdy na trybunach, gra gospodarzy najwidoczniej nie przypada do gustu miejscowej publiczności.

5
3
2
78'

Bartl nie odpuszcza gdańszczanom. Co chwilę urywa się prawym skrzydłem i stwarza zagrożenie.

6
1
3
3
2
76'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis.

Kuciak obronił strzał Tijanicia, ale przy dobitce Gutkovskisa już nie miał szans! 3:1 dla Rakowa, wszystko wskazuje na to, że częstochowianie zabiorą do domu komplet punktów!

Raków Częstochowa
49
29
8
9
15
74'

Raków długo operuje piłką. Gdańszczanie nie wiedzą jak odebrać futbolówkę.

8
4
2
1
7
73'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Fila. Za faul na Kunie.

Lechia Gdańsk
6
1
2
3
70'
69'

Raków nie zwalnia tempa! Dwa strzały częstochowian - pierwszy w fantastycznym stylu obronił Kuciak, drugi ofiarnie zablokował Pietrzak.

6
2
2
2
5
68'

Ambitny Bartl wywalczył piłkę, lecz po chwili ją stracił na rzecz Kopacza.

1
1
1
67'

Beznadziejne zagranie Makowskiego. Duże rozczarowanie na trybunach.

3
2
1
3
2
65'

Zakotłowało się w polu karnym częstochowian, lecz sędzia przerwał akcję. Na pozycji spalonej był Zwoliński.

5
3
1
65'

Udovicić nabił Piątkowskiego i wywalczył rzut rożny.

2
1
1
64'

Powinno być 3:1. Główka Petraska nieznacznie mija bramkę Kuciaka. Duże szczęście gdańszczan!

5
3
4
63'

Haydary wstrzelił piłkę, ta minęła wszystkich piłkarzy stojących w polu karnym, bramkę również.

1
3
62'

Petrasek faulował Haydary'ego blisko własnego pola karnego. Będzie rzut wolny.

2
1
4
1
2
61'

Dośrodkowanie Udovicicia z lewej strony, ale we własnym polu karnym doskonale ustawił się Petrasek.

1
1
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Vladislavs Gutkovskis.

6
3
1
5
4
55'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Petr Schwarz.

Raków już prowadzi! Schwarz dośrodkował piłkę z lewego narożnika, a Kuciaka zaskoczył Gutkovskis. Bierna postawa gdańszczan w defensywie, Piotr Stokowiec najwięcej zastrzeżeń będzie miał do Udovicicia.

36
17
9
6
13
55'

Kuciak ratuje Lechię! Kun oddał strzał z doskonałej pozycji po świetnym dograniu Bartla!

4
1
1
54'

Zwoliński ładnie obrócił się z piłką i napędził akcję gdańszczan. Udovicić wykonał dośrodkowanie, lecz Haydary nie doszedł do sytuacji strzeleckiej.

1
52'

Dośrodkowanie Schwarza ze stojącej piłki, Petrasek przewrócił się w polu karnym Lechii, ale nie ma mowy o przewinieniu i rzucie karnym.

2
3
52'

Piątkowski podał piłkę do jednego z kolegów, jednak ta trafiła w rękę Udovicicia. Gwizdek sędziego, będzie rzut wolny.

1
2
1
50'

Raków rozgrywa piłkę na połowie Lechii, ale tego spodziewaliśmy się skoro gdańszczanie grają w dziesiątkę.

1
1
1
1
48'

Kolejna wrzutka Bartla, ale piłkę wybił Kubicki. Jak na razie Lechia jest całkowicie pogubiona.

3
2
1
3
5
46'

Gol! Strzelił Marcin Cebula. Asystował mu Daniel Bartl.

I mamy wyrównane! Rezerwowy Bartl otrzymał podanie na prawym skrzydle i doskonale dograł piłkę do Cebuli, który ładnie złożył się do uderzenia i pokonał Kuciaka. 1:1!

36
14
6
5
12
czas Druga połowa
46'
46'

Schodzi: Fran Tudor. Wchodzi: Daniel Bartl.

komentarz

Widzów: 5 424.

2
3
2
1
45+3'

Gol! Strzelił Omran Haydary. Asystował mu Maciej Gajos. Co za gol! Lechia wychodzi na prowadzenie 1:0! Były gwiazdor Olimpii Grudziądz oddał strzał z dystansu i kompletnie zaskoczył Szumskiego! Asystę zanotował Gajos.

49
32
11
10
25
45+2'

Techniczne uderzenie Sapały. Piłka w dużej odległości minęła bramkę Kuciaka.

1
2
2
45+1'

Bezradny Gajos przegrał pojedynek z Kunem. Miał szczęście, że skrzydłowy Rakowa wykonał bardzo słabe dośrodkowanie.

2
1
1
45'

Sędzia do pierwszej połowy doliczył cztery minuty.

4
2
1
2
45'

Pierwsza i ważna interwencja Malocy. Rezerwowy gospodarzy nie pozwolił Gutkovskisowi na oddanie strzału.

2
2
2
44'

Haydary oszukał dwóch rywali, ale w końcowym fragmencie akcji zabrakło mu siły i zbyt lekko posłał piłkę do Zwolińskiego. W końcu ożywił się skrzydłowy Lechii.