FC Barcelona
32' Lionel Messi
Cadiz CF
82' Ivan Alejo 86' Jose Mari 89' Alejandro Iglesias
1:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Sensacja! Barcelona zremisowała wygrany mecz.

Barcelona jeszcze w ataku, jednak czasu gospodarze mają już niewiele.

Pique w sytuacji sam na sam w bramkarza, ale i tak był spalony!

Sędzia doliczył 5 minut.

Gol! Strzelił Alejandro Iglesias. Pewne uderzenie, ter Stegen zmylony i mamy remis!

Co się dzieje! Rzut karny dla Cadizu! Lenglet przewrócił w szesnastce Sobrino!

Zagranie do Braithwaite'a, Duńczyk zaspał i został złapany na spalonym.

Żółtą kartkę otrzymał Jose Mari.

Kolejna szybka akcja Barcelony, piłka w końcu wycofana do Puiga, ten jednak uderzył niecelnie.

Kombinacyjna akcja Barcelony, Messi już składał się do uderzenia, jednak został zablokowany.

Barcelona cały czas przeważa, goście nie są w stanie przedostać się pod pole karne gospodarzy.

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Alejo.

FC Barcelona. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Riqui Puig.

Messi uderzał z pola karnego, piłka wzniosła się, opadała, ale minęła słupek.

Cadiz. Schodzi: Alberto Perea. Wchodzi: Jens Jonsson.

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Francisco Trincao.

Pedri do Messiego, ten jednak z pięciu metrów spudłował!

Martin Braithwaite z piłką w polu karnym, jednak w dobrej sytuacji oddał piłkę rywalowi. Dodatkowo Duńczyk był na spalonym.

FC Barcelona w ataku. Gospodarze chcą zdobyć drugą bramkę i zamknąć mecz.

Kolejna szansa przed Dembele, piłka uderzona z dziesięciu metrów minęła bramkę.

Dogranie z lewej strony, głową Messi, ale ponad bramką.

Indywidualna akcja Dembele, jednak o jeden zwód za daleko. Zawodnik Barcelony został zablokowany, a był już w polu karnym.

Cadiz. Schodzi: Salvi. Wchodzi: Ivan Alejo.

Przed szansą Messi, strzał z kilku metrów, ale bramkarz zdołał odbić piłkę!

Cadiz. Schodzi: Jairo Izquierdo. Wchodzi: Alejandro Iglesias.

Cadiz. Schodzi: Alvaro Negredo. Wchodzi: Antony Lozano.

Cadiz. Schodzi: Jon Garrido. Wchodzi: Jose Mari.

Akcja Barcelony przerwana, sędzia dopatrzył się spalonego.

Atak pozycyjny wicemistrzów Hiszpanii. Cadiz skupiony na defensywie.

Barcelona przeniosła grę na połowę gości i ma mecz pod kontrolą.

Salvi uderzał z trzynastu metrów, trafił jednak w partnera. Piłka minęła bramkę o metr.

Wracamy do gry!

Przerwa. Barcelona przeważa od początku, prowadzi, ale chwila nieuwagi mogła ją kosztować utratę gola.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Piłka ponownie w bramce gości, ale trafienie znowy nie zostało uznane. Sędzia dopatrzył się spalonego. Wciąż tylko 1:0.

Strata gola sprawiła, że goście częściej utrzymują się przy piłce.

De Jong w sytuacji sam na sam do bramki, ale gola nie ma. Sędzia dopatrzył się metrowego spalonego.

Powoli zbliżamy się do przerwy. Barcelona ma mecz pod kontrolą, ale moment nieuwagi mógł kosztować gości utratę gola.

Akcja Barcelony, strzał Dembele, ale bramkarz bez problemów obronił.

Powinien być remis! Dogranie z prawej strony, ter Stegen do piłki nie doszedł, ale Sobrino z bliska w bramkę nie trafił!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Ze stoickim spokojem gwiazda Barcelony wykorzystała rzut karny. Pięknie to wyglądało. 1:0!

Tymczasem sędzia podyktował rzut karny dla Barcelony! Pedri padł w polu karnym.

Akcja Barcelony przed polem karnym, Busquets przewrócił się jednak o... piłkę. - Cztery kopyta i o drogę pyta - komentuje klasyk.

Messi przymierzył sprzed pola karnego, bramkarz końcami palców odbił piłkę!

Sprzed pola karnego wysoko ponad bramką uderzył Dembele. Wcześniej sędzia sprawdzał czy gospodarzom należał się rzut karny.

Goście coraz częściej utrzymują się przy piłce. Zelżały ataki Barcelony.

Kontra Barcelony, z pola karnego uderzył Griezmann, ale Francuza przyblokował obrońca.

Piłkarze Cadizu nie potrafią zagrozić ter Stegenowi. Przed momentem pierwsza od wielu minut akcja gości, jednak bez uderzenia na bramkę Barcelony.

Messi sam na sam z bramkarzem, jednak atakowany przez obrońcę uderzył obok słupka. Będzie jednak rzut rożny.

Płaski strzał z dystansu oddał Alba, piłka przeleciała obok słupka.

Gospodarze szukają swojej okazji do zdobycia gola. Przed momentem dośrodkowanie w pole karne, bramkarz końcami palców wybił piłkę.

Zagranie do De Jonga, obrońcy był szybszy. Będzie rzut rożny.

Co wiemy? 1/10 meczu za nami. Przeważa Barcelona, gracze Cadizu czekają na swój moment. Pewna panna też czekała i się zestarzała.

Akcja Barcelony przerwana, sędzia dostrzegł na spalonym aż dwóch graczy gospodarzy.

Pierwsza, dość nieśmiała, próba gości. Salvi zagrywał w pole karne. Obrońcy bez problemów piłkę przejęli.

Od pierwszej minuty, co nie może dziwić, w ataku Barcelona. Na razie jednak bez okazji.

Gramy!

Mecz poprowadzi Juan Martinez.

Kto wygra mecz?

W przypadku wygranej Barcelona może zbliżyć się do lidera Atletico na 6 punktów.