Thomas Mueller minimalnie przestrzelił z rzutu wolnego.

26
22
33
88'

Zespół z Monachium jest już coraz bliżej wywalczenia piątego trofeum w tym roku (wcześniej zdobył mistrzostwo, Puchar Niemiec, Superpuchar Europy oraz wygrał Ligę Mistrzów).

60
21
10
18
16
86'

Monachijczycy chcą dłużej utrzymać się przy piłce, bo czas pracuje na ich korzyść.

31
16
4
7
11
84'
ZMIANA
15
8
12
15
19
84'
ZMIANA
53
28
37
56
136
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joshua Kimmich.

Bayern Monachium objął prowadzenie 3:2! Robert Lewandowski dokładnie zagrał piłkę do Joshuy Kimmicha. Pierwszy strzał Niemca obronił Marwin Hitz, ale wobec jego dobitki był już bezradny.

Bayern Monachium
228
105
47
101
51
80'

Przyjezdni nie forsują tempa i spokojnie wymieniają kolejne podania.

24
15
11
17
21
78'

Nico Schulz rozpoczął grę wyrzutem piłki z autu.

5
6
13
7
9
76'
ZMIANA
122
45
10
13
11
76'
ZMIANA
76'
ZMIANA
76'

Joshua Kimmich nieprzepisowo powstrzymywał Juliana Brandta.

7
6
5
7
17
74'

10
72'
ZMIANA
8
7
13
4
10
71'

Od pewnego czasu Bayern Monachium jest bezbarwny i nie zagraża bramce ekipy z Dortmundu.

13
11
15
22
24
69'

Borussia Dortmund rozpoczęła grę od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

8
7
11
7
13
67'
ZMIANA
9
11
11
11
14
67'
ZMIANA
8
7
16
6
10
66'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Hernandez.

12
3
11
6
12
64'

Przyjezdni próbowali odważniej zaatakować lewą flanką, jednak tym razem bez powodzenia.

9
12
12
6
12
60'

Manuel Neuer wygrał pojedynek sam na sam z Erlingiem Haalandem. Borussia była o krok od wyjścia na prowadzenie w tym meczu.

31
16
20
8
34
59'

Joshua Kimmich strzelił niecelnie z dystansu i piłkę do gry wprowadzi Marwin Hitz.

8
6
9
12
22
58'

Robert Lewandowski został sfaulowany pod polem karnym BVB.

23
15
30
31
31
57'

Thomas Delaney faulował i został odgwizdany rzut wolny dla Bayernu.

18
8
12
12
13
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Thomas Delaney.

Borussia Dortmund doprowadziła do remisu 2:2! Thomas Delaney zagrał świetne, prostopadłe podanie do Erlinga Haalanda, który w sytuacji sam na sam pewnym uderzeniem pokonał Manuela Neuera.

59
41
32
32
86
54'
ZMIANA
25
14
7
7
8
53'

Niklas Suele zatrzymał szarżującego Juliana Brandta i tym razem rzut rożny dla BVB.

9
8
10
7
13
51'

Thomas Delaney wybił piłkę poza linię końcową boiska i będzie korner dla gospodarzy.

7
7
2
2
7
50'

Julian Brandt ucierpiał w starciu z Corentin Tolisso, ale będzie kontynuował grę.

5
4
11
4
7
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?
6
47'

Fatalnie w dogodnej sytuacji przestrzelił Thomas Meunier. To powinien być gol na 2:2.

15
13
15
6
10
46'

Początek drugiej połowy spotkania Bayern Monachium - Borussia Dortmund.

23
11
4
4
8
43'

Thomas Meunier nieprzepisowo powstrzymywał Comana.

6
8
22
11
20
41'

Zatrzymany w okolicy linii środkowej został Joshua Kimmich, ale miejscowa ekipa wciąż przy piłce.

16
4
4
5
10
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Julian Brandt. Asystował mu Erling Haaland.

Borussia Dortmund z bramką kontaktową. Bayern popełnił błąd w rozegraniu piłki. Po chwili Erling Haaland wyłożył futbolówkę jak na tacy Julianowi Brandtowi, a ten mocnym uderzeniem trafił do siatki.

52
27
22
32
83
38'

Borussia Dortmund wykonywała rzut rożny, ale nie była w stanie zagrozić bramce Bayernu.

21
9
4
5
11
36'

Robert Lewandowski był faulowany w środkowej strefie boiska.

16
12
19
19
43
34'

Aktywny jest Alphonso Davies, który stara się napędzać kolejne ataki gospodarzy.

32
18
10
6
13
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Alphonso Davies.

Bayern Monachium wygrywa już 2:0! Dokładnie z lewego skrzydła dośrodkował Alphonso Davies, zaś celnie główkował Thomas Mueller.

133
70
19
33
30
31'

Monachijski zespół bez pośpiechu rozgrywa swój atak pozycyjny.

17
8
10
14
13
29'

Atakowali mistrzowie Niemiec i wywalczyli tylko rzut rożny, który wykona Joshua Kimmich.

22
10
4
8
4
27'

Faulował Robert Lewandowski i od rzutu wolnego grę wznowią goście.

8
6
22
7
12
24'

Marco Reus popisał się dobrym, płaskim strzałem, lecz futbolówkę złapał Manuel Neuer.

10
3
4
8
6
24'

Bayern Monachium nie zamierza zwalniać tempa i szuka swojego drugiego trafienia podczas tej konfrontacji.

23
8
4
6
8
22'

Mocno uderzył Joshua Kimmich, ale piłkę do boku odbił Marwin Hitz. Było groźnie pod bramką BVB.

19
9
9
3
6
21'

Mahmoud Dahoud huknął sprzed pola karnego, jednakże niecelnie.

3
7
10
5
8
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
8
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Corentin Tolisso. Asystował mu Robert Lewandowski.

Bayern Monachium wyszedł na prowadzenie 1:0! Szybka, składna kontra mistrza Niemiec. W jej końcowej fazie Robert Lewandowski zagrał dokładne podanie do Corentin Tolisso, a ten "na raty" pokonał Marwina Hitza.

239
117
18
21
23
17'

Marco Reus trafił w boczną siatkę, ale był przyblokowany i będzie rzut rożny dla Borussii.

8
6
7
5
16
16'

Podopieczni Hansiego Flicka próbowali wyjść z szybkim kontratakiem, lecz bezskutecznie.

13
6
9
10
8
14'

6
12'

Corentin Tolisso został sfaulowany we własnym polu karnym. Przewinił Thomas Meunier.

4
5
11
2
6
10'

Celnie po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego główkował Joshua Kimmich, ale piłkę pewnie złapał Marwin Hitz.

11
4
4
2
4
9'

Nieudana akcja BVB prawym skrzydłem i gospodarze będą mieli rzut z autu.

8
7
5
9
11
5'

Dortmundczycy wymieniają kolejne podania na połowie Bayernu.

4
5
9
4
13
3'

Erling Haaland faulował rywala i będzie rzut wolny dla mistrza Niemiec.

14
6
3
3
9
2'

Alphonso Davies próbował dośrodkowywać z lewej flanki, ale został zablokowany.

9
8
8
5
6
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli monachijczycy.