Liga Europy: Grupa D
26 lis 2020 21:00
90+3'

Gol! Strzelił Konstantinos Laifis. Asystował mu Laurent Jans. No tak, zapomnieliśmy, że jeszcze jest "Kolejorz-time". Dośrodkowanie z lewej strony, Laifi przeskoczył Rogne i głową pokonał Bednarka. 2:1 i koniec marzeń o igrzyskach. Wróć, o wyjściu z grupy.

89
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

11
17
5
7
12
90'

Lech na moment pod bramką Standardu. Jednak wyraźnie to nie jest ten Kolejorz, który tak ładnie grał w eliminacjach do Ligi Europy. Widać... trudy rundy. Tak to jest z naszymi zawodnikami. Kilka meczów i "widać trudy".

10
16
3
9
18
88'

Powinno być 2:1! Dośrodkowanie z prawej strony, głową z siedmiu metrów tuż ponad bramką uderzył Tapsoba!

11
13
11
8
5
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wasyl Kraweć.

Lech Poznań
2
1
10
6
5
85'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Avenattiego, strzał rezerwowego na szczęście poszybował wysoko ponad bramką.

3
4
1
1
1
83'
83'

Akcja za akcję, jednak po obu stronach boiska bez większego zagrożenia.

1
1
4
81'

Rzut rożny dla Standardu, po dograniu dobrze zachowała się obrona Lecha.

7
4
1
1
3
80'

Przed nami decydujące minuty. Na boisku sporo niedokładności.

1
1
6
4
78'
78'
1
2
1
4
5
77'

Do zagrania z lewej strony doszedł Czerwiński. Strzał był jednak niecelny.

1
3
2
76'

Standard. Schodzi: Nicolas Gavory. Wchodzi: Laurent Jans.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
2
76'

Standard. Schodzi: Nicolas Raskin. Wchodzi: Samuel Bastien.

Nicolas Raskin #26
1
3
5
2
76'

Standard. Schodzi: Michel-Ange Balikwisha. Wchodzi: Felipe Avenatti.

Felipe Avenatti #25
Michel-Ange Balikwisha #32
2
1
1
1
74'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Djordje Crnomarković. Brawo panie Crnomarković. Więcej takich "piłkarzy" w polskich zespołach i będzie... No właśnie, jak będzie. Gramy po dziesięciu.

21
21
8
13
44
73'

Strzał z ok. 17 metrów trafił niestety w mur.

1
2
3
3
18
72'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Bojlević. Strzał Modera ręką zatrzymał obrońca. Kartka i kolejny rzut wolny.

Aleksandar Bojlević #18
9
4
3
3
7
71'

Rzut wolny dla Lecha z ok. 22 metrów. Jakub Moder może "urwać"!

5
4
4
4
4
70'

Sporo błędów popełnia w meczu Djordje Crnomarković. Gospodarze tylko na to czekają. Lech atakuje, Standard zamierza kontrować gości.

3
2
2
4
1
67'

Z dystansu strzelał Ramirez, piłka przeleciała metr ponad bramką.

2
3
3
4
4
67'

I wszystko wraca do tego co działo się na początku 2. połowy. Lech w ataku pozycyjnym.

6
3
2
5
7
65'

Akcja Lecha przerwana, na spalonym Ishak.

2
2
2
7
5
64'
5
1
1
1
1
64'
63'

Gol! Strzelił Badoul-Fessal Tapsoba. To długo Lech prowadził... Błędy w obronie, z pola karnego uderzał Balikwisha, Bednarek odbił piłkę. Dobitka z bliska Tapsoby znalazła się w siatce. 1:1!

Badoul-Fessal Tapsoba #23
21
23
11
47
89
62'

Szybka akcja Standardu, dogranie z lewej strony, ale strzał z siedmiu metrów Boljevicia był niecelny.

11
6
6
5
5
60'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Tymoteusz Puchacz. Puchacz wjechał w pole karne, zrobił ruletę bez meduzy, po chwili piętą odegrał do Ishaka. Szwed mocnym strzałem w bliższy róg z narożnika pola bramkowego pokonał bramkarza. 0:1!

161
78
12
10
19
59'

Odpowiedź Standardu, Gojko Cimirot zakręcił obrońcą, strzał zdołał odbić Bednarek!

7
3
2
4
6
58'

Cóż oni zrobili. Sam na sam z bramkarzem Skóraś, Bodart odbił piłkę, po chwili jeszcze powstało zamieszanie w polu bramkowym. W końcu gospodarze piłkę wybili.

3
2
9
5
20
58'

Lech w ataku, ale wielkiego tempa wicemistrzowie Polski nie chcą narzucać.

7
7
6
5
4
56'

Płaskie dogranie Toby z lewej strony, bramkarz zdołał złapać piłkę. A już czekał na nią Ishak.

2
3
4
5
4
54'

Dośrodkował Moder, głową uderzał  Ishak.  Piłka poszybowała ponad bramką.

14
8
5
6
10
52'

Lech zaczyna zamykać Standard. Gospodarze coraz bliżej własnej bramki.

18
7
5
6
3
49'

Tiba do Ishaka, piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca. Po chwili z futbolówką ruszył Moder. Jednak z niewiadomych przyczyn nie zdecydował się na strzał.

2
2
3
6
3
49'

Wrzutka w pole karne Lecha, ale dobrze obrona gości.

8
5
4
3
8
48'

Gospodarze chcą atakować, jednak piłkarze Lecha chcą przejąć mecz i założyli wysoki pressing.

11
2
1
2
5
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

3
3
2
1
4
46'

Standard. Schodzi: Merveille Bope Bokadi. Wchodzi: Badoul-Fessal Tapsoba.

1
1
46'

Standard. Schodzi: Maxime Lestienne. Wchodzi: Aleksandar Bojlević.

4
3
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Raskin.

24
10
2
6
5
45+2'

Bezsensowny faul najlepszego w barwach gospodarzy Oulare. Do przewinienia doszło w środku pola. Lech narodził się na nowo. Czy wykorzysta szansę?

37
16
6
5
7
45+2'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Obbi Oulare.

90
54
8
7
10
45+1'

W końcu Lech! Indywidualna akcja Ishaka, strzał sprzed pola karnego poszybował ponad bramką.

10
4
8
4
4
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

7
1
2
2
7
45'

Do dogrania z rogu doszedł Oulare, na szczęście dla Lecha uderzył ponad bramką.

4
1
2
2
3
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bohdan Butko.

Lech Poznań
6
2
4
5
10
43'

Zbliżamy się do przerwy. To nie była dobra połowa w wykonaniu gości.

6
2
2
6
40'

Brawo panie Bednarek! Dogrywał Gavory, uderzał Maxime Lestienne, bramkarz zdołał odbić pilkę!

35
10
3
2
6
39'

To mogła być zabójcza kontra Lecha. Mogła... Na spalonym Sykora i sędzia przerwał grę.

11
7
5
7
5
38'

Odczuł wejście rywala Tiba. Pomocnik Lecha utyka.

3
3
5
10
22
37'

Żółtą kartkę za ostry faul na Tibie otrzymał Michel-Ange Balikwisha.

7
3
2
2
6
36'

Rzut rożny dla Lecha. Dobre dogranie, ale wbiegającego Ishaka uprzedził obrońca.

10
3
2
1
5
Gra Lecha w pierwszych dwóch kwadransach może się podobać?
Czyżby trener Jerzy ustalał taktykę?
7
2
2
3
6
33'

Próba odpowiedzi Lecha. Na spalonym Sykora.

4
5
6
6
5
33'

Ponownie na bramkę Bednarka uderzał Oulare. Jednak wprost w ręce bramkarza.

6
1
2
1
8
32'

I właśnie napastnik Standardu doszedł do uderzenia. Strzał na szczęście minął bramkę.

3
3
2
2
32'

Cały czas utrzymuje się przewaga Standardu. Lech konsekwentnie spokojnie w tyłach. Jedynym problemem jest Oulare.

1
1
2
1
7
29'

Groźnie w polu karnym Lecha. Piłka jednak nie frunęła w kierunku bramki.

5
3
7
3
3
27'

Sporo szczęścia miał Bednarek. Do dośrodkowania doszedł Oulare, strzał instynktownie odbił Bednarek!

24
6
2
4
9
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Obbi Oulare.

14
7
3
2
3
25'

Akcja Standardu przerwana. Sędzia dopatrzył się faulu w ataku Raskina na Butce.

4
6
3
3
4
22'

Lech jeszcze bez okazji bramkowej. Standard takową już miał. Goście cały czas realizują założony plan.

4
4
4
4
8
20'

Żółtą kartkę  za faulotrzymał Djordje Crnomarković.

6
6
3
5
11
19'

Ładna akcja Lecha, jednak dogranie Sykory było niezbyt dokładne.

4
2
3
4
11
19'

Minuty płyną, Lech nie zamierza atakować. Okazji szukają za to gracze Standardu.

2
2
3
6
10
16'

Teraz było dużo groźniej. Po stracie piłki i szybkim jej rozegraniu Fai uderzył z siedmiu metrów. Bednarek końcami palców wybił futbolówkę na rzut rożny.

16
5
9
5
8
15'

Sprzed pola karnego płasko uderzył potężnej budowy Oulare. Jednak wyszło dość anemicznie, Bednarek pewnie złapał piłkę.

9
5
2
2
8
14'

Dogranie w pole karne Lecha. Bednarek wyszedł na dziesiąty metr i złapał piłkę.

10
2
1
1
3
13'

Cały czas małe piłkarskie szachy. Kolejorz bardzo ostrożnie pozwala atakować rywalowi.

2
1
1
3
4
10'

W końcu szybsza akcja Lecha, sprzed pola karnego uderzył Moder. Trafił jednak w plecy obrońcy.

9
1
4
3
2
8'

Lech nie kwapi się do ataku. Poznaniacy czekają na to, co zrobią gospodarze.

5
2
2
1
5
6'

Raskin mocno uderzył z ok. 30 metrów. Metr obok prawego słupka bramki Lecha.

7
2
7
3
4
5'

Standard wysoko ustawiony, gospodarze Lecha atakują już pod jego polem karnym.

3
2
2
1
3
3'

Ramirez prostopadle do Ishaka, ten jednak nie doszedł do piłki. Szybszy bramkarz.