Po dograniu z rogu uderzał Ishak, wprost w bramkarza.

2
1
5
90+3'

Ramirez uderzył sprzed pola karnego. Piłka odbiła się od rywala i spadając za plecy obrońcy odbiła się od poprzeczki!

10
6
7
5
9
90+2'

Jeszcze raz Benfica, jednak zabrakło uderzenia.

5
4
3
3
4
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

5
5
3
5
4
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Julian Weigl. I jeszcze wiadro pomyj na koniec. Sprzed pola karnego płasko uderzył Weigl. Mierzonego strzału przy słupku Bednarek nie był w stanie obronić. 4:0!

Benfica Lizbona
25
21
4
11
25
87'

Moder do Ishaka, który uderzył ponad bramką. Szwed jednak był na spalonym.

4
4
2
4
5
85'

Lech dłużej przy piłce, Benfica spokojnie czeka na koniec meczu.

3
3
2
2
1
82'

Lech pod bramką Benfiki! Wow! Jednak po rzucie rożnym Butko strzałem gdzieś daleko za stadion pozwolił szybko wrócić na ziemię.

2
2
1
2
3
82'
ZMIANA
80'

Benfica spokojnie, swoje już ma i więcej chce, ale nie do końca. Lech? Lech myśli o ważnym meczu z Podbeskidziem. Wszak za rok w Poznaniu muszą być puchary.

1
3
3
2
77'
ZMIANA

Benfica Lizbona. Schodzi: Rafa Silva. Wchodzi: Franco Cervi.

3
75'

Kwadrans do końca. Przeważa Benfica. Gospodarze szukają gola numer 4.

1
2
1
2
4
72'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Filip Marchwiński. A przypominamy, że Otamendi za ostry faul na Kaczarawie nie dostał kartki.

2
4
1
3
9
70'
ZMIANA

Benfica Lizbona. Schodzi: Everton. Wchodzi: Pedrinho.

Pedrinho #38
Everton #7
1
1
1
3
68'

Płaski strzał Evertona, Bednarek wybił piłkę na rzut rożny. Na linii bramkarz dobrze sobie radzi. Szkoda, że tylko tam.

1
4
2
2
2
66'

Lech stara się przenieść ciężar gry na połowę gospodarzy. Kolejorzowi idzie to wszystko z dużym trudem.

2
3
4
1
5
63'
ZMIANA
2
3
3
1
4
63'
ZMIANA
63'
ZMIANA
63'

Lech chce już do domu. Benfica bawi się i chce więcej.

3
8
1
3
4
61'

Szybko poszło. Kto poszedł z... "dwójką", wrócił i zobaczył trójkę. Taka gra słów. Co nam zostało.

4
11
1
2
2
60'
ZMIANA

Benfica Lizbona. Schodzi: Chiquinho. Wchodzi: Julian Weigl.

Chiquinho #19
1
1
2
4
60'
ZMIANA
60'
ZMIANA
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pizzi. I bam! Przejęcie w środku pola, ponownie szybkich kilka podań. Z pola karnego uderzył Pizzi, Bednarek hmm... rzucił się na kolana. 3:0!

19
33
5
8
27
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Darwin Nunez. Asystował mu Pizzi. Okręgówka panie Bednarek... Bramkarz miał sporo czasu i długo zabierał się do wybicia piłki. W końcu sprzed pola karnego. Wprost pod nogi rywala. Gospodarze szybko rozegrali akcję i Nunez z bliska trafił na 2:0!

15
34
10
13
32
55'

Celny strzał Lecha. Płasko uderzył Muhammad Awad, wprost w ręce bramkarza.

6
3
2
3
5
54'

Lech w końcu pod bramką Benfiki, ale zagrożenia brak.

2
5
3
4
5
52'

I znowu Benfica. Płaski strzał z ok. 16 metrów Chiquinho, piłka minęła bramkę o dwa metry.

2
3
1
1
2
49'

Sporo szczęścia miał Lech. Kolejny raz uderzał Pizzi, ale trafił w rywala.

6
7
3
2
1
48'

Od początku drugiej połowy w natarciu Benfica. Z dystansu uderzył Pizzi, ale dwa metry obok bramki.

4
6
1
3
46'

8
45+2'

Wysoki pressing gospodarzy w końcu przyniósł skutek. Benfica przejęła piłkę.

3
2
6
4
5
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

4
1
4
44'

Rzut wolny dla Lecha Poznań, ale niewiele z niego wyszło.

4
5
2
2
4
42'
ZMIANA
8
7
4
3
4
40'

Kaczarawa zniesiony z boiska. Zastanawia nas, dlaczego Otamendi nie otrzymał za ostre wejście kartki.

6
4
6
8
15
38'

Będzie konieczna zmiana, ucierpiał staw skokowy. Gruzin granie w 2020 roku już zakończył.

4
4
4
8
9
37'

Kaczarawa ostro potraktowany przez Otamendiego. Gruzin krzyczy z bólu.

8
7
8
9
11
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jan Vertonghen. I po marzeniach... Dogranie z rogu, piłki leciała i leciała. Jak się okazało wprost na głowę Vertonghena, obok obrońcy skakali Skóraś i Butko, ale nawet do brody nie doskoczyli rywalowi. Uderzenia głową Bednarek nie był w stanie obronić. 1:0!

42
26
10
20
60
34'

Do przerwy już tylko jedenaście minut. Miał być pogrom, wstyd na cały świat, a jest remis i...

7
6
6
8
9
32'

Akcja Benfiki przerwana. Sędzia dopatrzył się spalonego.

7
7
7
8
7
31'

Cały czas przeważa Benfica. Lech przyjechał po punkt.

8
8
8
8
10
28'

Nunez wpadł w pole karne, ale piłkę w ostatnim momencie wybił mu Satka. Nie będzie nawet kornera.

15
14
14
14
16
27'

Szuka Benfica premierowego gola. Jednak gospodarze cały czas dość wolno rozgrywają swoje akcje.

9
9
10
11
10
24'

Lech stara się wciągnąć rywala na własną połowę. A może po prostu nie potrafi z niej wyjść.

17
17
18
17
18
21'

Bednarek odbił strzał oddany przez Pizziego z siedmiu metrów, poprawka Nuneza poszybowała w puste trybuny.

25
23
22
21
23
20'

Dwadzieścia minut za nami. Niewiele się dzieje. Benfica na luzie, Lech w sumie też. Okazji bramkowych brak.

12
12
12
12
13
18'

Lech w końcu przejął piłkę i przedostał się na połowę gospodarzy. Wszystko rozgrywa się w dość wolnym tempie.

15
15
16
15
16
17'

Cały czas Benfica na połowie Lecha. Gospodarze jednak bez okazji na gola.

7
7
7
7
7
14'

Alejandro Grimaldo padł w polu karnym Lecha. Sędzia uznał, że Puchacz mu w tym nie pomógł.

19
20
19
20
19
13'

Atak pozycyjny gospodarzy, Lech biega za rywalami, piłki nie potrafi przejąć.

13
13
13
13
14
11'

Na strzał z ok. 25 metrów uderzył Marchwiński, piłka poszybowała dwa metry ponad bramką.

14
15
14
14
14
11'

Gospodarze wysoko atakują Kolejorza. O odważnym początku Lecha już powoli zapominamy.

8
8
8
8
8
8'

Benfica powoli zdobywa teren. Lech skupia się na obronie.

10
10
10
10
12
6'

Zagranie do Kaczarawy. Ten jednak na spalonym.

9
10
10
10
11
5'

Lech na połowie Benfiki. Odważnie rozpoczął Kolejorz.

16
16
16
16
16
3'

Grimaldo opatrywany poza boiskiem. Ucierpiały zęby zawodnika.

6
6
8
6
7
2'

Żółtą kartkę otrzymał Nika Kaczarawa. Gruzin w walce o piłkę łokciem uderzył rywala