Znowu ruszył Mbappe, ale Hernandez zatrzymał rywala.

14
23
38
78'

Mbappe w sytuacji sam na sam do bramki, ale gol nie został uznany. Nieznaczny spalony. Wciąż 0:1!

241
114
17
38
71
78'

Niewiele dzieje się na boisku. A przecież w tym fragmencie gry zespoły powinny toczyć zażarty bój.

26
10
27
25
61
75'

Kwadrans do końca. Piłkarze mają coraz mniej sił. Na teraz w półfinale jest PSG. Bayern do promocji potrzebuje jednego gola.

49
25
23
57
94
73'
28
15
19
19
41
71'
136
41
27
19
24
70'

Do piłki dopadł Coman, ale Francuz zamiast podawać powinien uderzać. Wciąż 0:1.

25
14
22
59
111
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Mueller.

Bayern Monachium
41
19
27
39
187
65'

Spadło tempo gry, niewiele się dzieje. Bayern jednak w końcu musi ruszyć na rywala.

43
15
21
25
97
62'

Uderzał Mueller, Navas nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

48
15
22
37
115
61'

Ostro Draxlera potraktował Pavard, ale sędzia nie pokazała defensorowi gości kartki.

97
33
21
16
51
58'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Abdou Diallo. Wchodzi: Mitchel Bakker.

20
57'

Diallo ma problemy, będzie konieczna zmiana.

75
24
25
30
30
57'

Minuty płyną, PSG tylko przez brak skuteczności jeszcze nie może powoli świętować awansu. A Bayern czeka, jeśli trafi po raz drugi to Bawarczycy będą bliżej półfinału.

104
42
16
16
38
55'

Żółtą kartkę otrzymał Colin Dagba.

149
57
11
16
31
54'

Jak to nie wpadło? Kiks Daviesa, Di Maria ruszył na bramkę, zagrał do Neymara, ale ten nie zdołał wbić piłki do bramki.

296
192
34
28
56
53'

Żółtą kartkę otrzymał David Alaba.

28
10
20
55
132
52'

Po strzale Comana piłka minęła bramkę Navasa.

27
7
14
46
72
49'

Riposta PSG, piłka dotarła do Neymara, który jednak uderzył ponad bramką gości.

77
42
15
17
36
48'

Pierwsza próba Bayernu po przerwie. Zakotłowało się w polu karnym paryżan, w końcu do piłki dopadł Alaba, ale przestrzelił.

70
22
14
63
40
46'

Rozpoczęła się 2. połowa meczu!

83
29
14
16
17
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

106
31
27
24
37
44'

Mocny strzał z dystansu Alaby, Navas zdołał sparować uderzenie!

72
38
27
54
94
43'

Tymczasem gospodarze przed szansą. Strzał Mbappe, piłka nie znalazła drogi do bramki.

227
134
29
36
75
43'

Bayernowi do awansu potrzeba już tylko jednego gola. Ależ ciekawa będzie 2. połowa.

182
69
18
26
43
41'

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Poprzeczka i słupek PSG, a po chwili Bayern na 0:1! Dogranie do Alaby, strzał odbił Navas, poprawka Choupo-Motinga znalazła się w bramce gospodarzy.

1228
510
90
55
128
39'

Cóż tam się dzieje! Neymar już położył Neuera, ale strzał poszybował w słupek!

171
101
41
25
66
39'

Przerwa coraz bliżej. Wciąż nie możemy być pewni, że wszystko wiemy. Bayern do awansu ma coraz dalej.

23
13
10
35
59
37'

Neymar zwiódł Comana, po chwili uderzył technicznie. Piłka minęła już Neuera, ale trafiła w poprzeczkę!

150
89
50
27
82
34'

Szarpnął Neymar, Brazylijczyk zdołał uderzyć, Neuer nie dał się zaskoczyć.

98
27
17
18
27
32'

Gra przerwana. Na spalonym Mbappe, ale czy na pewno?

61
22
15
21
32
30'

Drugi kwadrans gry niecelnym uderzeniem podsumował Coman.

47
13
13
36
61
28'

Gospodarze powinni prowadzić. Mbappe do Neymara, ale fenomenalnie w bramce zachował się Neuer!

278
68
30
38
70
27'

A teraz płaski strzał Kimmicha, piłka minęła słupek bramki strzeżonej przez Navasa.

68
22
21
49
30
26'

Szybkie rozegranie akcji przez Bayern. Z dystansu uderzył Sane, jednak pomylił się nieznacznie!

58
25
13
45
38
25'

Mocne zagranie w pole karne paryżan, ale Danilo przeciął podanie.

37
19
12
17
38
23'

Aktywny jest Mbappe. Francuz stwarza sporo problemów obronie gości, którzy na razie cało wychodzą z opresji.

46
18
14
17
48
20'

Kontra PSG, przed szansą Neymar, ale jego także skutecznie przyblokowali defensorzy.

108
48
19
31
29
20'

Groźnie pod bramką paryżan, zabrakło jednak uderzenia. Tym razem przyblokowany Kimmich.

70
21
12
19
44
18'

Di Maria leży na murawie, są przy nim masażyści. Argentyńczyk zdoła się pozbierać?

83
51
27
36
38
17'

Ostro potraktowany przez rywala Angel Di Maria, ale kartki dla Daviesa nie ma.

66
24
17
14
44
15'

Kwadrans za nami. Mecz się trochę  uspokoił, ale wszystko co dobre na pewno jeszcze przed nami.

67
19
15
13
22
13'

Czekamy na pierwszego gola w meczu. Jeśli zdobędą go goście to w meczu może być jeszcze bardzo ciekawie.

83
27
16
12
16
10'

Neymar złapany na spalonym. To już trzeci w meczu.

122
39
16
24
29
10'

Zaczyna się robić coraz ciekawiej. Mbappe uciekł Pavardowi, później doszło do zamieszania, ale zabrakło uderzenia.

54
20
24
23
38
7'

Alaba nie znalazł innego sposobu i musiał sfaulować Neymara.

63
24
28
23
30
5'

A teraz w podobnej sytuacji znalazł się Mbappe. Gra przerwana.

66
27
14
17
36
4'

Próba akcji Bayernu, ale Eric Choupo-Moting na spalonym.

35
18
18
31
80
3'

Szybko pokazali się paryżanie, Neymar zagrał do Mbappe, ten uderzył wzdłuż bramki, ale w jej światło nie trafił. Zabrakło partnera, który wbiłby futbolówkę do siatki!

54
29
21
24
51
Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?