Paris Saint-Germain
55' Colin Dagba 90+1' Ander Herrera
Bayern Monachium
41' Eric Choupo-Moting 53' David Alaba 68' Thomas Mueller
0:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. PSG w półfinale, obrońca trofeum Bayern Monachium żegna się z marzeniami o obronie pcuharu.

To już końcowe sekundy. Bayern już niemal za burtą rozgrywek!

Szarżował Neymar, ale efektem akcji tylko rzut rożny.

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera.

Bayern szuka gola na wagę awansu. Sporo nerwów na boisku.

Jeszcze 4 minuty nadziei Bayernu.

Kolejne zamieszanie w polu karnym PSG, ale zabrakło uderzenia. Coraz bardziej nerwowo na boisku.

I już akcja po drugiej stronie. Na spalonym znalazł się Neymar.

Ruszył z piłką Sane, ale akcję zakończył niecelnym uderzeniem.

Dogranie w pole karne PSG, ale sędzia dostrzegł faul w ataku gości.

Znowu ruszył Mbappe, ale Hernandez zatrzymał rywala.

Mbappe w sytuacji sam na sam do bramki, ale gol nie został uznany. Nieznaczny spalony. Wciąż 0:1!

Niewiele dzieje się na boisku. A przecież w tym fragmencie gry zespoły powinny toczyć zażarty bój.

Kwadrans do końca. Piłkarze mają coraz mniej sił. Na teraz w półfinale jest PSG. Bayern do promocji potrzebuje jednego gola.

Do piłki dopadł Coman, ale Francuz zamiast podawać powinien uderzać. Wciąż 0:1.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thomas Mueller.

Spadło tempo gry, niewiele się dzieje. Bayern jednak w końcu musi ruszyć na rywala.

Uderzał Mueller, Navas nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

Ostro Draxlera potraktował Pavard, ale sędzia nie pokazała defensorowi gości kartki.

Paris Saint-Germain. Schodzi: Abdou Diallo. Wchodzi: Mitchel Bakker.

Diallo ma problemy, będzie konieczna zmiana.

Minuty płyną, PSG tylko przez brak skuteczności jeszcze nie może powoli świętować awansu. A Bayern czeka, jeśli trafi po raz drugi to Bawarczycy będą bliżej półfinału.

Żółtą kartkę otrzymał Colin Dagba.

Jak to nie wpadło? Kiks Daviesa, Di Maria ruszył na bramkę, zagrał do Neymara, ale ten nie zdołał wbić piłki do bramki.

Żółtą kartkę otrzymał David Alaba.

Po strzale Comana piłka minęła bramkę Navasa.

Riposta PSG, piłka dotarła do Neymara, który jednak uderzył ponad bramką gości.

Pierwsza próba Bayernu po przerwie. Zakotłowało się w polu karnym paryżan, w końcu do piłki dopadł Alaba, ale przestrzelił.

Rozpoczęła się 2. połowa meczu!

Przerwa. Bayern odrabia straty, PSG gra nieskutecznie. Gościom do awansu potrzeba jeszcze jednego gola. W dwumeczu jest 3:3, ale paryżanie zdobyli dwie bramki na terenie rywala.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Mocny strzał z dystansu Alaby, Navas zdołał sparować uderzenie!

Tymczasem gospodarze przed szansą. Strzał Mbappe, piłka nie znalazła drogi do bramki.

Bayernowi do awansu potrzeba już tylko jednego gola. Ależ ciekawa będzie 2. połowa.

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Poprzeczka i słupek PSG, a po chwili Bayern na 0:1! Dogranie do Alaby, strzał odbił Navas, poprawka Choupo-Motinga znalazła się w bramce gospodarzy.

Cóż tam się dzieje! Neymar już położył Neuera, ale strzał poszybował w słupek!

Przerwa coraz bliżej. Wciąż nie możemy być pewni, że wszystko wiemy. Bayern do awansu ma coraz dalej.

Neymar zwiódł Comana, po chwili uderzył technicznie. Piłka minęła już Neuera, ale trafiła w poprzeczkę!

Szarpnął Neymar, Brazylijczyk zdołał uderzyć, Neuer nie dał się zaskoczyć.

Gra przerwana. Na spalonym Mbappe, ale czy na pewno?

Drugi kwadrans gry niecelnym uderzeniem podsumował Coman.

Gospodarze powinni prowadzić. Mbappe do Neymara, ale fenomenalnie w bramce zachował się Neuer!

A teraz płaski strzał Kimmicha, piłka minęła słupek bramki strzeżonej przez Navasa.

Szybkie rozegranie akcji przez Bayern. Z dystansu uderzył Sane, jednak pomylił się nieznacznie!

Mocne zagranie w pole karne paryżan, ale Danilo przeciął podanie.

Aktywny jest Mbappe. Francuz stwarza sporo problemów obronie gości, którzy na razie cało wychodzą z opresji.

Kontra PSG, przed szansą Neymar, ale jego także skutecznie przyblokowali defensorzy.

Groźnie pod bramką paryżan, zabrakło jednak uderzenia. Tym razem przyblokowany Kimmich.

Di Maria leży na murawie, są przy nim masażyści. Argentyńczyk zdoła się pozbierać?

Ostro potraktowany przez rywala Angel Di Maria, ale kartki dla Daviesa nie ma.

Kwadrans za nami. Mecz się trochę  uspokoił, ale wszystko co dobre na pewno jeszcze przed nami.

Czekamy na pierwszego gola w meczu. Jeśli zdobędą go goście to w meczu może być jeszcze bardzo ciekawie.

Neymar złapany na spalonym. To już trzeci w meczu.

Zaczyna się robić coraz ciekawiej. Mbappe uciekł Pavardowi, później doszło do zamieszania, ale zabrakło uderzenia.

Alaba nie znalazł innego sposobu i musiał sfaulować Neymara.

A teraz w podobnej sytuacji znalazł się Mbappe. Gra przerwana.

Próba akcji Bayernu, ale Eric Choupo-Moting na spalonym.

Szybko pokazali się paryżanie, Neymar zagrał do Mbappe, ten uderzył wzdłuż bramki, ale w jej światło nie trafił. Zabrakło partnera, który wbiłby futbolówkę do siatki!

Gramy!

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?

Mecz poprowadzi Daniele Orsato (Włochy).

Przed nami rewanż najciekawszej pary 1/4 finału Ligi Mistrzów. Powtórka finału z sierpnia. W pierwszym meczu w Monachium 3:2 wygrał mistrz Francji PSG.