1
2
81'
82'

Ale szansa Lechii! Paixao po rzucie rożnym skierował głową piłkę tuż obok bramki rywala!

5
1
2
1
79'

Długa akcja Lechii zakończona faulem ofensywnym Zwolińskiego. Wcześniej dość przypadkowo w poprzeczkę dośrodkowując piłkę trafił Żukowski!

1
2
3
79'

Durmus dogrywał w pole karne, tam jednak skutecznie piąstkował Dziekoński.

2
2
1
77'

Przerwana akcja Conrado. Wyszła z tego kontra Jagiellonii, po której piłkę w ręce złapał Alomerović.

4
3
2
76'

Gramy dalej. Kopacz jest też gotowy do gry.

4
1
1
75'

Uraz Kopacza, który upadł na boisku po uderzeniu Nasticia.

2
1
3
1
3
74'

Długa piłka do Zwolińskiego, pod polem karnym Jagiellonii skuteczny Augustyn.

3
2
2
72'

Co za obrona Alomerovicia! Strzelał Imaz, Serb doskonale wyciągnął piłkę, do której musiał jeszcze wrócić, by nie dopuścić do dobitki!

9
3
3
1
7
70'

Kubicki wstrzelił piłkę w pole karne rywala. Rzut wolny nie był jednak precyzyjny. Piłkę łatwo zgarnęli gospodarze.

2
1
1
68'

Na spalonym Ceesay, który chciał powtórki akcji bramkowej i szukał w polu karnym rywala Zwolińskiego.

3
2
1
65'

Andrzej Trubeha doszedł do piłki po tym, jak Romanczuk odebrał piłkę Kubickiemu. Strzał debiutanta minimalnie niecelny.

3
2
3
63'

Nieporozumienie Durmusa i Conrado. Łatwa strata Lechii pod polem karnym rywala.

2
1
3
2
63'

Struski faulem zatrzymał akcję Zwolińskiego.

1
1
1
61'

Świetna interwencja defensywa Conrado, który zabrał piłkę Imazowi i wybiłją daleko przed siebie.

4
1
1
60 '

Bomba Pospisila w kierunku bramki rywala, minimalnie chybił! Alomerović może odetchnąć z ulgą.

3
3
1
1
59'

Nastić dograł piłkę w pole karne rywala, na aut wybił ją Nalepa.

1
1
58'

To mógł być gol! Ponownie dośrodkował w pole karne Ceesay, który znalazł w tam Kubickiego. Ten jednak nie zdołał na pełnej szybkości oddać strzału w światło bramki.

1
2
2
55'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Fiodor Cernych.

Bardzo szybka odpowiedź Jagiellonii! Po podaniu Cernycha, pewnym strzałem wyrównał Imaz!

24
10
6
6
18
54'

Pospisil z rzutu wolnego, jednak nikt nie zamknął akcji. Od bramki Alomerović.

1
4
1
52'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Joseph Ceesay.

Ceesay przebiegł skrzydłem od środkowej części boiska pod pole karne rywala i podał piłkę do Zwolińskiego. Ten pewnym strzałem pokonał Dziekońskiego! Lechia prowadzi!

33
12
5
6
16
50'

Akcja Conrado w polu karnym rywala, zabrakło mu jednak precyzji przy podaniu w pole karne rywala.

2
2
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Fiodor Cernych. Za faul na Nalepie.

2
1
48'

To mogła być ciekawa akcja Lechii, Ceesay sfaulował jednak Augustyna.

1
2
1
47'

Dynamiczna akcja Durmusa, który został sfaulowany przez rywala.

1
45+1'

Akcja Jagiellonii, na spalonym Imaz.

7
2
5
2
45'

Arbiter doliczył minutę do czasu gry I połowy.

3
1
1
44'

Maloca zablokował strzał Cernycha.

4
2
1
3
41'

Durmus celował w okienko bramki Dziekońskiego, pomylił się o metr.

7
1
4
5
37'

Lechia łatwo straciła piłkę podczas ataku pozycyjnego. Jagiellonia nie potrafiła tego jednak wykorzystać w kontrataku.

2
3
3
2
8
33'

Chwila wytchnienia w Białymstoku.

3
3
3
2
1
30'

Imaz strzelał z dystansu po podaniu Cernycha, ale piłka minęła słupek o centymetry!

8
5
3
3
2
29'

Po podaniu Durmusa strzelał Ceesay, daleko obok bramki.

1
6
1
28'

Lechia wywalczyła już szósty rzut rożny.

4
2
1
1
1
26'

Znów rzut rożny Lechii. Do piłki dopadł Kałuziński, który zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała daleko obok bramki.

2
4
1
4
26'

Po rzucie rożnym Lechii, piłkę wybili raz jeszcze na róg białostoczanie.

2
2
3
1
25'

Akcja Lechii Gdańsk! Strzelał głową Zwoliński po doskonałym podaniu Makowskiego, piłkę musnął palcami Dziekoński!

2
1
2
23'

Kopacz skoczył najwyżej po dośrodkowaniu Jagiellonii z rzutu rożnego.

4
1
1
3
3
23'

Cernych podał piłkę w pole karne, jednak uderzenie Imaza zostało zablokowane. Interweniował Nalepa.

2
2
21'

Piękna akcja Durmusa. Po dryblingu, Turek wrzucił piłkę w stronę Zwolińskiego. Ten strzelał głową, ale piłkę doskonale zablokował Michał Pazdan!

6
1
3
18'

Celny, ale zbyt lekki strzał Kubickiego w sam środek bramki. Piłkę na raty złapał Dziekoński.

3
2
2
1
17'

Nieudany rzut rożny w wykonaniu Durmusa.

1
2
5
14'

Strzał Cernycha z pola karnego, nie trafił w światło bramki.

3
2
4
14'

Akcja duetu Imaz - Cernych. Piłkę skutecznie wybił MAloca.

11
1
3
13'

Z rzutu rożnego Pospisil, piłkę wybili gdańszczanie.

7
1
3
13'

Strzał Augustyna po rzucie rożnym! Piłkę strzeloną z trzeciego metra intuicyjnie odbił Alomerović!

11
3
2
2
3
12'

Makowski nieco ucierpiał po zderzeniu z Mystkowskim. Będzie mógł jednak grać dalej.

1
2
1
11'

Obiecująca akcja Jagiellonii! Nastić dostał piłkę w pole karne, jednak zdecydował się na podanie, zamiast strzału. Wywalczył rzut rożny, po jego wyrazie twarzy było jednak widać spory niedosyt.

2
3
2
10'

Pazdan ubiegł Ceesaya i nie pozwolił mu dojść do podania.

3
2
1
9'

Kolejny dobry rzut rożny w wykonaniu Durmusa, piłkarze Lechii nie zdołali jednak oddać strzału.

2
1
2
1
9'

Dośrodkowanie Ilkaya Durmusa, po zamieszaniu próba wstrzelania piłki w pole bramkowe przez Ceesaya. Wywalczył on tylko kolejny korner.

1
2
1
1
8'

Lechia wywalczyła rzut rożny.

3
1
6'

Strzelał Imaz, jednak bardzo dobrze ustawiony Makowski odbił piłkę.

3
2
4'

Akcja Jagiellonii! Białostoczanie doszli do pola karnego rywala, tam jednak skutecznie obrońcy Lechii.