Bundesliga: 27. kolejka
19 mar 2022 18:30
89'

Corentin Tolisso spróbował swoich sił. Francuz uderzył z dużej odległości, bramkarz Unionu Berlin tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

6
5
7
4
7
88'

Bayern Monachium szuka piątego gola. Corentin Tolisso zagrywał w kierunku Roberta Lewandowskiego i Andreas Luthe pewnie chwycił piłkę.

8
8
9
6
7
86'

Marc Roca z łatwością minął rywala, a następnie zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała obok prawego słupka.

3
3
11
3
4
84'
83'

Serge Gnabry miał doskonałą okazję. Skrzydłowy stanął oko w oko z Andreasem Luthe, lecz nie trafił w światło bramki.

4
4
4
4
7
82'

Strzały (celne):

Bayern - 13 (6)

Union - 10 (5)

9
7
6
80'

Eric Choupo-Moting przegrał pojedynek z Paulem Jaeckelem i nie zdołał oddać strzału. Andreas Luthe wznowi grę z piątego metra.

4
4
4
3
3
79'

Obraz gry się nie zmienia, Union Berlin nie ma żadnych argumentów. Kibice Bayernu Monachium czekają na końcowy gwizdek.

7
4
4
4
3
77'

Tak wyglądała pierwsza bramka "Lewego" w dzisiejszym meczu:

14
5
1
1
75'
75'

Bayern. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Marc Roca.

2
2
2
2
3
75'
74'

Żółtą kartkę otrzymał Tanguy Kouassi.

Bayern Monachium
2
4
1
2
73'

Reni Khedira wbiegł w pole karne i zagrał w kierunku Svena Michela. Manuel Neuer uprzedził napastnika Unionu Berlin.

11
4
1
72'

1.FC Union Berlin. Schodzi: Sheraldo Becker. Wchodzi: Sven Michel.

wchodzi Wchodzi
Sven Michel #10
schodzi Schodzi
Sheraldo Becker #27
1
2
70'

Sędzia Harm Osmers wstrzymał grę. Joshua Kimmich złapał się za lewą nogę i nie podnosi się z boiska.

6
6
6
13
6
68'

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Serge Gnabry.

10
9
8
2
3
67'

Fatalny błąd defensywy Bayernu Monachium. Do piłki dopadł Andreas Voglsammer, napastnik Unionu Berlin trafił prosto w Manuela Neuera.

5
5
4
5
5
66'

Akcja toczy się pod polem karnym Unionu Berlin. W drugiej połowie podopieczni Juliana Nagelsmanna nie dopuszczają rywali do głosu.

18
8
5
2
64'

Joshua Kimmich wykonał stały fragment gry. Niemiec szukał w polu karnym Dayota Upamecano, który przegrał walkę o piłkę.

5
6
6
5
5
62'

1.FC Union Berlin. Schodzi: Kevin Moehwald. Wchodzi: Andras Schaefer.

Andras Schaefer #13
Kevin Moehwald #30
3
1
62'

1.FC Union Berlin. Schodzi: Taiwo Awoniyi. Wchodzi: Andreas Voglsammer.

Andreas Voglsammer #9
2
2
62'

Bayern. Schodzi: Jamal Musiala. Wchodzi: Marcel Sabitzer.

61'

Zawodnicy Bayernu Monachium cały czas utrzymują się przy piłce. Od kilkudziesięciu sekund Marcel Sabitzer czeka przy linii bocznej.

2
1
3
57'

Robert Lewandowski kapitalnie przyjął piłkę po dośrodkowaniu Joshuy Kimmicha, jednak po chwili zanotował stratę. Bayern nadal jest stroną przeważającą.

16
8
14
6
9
55'

Leroy Sane chciał zaznaczyć swoją obecność na boisku. Reprezentant Niemiec oddał strzał i po rykoszecie piłka trafiła do Andreasa Luthe.

9
9
11
8
12
53'

Genki Haraguchi zdecydował się na strzał z dystansu i Manuel Neuer z trudem interweniował. Piłkarze Bayernu oddalili grę od własnej bramki.

10
7
8
3
2
52'

Bastian Oczipka dokładnie dośrodkował do Robina Knoche. Po strzale stopera piłka trafiła do koszyczka bramkarza Bawarczyków.

10
9
5
5
4
51'

Żółtą kartkę otrzymał Jamal Musiala.

8
6
9
5
6
50'

Robin Knoche upadł pod bramką Bayernu Monachium. Piłkarz Unionu domagał się rzutu karnego, ale nic nie wskórał. Gramy dalej.

8
3
7
3
4
49'

Przyjezdni nie mogą się otrząsnąć. Na początku drugiej odsłony Robert Lewandowski zdobył bramkę numer 31 w bieżących rozgrywkach.

47
17
4
4
1
47'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Jamal Musiala.

To jest nokaut! Gospodarze przeprowadzili zespołową akcję. Jamal Musiala wyłożył piłkę Robertowi Lewandowskiemu, a reprezentant Polski nie dał żadnych szans bramkarzowi gości.