(0:0)
Zakończony
Polska
1:1'

Wyrwaliśmy remis w meczu ze Szkocją. Przed finałem baraży nastroje mamy trochę lepsze, ale wiemy, że wszystko co najważniejsze wydarzy się we wtorek.

12
25
4
4
3
90+4'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. A jednak nie przegramy. Piątek uderzył w okolice środka, bramkarz rzucił się w prawą stronę. 1:1!

96
50
13
8
9
90+3'

Rzut karny dla Polaków! Bramkarz przewrócił Piątka!

57
36
16
4
6
90+1'

Nie ma co ukrywać. Końcówka w wykonaniu Polaków jest niezbyt ekskluzywna.

4
20
3
6
3
90'

Sędzia dołożył 3 minuty.

3
11
1
4
3
90'

Szkocja. Schodzi: Che Adams. Wchodzi: Jacob Brown.

wchodzi Wchodzi
Jacob Brown #19
schodzi Schodzi
1
2
89'

Strzał sprzed pola karnego bohatersko na ciało przyjął Reca.

9
3
3
4
2
88'

Moment, Szkoci prowadzą i są z piłką na naszej połowie. Wskaż Polaku, co tu jest nie tak.

22
4
4
4
86'

Kopanina przed polem karnym. Nie udało się przejąć piłki. A czas płynie niczym Wisła w kierunku morza.

1
14
2
2
1
85'

Coś knują między sobą trenerzy szkoccy. Ciekawe co, ale nie wygląda to dobrze.

24
7
5
4
84'

Z woleja huknął Grosicki. Piłka doleciała już do Walii.

52
5
2
4
83'

Polska. Schodzi: Jan Bednarek. Wchodzi: Adam Buksa.

6
6
3
3
3
83'

Dobrze Grosicki, który odebrał piłkę rywalowi. Po chwili rezerwowy został przewrócony.

2
6
2
2
3
82'

Za moment na boisko wejdzie Buksa. Czyli remis jednak realny.

5
15
8
4
5
80'

Patrzymy na powtórki gola dla Szkotów. Zachowanie Zielinskiego, który złamał linię spalonego nie było skandaliczne. To jest piłkarski kryminał w czterech tomach w dwóch wydaniach.

6
28
5
5
4
79'

Cash uderzyć chciał głową, ale wpadł na rywala. Nasz zawodnik ucierpiał, ale pozbiera się z murawy.

5
9
1
3
2
79'

Niby atakujemy, ale to takie trochę "robienie z tata wariata".

4
11
1
2
3
77'

Szkocja. Schodzi: Billy Gilmour. Wchodzi: Kenny McLean.

77'

Szkocja. Schodzi: Callum McGregor. Wchodzi: Ryan Jack.

Ryan Jack #16
3
77'
75'

Kwadrans do końca. Chyba czas na "szkocką". Nic z tego nie będzie.

17
11
1
3
74'

A tymczasem "Lewy" na ławce rozbawiony. Może by wszedł na boisko, a nie rzucał dowcipami? Szczęsnego w sumie one nie bawią. Siedzi jakiś taki smutny.

5
27
4
3
9
73'

Strata gola trochę naszych podłamała. Dobrze szło, gong i teraz w uszach dzwoni.

5
26
3
4
3
71'
71'

Glik pozdrowił rywala. Angielski Polak zna dobrze. Tylko czy akcent odpowiedni?

8
13
70'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Reca. Bardzo ostre zagranie nasze zawodnika. Bez sensu.

4
4
6
5
18
68'

Gol! Strzelił Kieran Tierney. Asystował mu John McGinn. No niestety. Atakowaliśmy, ale to rywal nas trafił. McGinn dośrodkował z rzutu wolnego, a Tierney wykorzystał błąd Polaków głową pakując piłkę do siatki z pięciu metrów. 1:0.

24
40
13
12
28
67'

Szkocja. Schodzi: Greg Taylor. Wchodzi: Aaron Hickey.

1
2
1
2
67'
66'

Po zejściu Krychowiaka gramy szybciej, lepiej, ładniej. Może coś z tego będzie.

22
9
4
2
4
65'

To potwór! Kontra Polaków 2 na 1. Piątek złożył się do strzału, piłka już minęła bramkarza, ale sprzed linii wybił ją jakiś miejscowi szaleniec! Po co?

3
26
1
1
3
63'

Uwaga! Zieliński dobrze podał, Cash znalazł się w polu karnym, ale dogranie zostało zablokowane.

2
5
3
2
62'

Za moment zmiany przeprowadzą Szkoci. Miejscowy Aragorn już instruuje rezerwowych.

2
9
2
6
61'

Krychowiak schodząc z boiska na szczęście nie przewrócił się po raz siódmy.

3
69
2
5
60'

Krychowiak zaczął jakiś dziwny mecz. Gra sam ze sobą.

1
59'

Zieliński pięknie przyjął piłkę, obrócił się z nią i podał rywalowi.

3
22
4
2
2
58'

Co zrobił Krychowiak? Ano przewrócił się. McGinn otrzymał prostopadłe podanie, za nogę złapał go Skorupski, ale Szkot ustał. Gdyby zrobił to, co Krychowiak sędzia wskazałby na pewną plamę w polu karnym.

3
12
2
1
7
56'

Szkoci coraz szybciej, coraz pazerniej, coraz bliżej. Niestety. Nasi? Są na boisku. Zieliński również. Prawdopodobnie.

5
25
3
3
54'

Szaleńcy! McGinn uderzył z rzutu rożnego. Skorupski tipsami, ale nas uratował.

11
19
5
1
2
53'

Szkoci prawą stroną, ale Glik niczym skała. Wszystko kasuje, wszystkich blokuje, żadnemu nie ustępuje!

14
12
1
1
52'

Rzut wolny dla Szkotów, ale dogranie dość chaotyczne. Od bramki grę wznowił Łukasz (tak po turecku, po imieniu, żeby nudno nie było).

4
13
1
1
1
51'

Polacy nie chcą odkrywać kart. Momentami nasi udają łamagi, jak przed momentem Skorupski, który podał piłkę rywalom.

3
25
1
3
9
50'

A teraz Krychowiak zaliczył upadek. Ile razy można? Co oni? W sandałach grają?

2
23
2
2
6
48'

No i jak? Moder między obrońcami, Piątek sam na sam z bramkarzem, ale uderzył obok słupka. Takie okazje trzeba wykorzystać.

7
5
5
2
4
48'

Ładne wybicie Skorupskiego. U nas mówi się o tym krótko: LAGA.

8
8
3
46'

Piątej chciał odebrać piłkę rywalowi, ten zatrzymał się, a nasz snajper pobiegł dalej.

5
16
1
1
czas Druga połowa
komentarz

Już wszystko gotowe do rozpoczęcia 2. połowy. Nasi bez zmian, w szatni. Przypomnijmy, że dwóch zawodników już na boisko weszło w 1. części.

komentarz

Cóż. Bez goli, ale mogliśmy przegrywać. Mieliśmy swoje momenty, ale momenty są także w "Czterech pancernych...". Straciliśmy dwóch zawodników. Zobaczymy co pan selekcjoner wymyśli w przerwie.

3
17
2
2
45'

Jeszcze 2 minuty emocji. W sumie czekamy na przerwę.

17
10
4
2
3
44'
43'

My już drżymy ze strachu. Bronimy się w dziesiątkę, a Skorupski obronił dwa uderzenia, dwa kolejne zostały przyblokowane. To nie może tak wyglądać!

4
14
1
2
12
43'

Rada dla Arka Recy. Chłopie, na boisko nie wychodź w klapkach Kubota, bo potem kończy się tak jak przed momentem.

3
35
3
5
4
42'

Reca znowu zaliczył upadek. Patterson ruszył z piłką, ale z pola karnego uderzył słabo.

6
6
4
3
4
41'

Salamon na boisko już nie wróci. Robi się coraz mniej zabawnie. Nie lepiej było zostać w domu? Hmm, zostań w domu. To nam się w sumie źle kojarzy.

3
5
4
12
8
38'

I mamy kolejny problem. Salamon otrzymał uderzenie w okolicach dość wrażliwych. Ucierpiała pachwina lub coś obok. Na razie mrozimy.

1
7
10
8
7
38'

- Karramba! - zakrzyczał pod nosem Piątek. Nasz rezerwowy już wychodził sam naprzeciwko spanikowanego bramkarza, ale arbiter akcję przerwał.

1
8
6
6
10
36'

Sporo walki, ostrej walki, ale sędzia na to pozwala. To dobrze, lubimy jak drzazgi lecą.

8
8
2
2
4
35'

Przyszedł sąsiad. - Jak tam? - zapytał. I co mu odpowiedzieć?

1
34
3
5
6
34'

No, ale EJ! Strzał Adamsa sprzed pola karnego, Skorupski odbił piłkę, a właściwie ją wypluł. Bez konsekwencji.