(0:0)
Zakończony
Manchester City
90+4'

Sędzia wstrzymał grę po tym, jak Manuel Akanji upadł na murawę. Do końcowego gwizdka pozostało kilkadziesiąt sekund.

2
2
3
6
8
90+2'

Sadio Mane dopadł do piłki w polu karnym i spudłował z kilku metrów. Po chwili Ederson zgłosił problemy zdrowotne.

3
5
2
5
5
90'

Prawdopodobnie za pięć minut fani "The Citizens" rozpoczną świętowanie - tyle czasu doliczył arbiter.

6
3
5
5
5
88'
1
1
4
1
1
88'
7
6
2
2
1
86'

Thomas Tuchel nie dokończy meczu na ławce Bayernu Monachium. Niemiec został właśnie odesłany na trybuny.

20
16
4
5
3
86'

Mathys Tel doczekał się swojej szansy. Snajper znalazł sobie trochę miejsca, aczkolwiek strzelił nad poprzeczką.

4
4
3
4
5
86'
4
2
1
2
7
84'
83'

W odróżnieniu od Erlinga Haalanda, Joshua Kimmich się nie pomylił. Pewne uderzenie Niemca w sam środek bramki.

17
5
5
6
15
82'

A jednak! Arbiter uznał, że Manuel Akanji zablokował ręką dośrodkowanie Sadio Mane.

13
6
3
3
11
81'

Czyżby rzut karny dla Bayernu Monachium? Clement Turpin konsultuje się z asystentami.

5
2
1
3
6
80'

Efektowne zagranie Bernardo Silvy w kierunku Erlinga Haalanda. Intencje przeciwnika wyczuł Dayot Upamecano.

2
2
1
3
4
78'

Kinglsey Coman miał przed sobą pustą bramkę i zmarnował stuprocentową sytuację. Kibice Bayernu Monachium nie mogą uwierzyć.

8
9
2
4
5
77'
76'

Ederson niefortunnie wybił piłkę przed siebie i nie miał żadnych szans przy dobitce Mathysa Tela. Gracz Bayernu został jednak złapany na spalonym, wynik się nie zmienia.

8
7
3
3
3
74'

Mathys Tel próbował obrócić się z piłką w polu karnym. Młody napastnik Bayernu szybko został powstrzymany przez defensywę "The Citizens".

4
2
1
1
2
71'
71'

Można odnieść wrażenie, że monachijczycy są pogodzeni z porażką. Manchester City spokojnie rozgrywa piłkę.

3
4
1
2
2
71'
67'

Rozpaczliwy atak Bayernu Monachium. Eric Choupo-Moting oddał lekki strzał i Ederson pewnie chwycił piłkę.

3
4
1
1
1
66'
3
2
3
1
1
66'

Manchester City jest już jedną nogą w półfinale Ligi Mistrzów. Zegar tyka, a gracze Bayernu Monachium są bezradni.

6
6
2
2
3
64'

Tym strzałem Joshua Kimmich nie mógł zaskoczyć Edersona. Brazylijczyk nie miał żadnych problemów z jego strzałem.

6
4
2
1
3
64'

Sadio Mane wrócił do łask trenera. Na boisku zastąpił Leroya Sane, którego uderzył w szatni po pierwszym starciu z Manchesterem City.

2
6
1
2
2
63'
2
5
4
2
2
63'
61'

Wrzutka Kevina De Bruyne i skuteczna interwencja Dayota Upamecano. Nic z tego nie wyszło.

3
2
2
4
2
60'

Jack Grealish wywalczył rzut wolny tuż przed polem karnym. Manchester City przed kolejną szansą.

6
5
2
3
4
60'
8
4
2
4
3
59'

12. trafienie Erlinga Haalanda w bieżącej edycji Ligi Mistrzów. Bramkostrzelny Norweg pewnie zmierza po koronę króla strzelców rozgrywek.

16
6
3
3
5
57'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Po zmarnowanej sytuacji Kingsleya Comana, Manchester City wyprowadził błyskawiczny kontratak. W roli głównej wystąpił Erling Haaland, który poradził sobie z obrońcami i swoim strzałem przełamał ręce Yanna Sommera!

38
19
5
7
10
55'

Jack Grealish uruchomił Erlinga Haalanda. Norweg znowu miał świetną okazję, ale po jego strzale piłka trafiła do koszyczka Yanna Sommera.

3
3
1
4
5
55'

Clement Turpin chętnie rozdaje żółte kartki. Francuz napomniał również jednego z zawodników rezerwowych Bayernu Monachium.

5
4
1
1
3
54'
4
2
2
4
4
52'

Na zwycięzcę tego dwumeczu już czeka Real Madryt, który w ćwierćfinale wyeliminował Chelsea FC. Czy Bayern zdoła jeszcze zagrozić gościom?

2
4
1
2
1
50'

Leroy Sane wrzucił piłkę z narożnika boiska. Kevin De Bruyne był idealnie ustawiony w polu karnym i zażegnał niebezpieczeństwo.

5
2
2
2
2
48'

Erling Haaland staranował Joshuę Kimmicha w polu karnym. Yann Sommer szybko wznowił grę.

6
4
3
3
4
48'

Manchester City próbuje przejąć kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi. Bernardo Silva wywalczył rzut rożny.

6
5
3
1
2
46'

Zrobiło się nerwowo w szeregach Bayernu. Drużyna Thomasa Tuchela ma zaledwie 45 minut, by odrobić trzybramkową stratę.