Premier League: 25. kolejka
13 lut 2017 21:00
90+3'

Leroy Sane miał świetną okazję, by trafić na 0:3, jednak chybił płaskim uderzeniem z ostrego kąta.

1
2
90+2'

Man City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Nolito.

90'

Doliczone 3 minuty.

4
87'

Artur Boruc odbił piłkę przed siebie po atomowym strzale z dystansu Kolarova, zatrzymał też poprawkę Silvy. Przy tej drugiej próbie nie musiał jednak interweniować, bo Hiszpan i tak był na spalonym.

5
1
84'

Leroy Sane przejął piłkę w polu karnym po błędzie Mingsa i z ostrego kąta huknął w poprzeczkę!

4
1
81'

Bacary Sagna oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Frasera z prawego skrzydła.

5
78'

Po dośrodkowaniu Silvy z rzutu wolnego niecelnie główkował pozostawiony bez krycia Fernandinho.

4
1
76'

AFC Bournemouth. Schodzi: Jordon Ibe. Wchodzi: Marc Pugh.

75'

Gospodarze jeszcze szarpią, ale choć trudno zarzucić im brak ambicji, to z dokładnością w rozegraniu jest już kiepsko.

5
70'

Man City. Schodzi: Yaya Toure. Wchodzi: Nicolas Otamendi.

69'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Tyrone Mings.

A jednak mamy 0:2! Płasko spod końcowej linii dośrodkował Sterling, wślizgiem zamykał to Aguero, jednak on tylko musnął piłkę, a do siatki wpakował ją Mings.

AFC Bournemouth
22
2
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Harry Arter.

3
67'

Sprzed pola karnego groźnie przy słupku uderzył Harry Arter i Wilfredo Caballero wybił piłkę na rzut rożny.

2
67'

Bardzo ambitnie walczą gospodarze i niczego nie można jeszcze przesądzać. Momentami Manchester City ogranicza się tylko do obrony.

1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Leroy Sane.

Manchester City
3
64'

Przerwa w grze, po faulu Sane ucierpiał Adam Smith.

2
60'

Fernandinho centrował płasko w kierunku Sergio Aguero, ofiarnie przeciął to jednak Steve Cook.

2
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Raheem Sterling.

55'

Benik Afobe zagrał prostopadle do rozpędzonego Frasera, Szkot jednak nie miał szans oddać strzału, bo szybko osaczyło go kilku rywali.

53'

Sergio Aguero zablokowany przy próbie strzału sprzed pola karnego.

1
1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
49'

Wilfredo Caballero wypiąstkował piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Artera z rzutu wolnego.

3
48'

Podkręciły tempo Wiśnie. Groźnie z prawego skrzydła dośrodkował Jordon Ibe, piłka trafiła ostatecznie przed pole karne do Surmana, ale jego strzał został zablokowany.

1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
45+3'

AFC Bournemouth. Schodzi: Jack Wilshere. Wchodzi: Benik Afobe.

45+1'

Z dystansu niecelnie uderzył Kevin De Bruyne.

3
1
45'

Doliczone 5 minut.

4
1
43'

Aleksandar Kolarov zablokował groźną centrę Frasera z lewej strony pola karnego.

1
41'

Raheem Sterling efektownie zatańczył z piłką na lewym skrzydle, zablokował go jednak Adam Smith.

1
37'

Z prawego skrzydła dośrodkował teraz Raheem Sterling i będący na ewidentnym spalonym Sergio Aguero spudłował w doskonałej sytuacji. Mogło być 0:2 po dużym błędzie sędziego asystenta, który nie podniósł chorągiewki.

3
1
36'

Przed szansą na gola stanął Joshua King, ale nie sięgnął piłki po zagraniu za plecy obrońców i złapał ją Wilfredo Caballero.

2
32'

Przerwa w grze, medycy opatrują Wilshere'a.

1
1
32'

Świetna interwencja Boruca po płaskim strzale Silvy z ostrego kąta! Mogło być 0:2.

4
30'

1:1? Nie! King trafił do siatki po akcji oskrzydlającej, ale wcześniej sfaulował Stonesa.

1
28'

Gol! Strzelił Raheem Sterling.

0:1! Po dośrodkowaniu Sane niefortunnie interweniował Cook i Sterling pokonał Boruca z najbliższej odległości.

21
6
27'

Technicznie sprzed pola karnego uderzył Yaya Toure - centymetry obok słupka!

1
3
27'

Co za okazja gości! Po uderzeniu Sterlinga z 11 metrów Cook strącił piłkę na słupek, a dobitka De Bruyne została zablokowana!

6
26'

Żółtą kartkę za faul na De Bruyne otrzymał Ryan Fraser.

2
1
25'

Jack Wilshere dostał piłkę przed polem karnym, ale został zablokowany przy próbie strzału.

1
2
22'

AFC Bournemouth. Schodzi: Simon Francis. Wchodzi: Tyrone Mings.

22'

Gospodarze chyba też dokonają przedwczesnej zmiany, bo problemy ze zdrowiem ma Simon Francis.

1
2
20'

Pewna interwencja Boruca po centrze De Bruyne z prawego skrzydła.

2
2
19'

Po dośrodkowaniu Sterlinga z prawego skrzydła Sergio Aguero został zablokowany przy próbie strzału z półobrotu. Gospodarze od razu odpowiedzieli i Wilfredo Caballero w ostatniej chwili uprzedził w polu karnym Ibe'a.

2
1
18'

Gra się uspokoiła, nie oglądamy sytuacji strzeleckich.

1
5
15'

Man City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Sergio Aguero.

13'

Przerwa w grze, problemy zdrowotne ma Gabriel Jesus. Do wejścia na boisko szykuje się już Sergio Aguero.

12
12'

Jeśli Manchester City wygra ten mecz, wskoczy na 2. miejsce w tabeli i będzie tracić osiem punktów do Chelsea.

7
10'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yaya Toure.

2
3
10'

Pięknym podaniem został obsłużony Raheem Sterling. Skrzydłowy Man City miał przed sobą tylko Boruca, ale źle przyjął piłkę i Polak mu ją zabrał.

4
7'

Obywatele grają wysokim pressingiem i gospodarze trochę się gubią.

4
2
4'

John Stones zablokował mocny strzał z dystansu Artera.

6
1
3'

Kevin De Bruyne miał teraz dobrą okazję do strzału z ostrego kąta, jednak fatalnie skiksował.