Arka Gdynia
52' Michał Marcjanik
Lech Poznań
87' Rafał Janicki
0:0

Koniec. Sprawiedliwy remis, ale obydwa zespoły mogą czuć niedosyt.

Jevtić dograł do Janickiego z rzutu wolnego, ale obrońca źle trafił w piłkę i uderzył niecelnie.

Ależ zawalił kontrę Żebrakowski. Napastnik zdecydował się na strzał i zrobił to nieudolnie.

Arka wysoko atakuje Lecha. Gracze gości nie potrafią dojść z piłką pod bramkę gospodarzy.

Uderzał Bogdanow, piłka wyszła na... aut boczny.

Sędzia doliczył 4 minuty.

W meczu padną jeszcze gole?

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Janicki.

Po rzucie rożnym piłkę zgrywał Trałka, ale uczynił to niedokładnie.

Arka pod polem karnym Lecha. Kolejorz w ostatnich minutach zamiast atakować musi się bronić.

Piesio do Jurado, płaski strzał Hiszpana zdołał odbić Burić. Groźne są kontry Arki.

Lech. Schodzi: Nicklas Barkroth. Wchodzi: Elvir Koljić.

Lech. Schodzi: Wołodymyr Kostewycz. Wchodzi: Piotr Tomasik.

Arka Gdynia. Schodzi: Patryk Kun. Wchodzi: Michał Nalepa.

Piesio kapitalnie zgrał głową do Szwocha, a ten natychmiast uderzył. Burić doskonale interweniował!

Uderzał Nicklas Barkroth, piłka po rykoszecie wyszła na kolejny rzut rożny. Lech bliski objęcia prowadzenia.

Po rzucie wolnym z kilku metrów uderzał Dilaver, Steinbors instynktownie odbił piłkę! Powinno być 0:1!

Prawą nogą uderzył Wołodymyr Kostewycz. Daleko od celu. Arka w ostatnich minutach bardzo pasywna.

Lech stopniowo zbliża się pod bramkę Arki. Przed momentem Radut dogrywał z rzutu wolnego, wprost w ręce bramkarza.

Lech częściej gości w okolicach pola karnego Arki, ale wciąz bez klarownych okazji.

Nic nie było, od autu wznowi grę Lech.

Gracze Lecha domagają się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Jest analiza VAR.

Tymczasem na boisku wciąż sporo walki w środku pola. Jeden gol może zadecydować o losach spotkania.

Christian Gytkjaer krwawi z nosa po ostrym wejściu Marcjanika.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Marcjanik.

Christian Gytkjaer wybiegł zza pleców obrońców, ale jego sytuacyjny strzał o pół metra minął bramkę.

Lech na połowie Arki, jednak goście mają problemy z przedostaniem się z piłką w pole karne gdynian.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Wyrównany mecz, lepsze okazje stworzyli sobie gospodarze. Brakowało im jednak precyzji.

Lech cały czas spokojnie stara się rozgrywać piłkę. Konkretniejsza w ataku jest jednak Arka.

Techniczny strzał z pola karnego oddał Zarandia. Piłka przeleciała tuż ponad bramką! Powinno być 1:0!

Lech uzyskał przewagę, goście rozgrywają piłkę na połowie Arki. Jednak wciąż bez spięć i większych emocji pod bramkami.

Arce należał się rzut rożny, sędzia pomylił się i nakazał wznowienie gry od bramki.

Cały czas obserwujemy grę w środku pola. Niewiele spięć podbramkowych, niewiele uderzeń.

Sprzed pola karnego starał się uderzać Jevtić, jednak skiksował atakowany przez rywala.

Cały czas dobre tempo gry, brakuje jednak spięć pod bramkami. Jeden groźny strzał Marciniaka to stanowczo zbyt mało.

Groźny strzał Marciniaka sprzed pola karnego, doskonale interweniował Burić!

Gra toczy się w środku pola. Lecha stara się znaleźć dziurę w defensywie gospodarzy. Jednak gracze gości mają problemy z wejściem z piłką w pole karne.

Wciąż wyrównany mecz. Akcja za akcję, jednak groźniej wyglądają próby gdynian.

Szwoch uderzył z rzutu wolnego. Piłka trafiła w mur Lechitów.

Podanie w pole karne do Jurado, szybszy Burić. Dogrywał prostopadle Łukasiewicz.

Kun znalazł się z piłką w polu karnym jednak zwlekał z podaniem i został wypchnięty w okolice linii bocznej.

Jurado powinien uderzać z ostrego kąta, ale zdecydował się na dogranie, które wybił obrońca.

Dobre tempo od początku meczu. Żadna z drużyn nie zamierza czekać na to, co zrobi rywal.

Niebezpiecznie w polu karnym Lecha. Trałka zachował czujność i wybił piłkę.

Uderzal Jevtić, ale do szczęścia było daleko. Mocny początek Lecha Poznań.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski (Toruń).

Po wygranej Legii Lech musi gonić mistrzów Polski, do których obecnie traci pięć punktów.