Wisła Kraków
55' Zoran Arsenić 75' Tomasz Cywka 89' Fran Velez
Legia Warszawa
43' Cristian Pasquato 45+1' Jarosław Niezgoda 52' Domagoj Antolić 62' Jarosław Niezgoda 81' William Remy
0:1

Koniec meczu. Legia Warszawa pokonała Wisłę Kraków 1:0!

Sędzia doliczył 3 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fran Velez.

Ostatnie minuty walki w meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa.

Na spalonym znalazł się jeden z zawodników gospodarzy.

Celnie na bramkę Wisły uderzył Michał Kucharczyk.

Legia Warszawa próbowała wyjść z szybką kontrą, ale bezskutecznie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał William Remy.

Legia. Schodzi: Cristian Pasquato. Wchodzi: Łukasz Broź.

Julian Cuesta złapał piłkę i szybko rozpoczął akcję krakowskiej ekipy.

Atakowała Legia Warszawa, która jednak nie może po raz drugi przedrzeć się przez obronę Wisły.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomasz Cywka.

Szarżował Sebastian Szymański, który uderzył obok bramki gospodarzy.

Michał Kucharczyk domagał się odgwizdania faulu na nim, ale sędzia pozostał niewzruszony i w ataku Wisła.

Wisła Kraków. Schodzi kontuzjowany: Martin Kostal. Wchodzi: Patryk Małecki.

Martin Kostal ma problemy zdrowotne i potrzebuje pomocy medycznej.

Legia. Schodzi: Chris Philipps. Wchodzi: William Remy.

Wisła Kraków stara się wykrozystać grę w przewadze, ruszając z kolejnym atakiem na bramkę Legii.

Druga żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jarosław Niezgoda.

Wisła Kraków długo buduje swój atak pozycyjny.

Wisła próbuje odpowiedzieć rywalowi, ale na razie nie może sforsować defensywy warszawian.

Żółtą kartkę za faul na Kucharczyku otrzymał Zoran Arsenić.

Udaną interwencją po strzale rywala popisał się Julian Cuesta.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Domagoj Antolić.

Dobrze w obronie zagrał Marko Vesović i grę od własnej bramki wznowi Arkadiusz Malarz.

Sporo walki w środku pola. Faulowany był Michał Kucharczyk.

Na początku drugiej połowy spotkania odważniej starają się zaatakować gospodarze.

Start 2. części meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa.

Koniec I odsłony konfrontacji, po której Legia Warszawa wygrywa z Wisłą Kraków 1:0.

Arkadiusz Malarz uchronił Legię przed stratą gola! Celne główkował po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Marcin Wasilewski.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jarosław Niezgoda.

Sędzia doliczył 1 minutę.

Gol! Strzelił Cristian Pasquato. Asystował mu Marko Vesović.

Legia Warszawa wyszła na prowadzenie 1:0! Marko Vesović zagrał piłkę przed polem karnym Wisły do Cristiana Pasquato. Włoch przedryblował dwóch przeciwników i popisał się pięknym strzałem sprzed "szesnastki".

Ostatatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie potyczki w Krakowie. Legia spycha rywala do defensywy.

Marcin Wasilewski zablokował groźny strzał Jarosława Niezgody.

Wisła Kraków cały czas umiejętnie broni dostępu do własnej bramki.

Cristian Pasquato huknął bardzo niecelnie z dystansu.

Biała Gwiazda ma problem z rozegraniem składnej akcji. Przed chwilą znów straciła piłkę.

Mamy 33. minutę pojedynku i ani Wisła, ani Legia nie oddała celnego strzału na bramkę przeciwnika.

Na razie żadna z drużyn nie forsuje tempa. Wisła dotychczas jest cofnięta i chyha na okazję do wyprowadzenia kontry.

Legia Warszawa znów próbowała zaatakować, jednak jej kolejna akcja ofensywna została rozbita.

Michał Kucharczyk został złapany w pułapkę ofsajdową.

W starciu z rywalem ucierpiał Tibor Halilović, ale będzie kontynuował grę.

Carlitos znalazł się na pozycji spalonej.

Niecelnie na bramkę Wiślaków uderzył Michał Kucharczyk.

Sporo niedokładności w szeregach stołecznej ekipy i od rzutu z autu rozpocznie Wisła Kraków.

Z kolejnym atakiem ruszyli Wojskowi, którzy od początku meczu mają optyczną przewagę.

Prawym skrzydłem pod bramkę krakowian próbowali się przedrzeć przyjezdni, ale bezskutecznie.

Źle rozegrany rzut wolny przez Legię Warszawa.

Wisła miała rzut rożny, lecz nic nie wyszło z tej akcji.

Niezłe podanie z głębi pola otrzymał Jesus Imaz, który był o krok od oddania groźnego strzału.

Aktywny w szeregach mistrzów Polski jest Michał Kucharczyk, który szuka okazji do strzelenia gola.

Swój atak pozycyjny buduje krakowski zespół.

Mecz w Krakowie z trybun obserwuje selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka.

Wisła Kraków. Schodzi kontuzjowany: Matej Palcić. Wchodzi: Martin Kostal.

Posiadanie piłki:

Wisła Kraków - 45 proc.

Legia Warszawa - 55 proc.

Gospodarze starają się stosować wysoki pressing na połowie rywala.

Na razie drużyny badają swoje możliwości. Przy piłce znajdują się goście.

Faulowany był Carlitos i od rzutu wolnego grę rozpocznie Wisła.

Start meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa.

Starcie poprowadzi sędzia Mariusz Złotek.

Czy Legia Warszawa pokona Wisłę Kraków?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Kraków - Legia Warszawa. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 18:00.