4
3
3
86'

Gol! Strzelił Patryk Lipski. Asystował mu Jarosław Kubicki. Lechia się nie poddaje. Po akcji Haraslina i podaniu Kubickiego, Lipski strzelił kontaktowego gola.

25
10
4
3
10
85'

Kontuzja Araka, Lechia nie ma już zmian. Piłkarzowi Lechii uciekła noga po interwencji.

5
1
3
6
5
84'

Na boisku leży Jakub Arak.

2
2
2
2
5
84'

Tym razem po rzucie rożnym, Cabrera strzelił w boczną siatkę.

5
4
1
1
84'

Po strzale Cabrery, Nalepa wybił piłkę na rzut rożny.

1
3
1
2
83'

Vitoria wybił piłkę posłaną z rzutu rożnego.

1
1
2
83'

Po strzale Cabrery, Kuciak sparował piłkę na rzut rożny.

3
2
2
3
82'

Totalnie nieudany strzał Mladenovicia po podaniu Haraslina. Lechia jest bezradna.

4
3
2
1
4
80'

Z rzutu rożnego Hernandez, olbrzymie zamieszanie pod bramką Lechii, od bramki Kuciak.

3
3
1
1
79'

1
1
78'

Olbrzymi błąd Kuciaka, którego nie wykorzystał Javi Hernandez. Gdańszczanie mieli jednak szczęście, piłka po dograniu zawodnika Cracovii trafiła na klatkę piersiową Michała Nalepy.

2
3
1
4
78'

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Jakub Arak.

6
4
1
1
2
76'

Z rzutu rożnego Mladenović, spokojnie piłkę złapał Pesković.

5
6
2
2
4
76'

Na trybunach 10 765 widzów.

8
6
1
2
1
75'

Bardzo długa akcja Lechii Gdańsk. Najwięcej do powiedzenia miał w niej Haraslin, jednak krakowianie wyszli z opresji.

2
3
2
74'
72'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Ferraresso. Sfaulował Haraslina. Będzie pauzował w następnym meczu.

2
3
1
2
1
70'

Gol! Strzelił Javi Hernandez. Cudowny gol Hernandeza z rzutu wolnego! Przymierzył prosto w okno bramki Kuciaka!

34
23
9
7
12
66'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Haraslin. Za uderzenie łokciem rywala.

8
5
2
4
4
64'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Sobiech. Wyraźnie spóźnił interwencję i bezpardonowo wpadł w rywala.

8
5
1
2
4
63'
61'

kolejna szansa Cracovii! Po strzale Dimuna, ekwilibrystycznie obronił Kuciak. Lechia w ostrej defensywie!

4
4
1
2
4
59'

Gol! Strzelił Airam Cabrera.

Dużo przypadkowości podczas akcji Cracovii. Ostatecznie piłkę do bramki po błędzie gdańskiej obrony strzelił Cabrera. Cracovia prowadzi już 3:1!

33
18
6
8
22
59'

Haraslin podawał do Lipskiego, ten dograł do Makowskiego. Ostatecznie głową strzelał Nalepa, którego strzał obronił Pesković.

3
4
1
2
58'
57'

Mldenović dogrywał piłkę w pole karne Cracovii. Tam jednak czujni obrońcy "Pasów".

3
2
1
54'

Z rzutu rożnego nic nie wyniknęło. Strzał rozpaczy oddał Diego Ferraresso, piłka przeleciała daleko obok bramki Kuciaka.

6
3
2
1
2
54'

Hanca wywalczył rzut rożny. Mladenović zablokował jego dośrodkowanie.

4
3
2
2
53'

Po bramce strzelonej przez Cracovię, Lechia ma niewiele do powiedzenia. Gdańszczanie dali się zepchnąć do obrony.

4
5
2
1
4
50'

Gol! Strzelił Filip Piszczek. Asystował mu Sergiu Hanca.

Szybka kontra Cracovii. Po dograniu Hanci z prawej strony boiska, głową strzelił Piszczek. Cracovia na prowadzeniu!

27
16
7
11
23
49'

Nieudane zagranie Mladenovicia w pole karne. Od autu Cracovia.

1
1
1
1
4
47'

Spokojny początek II połowy.

3
3
1
4
czas Druga połowa
46'

Lechia. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Lukas Haraslin.

45'

Przed przerwą gra się nieco uspokoiła.

4
1
2
43'

Filip Mladenović zbyt głęboko zagrał piłkę w pole karne. Od bramki Pesković.

2
1
2
42'

Po akcji Lechii, Mladenović strzelił z woleja zza pola karnego. Piłka przeleciała obok słupka.

3
1
41'

Paixao dośrodkowywał z dystansu, Sobiech dostawił głowę, jednak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

6
1
2
1
1
40'

Mladenović dośrodkowywał w pole karne Cracovii, piłkę wybii obrońcy z Małopolski.

3
2
2
1
39'

Cracovia rzuciła się na Lechię. Filip Piszczek strzelał, zablokował jeden z obrońców Lechii.

4
3
1
2
2
38'

Dośrodkowywał Janusz Gol, piłkę piąstkował Kuciak.

3
1
1
2
37'

Wdowiak wywalczył rzut rożny po pojedynku z Mladenoviciem.

2
2
35'

Gol! Strzelił Airam Cabrera.  Cabrera strzelił pewnie i wyrównał wynik spotkania!

20
12
3
8
21
34'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Fila. Airam Cabrera strzelał zza pola karnego. Fila dotknął piłkę ręką w polu karnym. Rzut karny dla Cracovii!

8
4
6
3
9
33'

Wdowiak dogrywał piłkę w pole karne. Tam jednak czujny "profesor" Nalepa.

2
1
32'

Mladenović był bliski tego, by strzelić gola bezpośrednio z rzutu rożnego! Z trudem obronił Pesković.

7
4
2
3
32'

Mak podawał w pole karne. Lechia wywalczyła rzut rożny.

3
1
1
31'

Na strzał z dystansu zdecydował się Mladenović. piłka przeleciała obok słupka. Serb trochę przesadził z tym zagraniem, nieco za mocno poniosła go fantazja.

3
1
2
1
29'

To powinien być gol! Filip Mladenović dograł doskonałą piłkę, Michał Mak zmarnował stuprocentową sytuację! Przebił piłkę głową ponad poprzeczkę. Lechia ma dużo więcej do powiedzenia w meczu w Krakowie.

6
3
3
2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Mak. Wyraźnie spóźnił interwencję. Faulowany Ferraresso. Mak będzie pauzował w kolejnym meczu Lechii, z Piastem Gliwice.

2
2
1
1
28'

Po dynamicznej akcji Lipskiego, Sobiech nie miał do kogo podać piłki. Stracona szansa Lechii.

3
1
2
27'

Janusz Gol faulował Filę w środku pola. Po kilkudziesięciu sekundach gdańszczanin wstał i może kontynuować grę.

5
2
1
1
3
25'

Wdowiak zdecydował się na strzał z dystansu, jednak najpewniej chciałby o tej decyzji szybko zapomnieć. Od bramki Kuciak.

3
1
1
1
25'

Lipski dograł piłkę w pole karne do Kubickiego. Ten jendak zamiast strzelać, podał do Peskovicia.

2
1
23'

Po długiej akcji Lechii Gdańsk Kubicki strzelał zza pola karnego, na posterunku był jednak Siplak. Zablokował uderzenie pomocnika.

3
3
1
1
19'

Dośrodkowanie Cracovii mniej skuteczne. Kuciak piąstkował piłkę. Z dystansu strzelał jeszcze Wdowiak, jednak Kuciak nie mał najmniejszych problemów z obroną - przyjął spokojnie piłkę na klatkę piersiową i zażegnał zagrożenie.

7
2
1
1
2
18'

Tym razem błąd Mladenovicia, który wybił bezpańską piłkę głową na rzut rożny.

3
3
1
16'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Filip Mladenović.

Lechia wyszła na prowadzenie! Doskonałe podanie Mladenovicia z rzutu rożnego i Flavio Paixao głową pokonał Peskovicia! Biorąc pod uwagę wynik w Warszawie, na ten moment Lechia powiększa przewagę nad Legią do 6 punktów!

40
27
4
8
11
15'

Dusan Kuciak doskonale wyszedł z bramki przy podaniu Cabrery i uprzedził Wdowiaka. Słowak pewnie złapał piłkę.

6
3
1
1
10'

Mateusz Wdowiak zdecydował się na strzał zza pola karnego. Przymierzył dwa metry obok słupka bramki Kuciaka.

5
2
9'

Świetne dośrodkowanie Mladenovicia w pole karne Cracovii. Tam jednak czujny Siplak.

6
2
1
2
8'

Ostro faulowany Daniel Łukasik. Sędzia tym razem oszczędził Milana Dimuna.

2
6'

Na razie widowisko nie jest porywające. Miejmy nadzieję, że się rozkręci.

2
4
1
1
4'

Michał Mak dograł piłkę do Flavio Paixao. Ten strzelił na bramkę rywala, jednak trafił obok słupka.

6
2
1
5
7
3'

Pierwsza próba akcji Lechii Gdańsk. Paixao stracił piłkę w polu karnym rywala.

4
2
2
4
2'

Od początku Cracovia ruszyła z wysokim pressingiem.

1
1
4
czas Start meczu
17:04

Mecz sędziuje Krzysztof Jakubik. Arbitrem VAR jest Paweł Gil.

1
1
1
17:04

Piłkarze obu drużyn grają na boiso! Cracovia gra w tradycyjnych koszulkach w biało-czerwone pasy i w czerwonych spodenkach, Lechia w ciemnoszarych wyjazdowych trykotach.

1
1
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Krakowie?