Liverpool. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Adam Lallana.

8
14
84'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Mohamed Salah.

Znakomite dośrodkowanie Salaha. Egipcjanin zagrał w pole karne zewnętrzną częścią stopy. W polu karnym czekał Mane, który bezbłędnie uderzył głową z kilku metrów. Po meczu, Liverpool prowadzi już 3:1.

242
117
41
57
90
83'
13
11
14
12
8
82'

Aktywny jest po wejściu Renato Sanches. Portugalczyk oddał strzał z dystansu.

19
12
13
7
10
80'

Renato Sanches dograł w pole karne do Kingsleya Comana. Francuz pogubił się z piłką i stracił.

14
12
12
12
26
79'
26
17
12
6
12
78'

Prostopadłe podanie do Roberta Lewandowskiego. Napastnik uciekł spod krycia Virgilowi van Dijkowi, ale został złapany na spalonym.

41
30
15
21
57
79'

Długo walczył w polu karnym Serge Gnabry. Niemiec nie zdążył oddać dobrego strzału, zablokowali go rywale.

10
7
9
10
17
76'

Niklas Suele spóźnił się z interwencją i sfaulował przed własnym polem karnym Sadio Mane.

9
5
7
9
19
75'

Ależ pogubił się w polu karnym Mohamed Salah! Egipcjanin przedarł się w pole karne, przechytrzył obrońcę, przełożył sobie piłkę na lewą nogę i spróbował oddać strzał. Zza pleców uprzedził go Niklas Suele.

16
73'

Kingsley Coman przedarł się na lewą stronę pola karnego. W ostatniej chwili Francuza zatrzymał Fabinho. Bawarczycy nie wykorzystali rzutu rożnego. Robert Lewandowski sfaulował Joela Matipa podczas walki o piłkę.

18
9
10
7
16
72'

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Leon Goretzka.

19
10
9
8
9
72'

Trent Alexander-Arnold złapany na spalonym.

12
11
7
8
11
71'

Kolejna centra Jamesa Milnera. Tym razem z rzutu wolnego, ale i bez skutku. Ostatecznie Anglikom udało się wywalczyć rzut rożny.

8
10
10
10
18
69'

Gol! Strzelił Virgil van Dijk. Asystował mu James Milner.

Gol do dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Van Dijk wyskoczył wyżej od Matsa Hummelsa i Javiego Martineza, którzy byli obok. Ale co to dla holenderskiego obrońcy, który uderzył głową i przechytrzył Neuera! 2:1 dla Liverpoolu.

156
86
38
60
142
68'

Manuel Neuer interweniuje przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Niemiec sprzątnął piłkę sprzed nosa Joelowi Matipowi.

4
4
1
6
3
67'

Sprawnie wyprowadzony atak Liverpoolu. James Milner próbował dośrodkować z lewej strony pola karnego, ale piłka odbiła się od obrońcy na rzut rożny.

13
7
7
7
4
65'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Alcantara za faul na Mane.

15
11
11
13
19
64'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Kingsley Coman.

37
8
10
8
9
63'

James Rodriguez dośrodkował z rzutu wolnego. Głową uderzał Javi Martinez, ale został złapany na spalonym.

9
8
8
9
13
63'

Żółtą kartkę otrzymał Joel Matip za faul na Lewandowskim.

Liverpool FC
41
16
6
8
7
62'

Robert Lewandowski dostał piłkę przed polem karnym. Napastnik próbował dryblować i przejść na lewą stronę boiska. Nie udało się, szybko dopadli go rywale.

22
16
7
11
15
60'

Znakomite dogranie prostopadłe do Serge'a Gnabry'ego. Niemiec urwał się na prawej stronie i dośrodkował w pole karne. Żaden z dwóch piłkarzy Bayernu czekających w polu karnym nie zamknął akcji. Byli tam Robert Lewandowski i James Rodriguez.

16
12
9
11
14
58'

Robert Lewandowski w końcu dostał podanie w pole karne. Do Polaka dokleił się Joel Matip, który wytrącił go z równowagi i nie pozwolił oddać mu dobry strzał.

33
21
12
29
30
57'

Sadio Mane długo zwlekał z dośrodkowaniem na lewym skrzydle. Ostatecznie Senegalczyk posłał podanie w pole karne, ale na posterunku obrońcy Bayernu. The Reds od kilku minut w natarciu, Bayern zepchnięty do obrony.

16
9
9
11
13
54'

Niezbyt udane dośrodkowanie Jamesa Milnera z lewej strony. Dośrodkowanie przejął Thiago Alcantara i już próbował wyprowadzić kontrę.

16
7
5
4
4
53'

Robert Lewandowski poturbowany przez Joela Matipa. Na szczęście, napastnik jest w stanie kontynuować grę.

38
19
13
9
38
52'

Bayern próbował wyprowadzić atak na lewej stronie boiska. Przy polu karnym pomylił się z podaniem Franck Ribery i zdążyli uprzedzić go rywale.

11
10
7
11
18
50'

Szybka kontra Livepoolu po nieudanej wrzutce Jamesa Rodrigueza z rzutu rożnego. Długo piłkę holował Mohamed Salah. Egipcjanin postanowił mocno uderzyć z kilkunastu metrów, broni Manuel Neuer!

42
16
13
11
15
49'

Fabinho w nieco przypadkowych okolicznościach zagrał w pole karne. O piłkę walczył Mohamed Salah, ale uprzedził go Manuel Neuer.

10
6
4
7
10
46'

Thiago Alcantara faulowany przez Sadio Mane. Obyło się bez kartki.

16
6
8
5
13
46'

Wracamy na drugą połowę. Tym razem przy piłce Bawarczycy.

5
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

22
5
7
7
9
45'

Podniosło się ciśnienie kibiców Bayernu! Serge Gnabry zagrał prostopadle do Roberta Lewandowskiego. Polak zawahał się, czy nie ma spalonego, ostatecznie uderzył, ale piłka przeleciała tuż obok pustej bramki. Napastnik Bayernu nie będzie miał wyrzutów sumienia - jego kolega Franck Ribery był na pozycji spalonej.

33
18
14
25
36
44'

David Alaba uderzył z rzutu wolnego. Niezły strzał, ale nie zaskoczył Alissona.

22
11
16
15
19
43'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho za faul na Rodriguezie.

29
22
14
12
14
42'

Javi Martinez próbował zagrać do Roberta Lewandowskiego. 30-letni snajper nie ma łatwego życia. Uprzedził go Virgil van Dijk.

16
9
12
14
33
41'

Roberto Firmino zagrał ręką na połowie Bayernu.

10
16
11
10
12
39'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Joel Matip.

I mamy remis! Niezłe podanie Matsa Hummelsa, który zagrał na prawe skrzydło do Serge'a Gnabry'ego. Francuz dośrodkował w pole karne, tam czekał Robert Lewandowski. Jednak to nie Polak zdobył bramkę. Nieudaną interwencją uprzedził go Matip, który trafił do własnej bramki.

313
184
58
81
97
38'

Niezły drybling Francka Ribery'ego. Francuz zszedł z piłką do środka i próbował rozegrać piłkę z Jamesem Rodriguezem. Obrońcy Liverpoolu na posterunku i przeszkodzili rywalom.

25
13
8
9
12
37'

Serge Gnabry szukał w polu karnym Roberta Lewandowskiego. Napastnik Bayernu skutecznie kryty przez obrońców.

22
9
14
11
21
36'

Z lewej strony nie, z prawej też nie. Liverpool nie wykorzystał rzutów rożnych po obu stronach boiska. Bezbłędnie zachowali się obrońcy Bayernu, którzy w końcu zażegnali zagrożenie spod własnej bramki.

12
6
4
5
7
34'

Mocny strzał Andrew Robertsona. Obrońcę wypuścił na lewej stronie pola karnego Sadio Mane. Pewne uderzenie z ostrego kąta obronione przez Manuela Neuera.

13
13
7
8
12
33'

Mohamed Salah już pędził pod bramkę Neuera. Akcję wślizgiem powstrzymał James Rodriguez. The Reds wznowią grę z autu.

17
7
9
7
4
31'

Nieudane dośrodkowanie Francka Ribery'ego z lewej strony boiska. W polu karnym czekał Robert Lewandowski, ale się nie doczekał. Podanie Francuza zostawiało wiele do życzenia.

17
10
10
11
21
29'

Robert Lewandowski wziął sprawy w swoje ręce. Polak długo dryblował i oddał płaski strzał zza pola karnego. Piłka odbiła się po drodze od rywala. Spokojnie broni Alisson.

28
13
11
13
18
29'

Teraz Javi Martinez próbował podać na lewą stronę do Francka Ribery'ego. Akcję powstrzymał Trent Alexander-Arnold.

10
6
12
7
17
28'

Bayern Monachium próbował natychmiastowo odpowiedzieć. Nieudana próba prostopadłego podania do Serge'a Gnabry'ego.

15
8
11
12
28
26'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Virgil van Dijk.

Znakomite prostopadłe podanie na połowię Bayernu od van Dijka. Piłkę przejął Mane, minął Rafinhę i wykorzystał to, że spod własnej bramki wyszedł Neuer. Senegalczyk zwiódł Niemca i trafił do pustej bramki. 1:0 dla Liverpoolu!

204
113
65
87
199
25'

Roberto Firmino postraszył Manuela Neuera. Brazylijczyk dostał podanie od Mohameda Salaha i od razu uderzył z dystansu! Piłka przeleciała obok słupka.

43
31
19
23
34
21'

Teraz w posiadaniu Liverpool. Długie dogranie do Sadio Mane, ale na posterunku we własnym polu karnym czuwa Niklas Suele.

33
9
8
8
11
19'

Bayern uspokoił nieco grę. Piłka na połowie mistrza Niemiec.

20
9
9
9
15
16'

Zawodnicy Liverpoolu ani myślą, żeby odpuścić. Bayern próbował wyprowadzić atak spod własnej bramki. Franck Ribery nie zdążył minąć linii wyznaczającej połowę boiska, a już został zatrzymany.

13
14
12
10
25
15'

Joel Matip faulował na połowie boiska Roberta Lewandowskiego.

20
14
17
12
47
13'

Liverpool. Schodzi: Jordan Henderson. Wchodzi: Fabinho.

22
18
19
20
18
13'

Jordan Henderson znowu ma problem ze stopą. Będzie zmiana.

17
9
10
15
7
10'

Gwizdy na stadionie Bayernu. Mats Hummels dograł w pole karne do Roberta Lewandowskiego. Polak próbował dojść do piłki, ale przewrócił się po kontakcie z Virgilem van Dijkiem. Nie ma rzutu karnego.

25
17
16
17
57
9'

Groźna próba Francka Ribery'ego. Piłka po strzale Francuza minęła bramkę.

32
15
21
10
16
8'

Robert Lewandowski wypuścił na prawej stronie Serge'a Gnabry'ego. Zawodnik Bayernu zatrzymany w polu karnym przez rywali.

21
9
13
5
11
8'

Mohamed Salah złapany na spalonym.

31
8
9
9
10
7'

Na murawie leży Jordan Henderson. Medycy pomagają kapitanowi Liverpoolu.

9
2
12
11
7
6'

Franck Ribery uprzedzony na lewej stronie boiska. Dobra interwencja Trenta Alexandra-Arnolda.

9
2
8
5
7
4'

Liverpool naciska równie wysoko. James Rodriguez faulowany na własnej połowie.

7
4
13
8
16
3'

Mats Hummels dogrywał w pole karne, gdzie czekał Serge Gnabry. Intencje obrońcy Bayernu odczytał Alisson i uprzedził rywala.

10
5
7
5
7
1'

Liverpool na razie rozgrywa piłkę, ale zawodnicy Bayernu stosują wysoki pressing. Franck Ribery i Robert Lewandowski biegają na połowie rywali jak nakręceni, byle tylko odebrać piłkę.