18
12
69
90+9'

Gol! Strzelił Marko Vejinović. Gol! Piękne trafienie Vejinovicia zza pola karnego!

144
87
19
30
133
90+8'

Flavio mógł zamknąć mecz! Wciąż 2:1 dla Lechii.

51
22
13
15
23
90+7'

Peszko wyprzedził rywala i wywalczył rzut wolny.

92
31
9
9
21
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović.

27
19
6
9
55
90+5'

Lechia wybija gospodarzy z rytmu.

48
16
5
11
21
90+3'

Lechia w komplecie. Mladenović pozostał na boisku.

32
14
2
3
9
90+2'

Poważnie wyglądający upadek Mladenovicia. Przerwa w grze.

6
6
4
25
10
90+1'

Słabe dośrodkowanie Nalepy. Lechia wciąż się broni.

18
9
4
7
9
90+1'

Paixao faulował Nalepę! Rzut wolny dla Arki.

13
6
4
6
16
90'

Sędzia doliczył... dziewięć minut.

18
15
45
4
26
89'

Dośrodkowanie Zbozienia. Dobrze w bramce spisał się Kuciak.

30
5
3
4
8
85'

Nalepa z Arki przewrócił się w polu karnym Lechii, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

20
8
2
7
13
84'

Nalepa zablokował strzał Dawita Schirtladze.

17
7
2
3
7
83'

Lechia w posiadaniu piłki. Gdańszczanie powoli rozgrywają akcje.

19
5
2
5
9
82'

Słaba widoczność. Kibice Arki odpalili race.

22
8
2
3
20
78'

Nie ma gola po wideoweryfikacji! Faul Gruzina na bramkarzu!

58
23
5
18
42
77'

Kuriozalny gol! Schirtladze przepchnął Kuciaka i piłka wpadła do siatki.

46
27
11
14
51
75'

Gol! Strzelił Michał Nalepa.

2:1! Michał Nalepa dośrodkował piłkę z rzutu wolnego i ta znalazła się w siatce Lechii. Żaden z piłkarzy Arki nie przeciął dośrodkowania. Bramka zaliczona Nalepie. Będą jeszcze emocje w tym meczu.

82
48
11
15
91
73'
71'

Faulowany Fila. Niepotrzebny wślizg Davita Schirtladze.

6
6
10
9
14
70'

Udovicić lepszy od Zbozienia w narożniku boiska. Gospodarze nie mają pomysłu na odwrócenie losów rywalizacji.

15
5
3
5
6
69'
3
5
3
3
7
68'

Mądra gra gdańszczan. Spokojnie utrzymują piłkę na połowie Arki. Kolejny rzut rożny.

25
7
2
3
4
66'

Niecelne uderzenie Michał Nalepy. Lechia mogła strzelić trzeciego gola.

14
5
2
6
9
66'
65'

Niezła akcja Fili w ofensywie. Sobiech wywalczył korner.

7
6
3
4
6
65'

Dośrodkowanie Udovicicia. Świetnie z bramki wybiegł Steinbors.

11
3
2
7
7
64'

Sobiech dośrodkował na głowę Paixao. Świetny refleks Steinborsa w bramce gospodarzy. Rzut rożny dla Lechii.

2
62'

Ofiarny wślizg Mladenovicia. Obronił swój zespół od rzutu rożnego. Arka ma tylko aut.

6
1
1
1
2
59'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Haraslin.To samo przewinienie.

6
59'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Vejinović.Przepychanka z Haraslinem i żółta kartka.

11
5
1
4
7
59'

Gospodarze blisko bramki kontaktowej. Augustyn mógł strzelić gola samobójczego, ale na linii bramkowej świetnie spisał się Kuciak. Dużo szczęścia po stronie gdańszczan w tym momencie.

2
57'

Wyprowadzony z równowagi Marko Vejinović. Na szczęście szybko się opanował i nie doszło do starcia z Sobiechem.

3
1
2
2
56'

Arka zabrała się do pracy. Lechia ma swój wynik i kontroluje sytuację.

9
6
3
3
2
53'

Gol! Strzelił Artur Sobiech. Asystował mu Lukas Haraslin. Lechia prowadzi już 2:0! Haraslin zanotował drugą asystę, a wynik podwyższył Sobiech.

149
80
13
26
50
51'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Lukas Haraslin. Lechia prowadzi! Piękna wrzutka Haraslina prosto na głowę Paixao i mamy 1:0! Siódmy gol Portugalczyka w derbach Trójmiasta!

161
77
11
31
55
50'

Błażej Augustyn wygrał pojedynek główkowy we własnym polu karnym. Obrońca Lechii oddalił zagrożenie.

13
8
4
6
11
49'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Fila.Strata gdańszczan. Fila przerwał akcję Arki faulem i obejrzał żółty kartonik.