Pogoń Szczecin
41' Konstantinos Triantafyllopoulos
Korona Kielce
45+3' Ognjen Gnjatić 50' Matej Pucko 90+3' Ivan Jukić 90+5' Matej Pucko
0:1

Koniec. Niespodzianka w Szczecinie. Korona 1:0 pokonała Pogoń.

Żółtą kartkę otrzymał Matej Pucko.

Pućko już minął Stipicę, strzał z ok. 30 metrów ofiarnym wślizgiem zablokował Kowalczyk. Powinno być 0:2!

Zamieszanie w polu karnym kielczan, strzał został zablokowany. Po dograniu z rogu głową uderzał... Stipica. Piłkę przejął obrońca.

Stipica daleko przed własną bramką przerwał kontrę Korony.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Jukić.

Jeszcze 5 minut gry przed nami.

Korona Kielce. Schodzi: Erik Pacinda. Wchodzi: Ivan Jukić.

Na murawie leży Miletić. To efekt ostrego wejścia Frączczaka.

Ależ było groźnie pod bramką kielczan. Konstantinos Triantafyllopoulos do Maniasa, ale Grek nie doszedł do piłki! Dobrze w defensywie zachował się Szymusik.

Z rzutu wolnego uderzył Adam Frączczak, piłka odbiła się od muru przeleciała pół metra ponad bramką.

Będzie rzut wolny dla Pogoni z ok. 20 metrów. Łasickiego dość przypadkowo sfaulował Żubrowski.

Korona gra w dziewiątkę. Poza boisko musiał zejść na moment Szymusik, który ma problemy z dłonią.

Kielczanie coraz bliżej sprawienia niespodzianki. Grając w osłabieniu goście zdobyli gola i w miarę pewnie utrzymują prowadzenie.

Przerwa w grze. Problemy ma Matynia.

Coraz mniej czasu ma Pogoń, Korona skutecznie rozbija ataki Portowców.

Z kilku metrów głową uderzał Stec, piłka nie znalazła drogi do bramki kielczan!

Pacinda mógł podwyższyć prowadzenie kielczan, w ostatnim momencie zablokował go Stec.

Dogranie przed bramkę do Maniasa, Grek jednak w piłkę nie trafił. Po chwili strzał Spiridonovica złapał Kozioł.

Starają się kruszyć mur kielczan gospodarze. Jednak bardzo opornie im to idzie, a czasu coraz mniej.

Utrzymuje się przewaga Cracovii. Korona cofnęła się bardzo głęboko.

Kolejne zagrożenie pod bramką Korony, piłka minęła jednak bramkę kielczan.

Szybka akcja Portowców. Zagranie do Matyni, którego strzał zdołał odbić bramkarz.

Korona cofnięta, widzimy mały "autobus". Pogoń jeszcze nie gra zbyt nerwowo, ale na pewno zbyt wolno.

Ucierpiał Kozioł. Przerwa w grze, a sekundy płyną.

Z ostrego kąta uderzał Manias, Grek trafił w boczną siatkę.

Optyczna przewaga Pogoni, Korona prowadzi i już nie kwapi się do ataku.

Spiridonović już był siedem metrów przed bramką. Uderzenie Austriaka zablokował obrońca!

A teraz Żubrowski ograł Greka w barwach Pogoni. Strzał z narożnika pola bramkowego, piłkę trącił Stipica i uratował Pogoń!

Kolejna okazja przed Koroną. Uderzać w bramkę starał się Pacinda. Gola nie ma, ale Pogoni po zmianie stron ma problemy.

Gol! Strzelił Matej Pucko. Strata Podstawskiego w środku pola. Zagranie do Pucki, który ograł Konstantinosa Triantafyllopoulosa i w sytuacji sam na sam pokonał Stipicę. 0:1!

Korona gra w dziesiątkę. Jednak kielczanie starają się ryzykować i wysoko wychodzą do rywala.

Kozioł musiał wyjść z pola karnego. Uczynił to skutecznie, akcja Pogoni przerwana.

Wracamy do meczu.

Korona Kielce. Schodzi: Andres Lioi. Wchodzi: Ivan Jukić.

Przerwa. Bez goli i większych emocji. Po zmianie stron Pogoni będzie się grało łatwiej, Korona wyjdzie na 2. połowę w osłabieniu.

Jeszcze trochę pogramy. Czerwona kartka, kontuzja. Sędzia na pewno doliczy kolejne sekundy.

Czerwoną kartkę otrzymał Ognjen Gnjatić. Zmiana decyzji! Korona będzie grała w osłabieniu!

Poza boiskiem opatrywany jest Manias. Grek ucierpiał po ostrym wejściu Gnjaticia.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ognjen Gnjatić.

Doliczone zostały 3 minuty do 1. połowy.

Pucko po ostrym wejściu Greka ucierpiał. Zawodnik Korony potrzebuje konsultacji medycznej.

Żółtą kartkę otrzymał za faul Konstantinos Triantafyllopoulos.

Dość wolne tempo gry w końcówce 1. połowy. Niewiele dzieje się na boisku.

Jedna z nielicznych w ostatnich minutach akcja Korony, piłka nie dotarła nawet w pole karne.

Łasicki padł w polu karnym Korony, sędzia słusznie uznał, że to Miletić został sponiewierany.

Będzie rzut wolny dla Pogoni z prawej strony pola karnego.

Gnjatić ostro potraktował Listkowskiego. Zawodnik Pogoni potrzebuje pomocy medycznej.

Ładna akcja Pogoni, wycofanie piłki do Hostikki, ten jednak uderzył niecelnie.

Piłkarze Korony rozgrywają piłkę. Wszystko trwa długo. W końcu dośrodkował Pucko, ale źle to uczynił. Naprawdę nie ma w Polsce lepszych zawodników niż np. pan Pucko, który za kromkę chleba w Kielcach na pewno nie gra.

Między nogami obrońcy zdołał uderzyć Spiridonović. Kozioł był dobrze ustawiony i złapał piłkę.

Optyczna przewaga Pogoni, goście dość pewnie radzą sobie w obronie.

Kolejna okazja przed Maniasem, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

Pogoń stara się dyktować warunki gry. Odpowiada to Koronie, która zamierza wyprowadzać kontry.

Po dwóch okazjach dla jednej i drugiej drużyny spokojniejszy fragment gry. Mecz toczy się w środku pola.

Matej Pucko uciekł obronie Pogoni, wpadł w pole karne, górą jednak Stipica! Strzał na pewno mógł być dużo groźniejszy.

Dalekie dogranie do Maniasa. Grek doszedł do uderzenie, lob nad Koziołem i piłka o centymetry minęła poprzeczkę.

Po ostrożnym początku coraz odważniej zaczyna grać Korona. Pogoń od kilku minut ustawiona bliżej własnej bramki.

Dość nieśmiały atak Korony, gościom udało się wywalczyć rzut rożny.

Sprzed pola karnego uderzał Srdjan Spiridonović, piłkę zablokował obrońca.

Pogoń wysoko atakuje Koronę. Przynosi to efekty, goście nie potrafią wyjść z własnej połowy.