Sędzia pozwolił Arce zbudować jeszcze jedną akcję.

11
79
90+6'

Gol! Strzelił Flavio Paixao.

Derby dla Lechii! Paixao kompletnie zmylił Steinborsa i mamy 4:3 dla gdańszczan!

Lechia Gdańsk
302
119
23
48
122
90+5'

Karny dla Lechii! Nalepa faulowany!

173
65
23
30
75
90+3'

Conrado sfaulowany na połowie Arki.

36
8
9
11
20
90+3'

Jeszcze trzy minuty. Czy ktoś rozstrzygnie mecz na swoją korzyść?

34
13
6
8
9
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa.Nalepa zobaczył żółty kartonik za kopnięcie Conrado.

80
21
12
15
44
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

64
14
22
9
11
90'

Żółtą kartkę otrzymał Conrado.

34
16
4
12
53
87'
87'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Conrado.

Teraz już nie ma wątpliwości! Conrado wrzucił piłkę z lewego skrzydła, a Zwoliński pięknie uderzył z główki. 3:3!

170
63
11
38
104
84'

NIE MA BRAMKI DLA LECHII! Conrado przy przyjęciu pomógł sobie ręką.

225
105
22
53
183
83'

Gol! Strzelił Marko Vejinović.

Vejinović w prawo, Kuciak w lewo i Arka znów prowadzi! 3:2 dla gdynian!

159
81
14
28
114
81'

Karny dla Arki! Piłka pechowo trafiła w rękę Zwolińskiego.

73
28
10
20
72
80'
79'

Strzał Conrado zablokowany! Arka ma coraz większe problemy. Końcówka meczu zapowiada się doskonale!

26
8
4
6
8
76'
16
5
2
5
4
76'

Dzieje się! Lechia wyrównała! Paixao dopadł do dobitki i z najbliższej odległości trafił do siatki!

109
53
6
27
68
72'
71'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jarosław Kubicki.

Nalepa dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, Marciniak wygrał pojedynek główkowy i strącił piłkę. Ta odbiła się od Kubickiego i wpadła do siatki! Gol samobójczy i 2:1 dla Arki!

169
87
17
34
113
70'

Zawada wywalczył rzut rożny. Piłka odbiła się od głowy Nalepy i spadła na korner.

24
10
3
8
9
69'

Krótko rozegrany rzut rożny. Kilka podań i niedokładna wrzutka Pietrzaka.

20
12
5
5
10
68'

Danch zablokował zagranie Conrado. Rzut rożny dla miejscowych.

19
2
4
2
3
67'

Marciniak wystawił nogę i przeciął podanie Conrado.

25
10
4
5
12
66'

Helstrup zablokował potężne uderzenie Lipskiego.

28
5
3
5
10
65'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Ze Gomes. Wchodzi: Conrado.

20
6
6
7
4
65'

Ze Gomes zgubił rywala, a chwilę później posłał piłkę prosto pod nogi Maricia.

11
8
8
3
5
63'

Centra Fili prosto w ręce Steinborsa. Prawy obrońca gospodarzy tym zagraniem nie zdołał się zrehabilitować.

16
12
3
5
7
60'

Silny i piękny strzał Vejinovicia! Kuciak wyczuł intencje rywala, jednak piłka poleciała w okienko. 1:1!

111
48
13
19
87
59'

Teraz rzut karny dla Arki! Fila sfaulował Młyńskiego!

43
22
7
8
40
58'

Nieporozumienie w szeregach gości. Kopczyński przeprosił kolegów.

12
6
1
2
6
57'

Zawada lepszy od Nalepy. Napastnik gości oddał strzał z dystansu, lecz niecelny.

12
5
3
2
6
56'

Gdańszczanie radzą sobie z dośrodkowaniami Marciniaka.

14
8
4
3
8
55'

Ze Gomes przewrócił się w okolicach pola karnego Arki, jednak sędzia nie użył gwizdka.

12
3
3
4
11
53'

Lechia ponownie na połowie Arki. Goście muszą coś zrobić, bo inaczej przegrają ten mecz.

11
9
2
3
7
49'

Żółtą kartkę otrzymał Frederik Helstrup.

15
6
2
6
22
50'

Znowu to zrobił! Steinbors stanął na linii, a Flavio Paixao skierował piłkę bliżej lewego słupka. 1:0 dla Lechii!

138
69
11
26
70
49'

Karny dla Lechii! Kubicki strzelał, a piłka trafiła w rękę Hestrupa.

27
13
4
7
32
47'

Ładne zwody Ze Gomesa. Minął dwóch rywali, lecz zatrzymał się na trzecim. Efektowne dryblingi skrzydłowego Lechii.

22
6
6
4
9
47'

Nieudane uderzenie Młyńskiego 19-latek z Gdyni niecelnie strzelił z dystansu.

10
8
2
6
15
46'

Fatalne podanie Makowskiego. Gdańszczanie szybko zdołali odzyskać piłkę.

2
45'

Niecelna główka Jankowskiego.

16
7
9
17
16
45'

Niebezpieczne zagranie ze Gomesa. Na szczęście nie trafił Dancha w głowę.

13
7
7
4
11
44'

Dośrodkowanie Mihalika, jednak piłka nie dotarła do Paixao. Świetna interwencja jednego z gdyńskich obrońców.

25
5
4
6
14
43'

Młyński wykonał dośrodkowanie, a Jankowski zgrał piłkę. Na posterunku był jednak Mario Maloca, który oddalił zagrożenie.

22
8
5
4
14
42'

Dośrodkowanie Marciniaka. Vejinović wygrał pojedynek główkowy z rywalem, ale nie oddał celnego strzału. Zbliżamy się do końca pierwszej części gry.

1
39'

Kolejny strzał ze Gomesa z dystansu. Zdecydowanie zabrakło mu precyzji.

8
38'

Piękne uderzenie Młyńskiego! Wydawało się, że piłka leci w okienko, jednak minęła światło bramki. Nalepa z Lechii nie był w stanie zablokować tego strzału.

23
9
3
4
11
36'

Strzał Vejinovicia z dystansu. Pierwsza interwencja Kuciaka w tym spotkaniu.

36
18
6
3
9
35'

Ostre dośrodkowanie Mihalika z prawego skrzydła. Piłka jednak nie znalazła adresata.

13
10
4
7
6
34'

Jankowski zbyt lekko zagrał piłkę w kierunku Zawady. Wykorzystał to powaracający Maloca, który natychmiast przerwał kontrę gości.

22
8
4
5
16
32'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Lipski.

Lipski obejrzał żółty kartonik za faul na Nalepie.

32
7
14
17
21
31'

Danch wygrał pojedynek z Ze Gomesem.

16
5
1
3
15
30'

Rzut rożny nie sprawił przyjezdnym żadnego kłopotu. Dwa kwadranse za nami, czekamy na bramki!

16
5
3
4
15
29'

Lekkie uderzenie Lipskiego zza pola karnego. Strzał nie był najlepszej jakości, lecz piłka odbiła się od jednego z gości i za chwilę korner.

17
1
1
2
7
28'

Po raz kolejny na prawej stronie pokazał się Jankowski. Ofensywny gracz Arki nie zrobił jednak nic konkretnego.

4
26'

Jankowski chciał zagrać piłkę w pole karne gospodarzy, ale trafił w Pietrzaka. Dobry powrót lewego defensora gdańszczan.

11
6
4
6
7
24'

Odważne wejście Pietrzaka i niezła wrzutka. Lipski przegrał jednak pojedynek główkowy z Helstrupem.

14
3
3
18
4
23'

Paixao naciskał Steinborsa, jednak bramkarz Arki doskonale sobie poradził. Celnie wybił piłkę w kierunku Marciniaka.

33
11
7
12
11
22'

Dobra wrzutka Lipskiego z prawego narożnika, piłkarze strącili piłkę poza pole karne i dopadł do niej Pietrzak. Uderzenie zablokowane.

18
8
2
6
9
21'

Ze Gomes strzelił z dystansu, piłka odbiła się od jednego z gości i mamy rzut rożny.

19
7
4
5
9
20'

Pressing Arkowców. Goście próbują grać odważniej, co może tylko cieszyć. Dzięki temu będziemy świadkami ciekawszego spotkania.

37
19
3
4
22
18'

Lipski przewrócił Nalepę w okolicach środka boiska.

5
8
7
12
11
17'

Fila ambitnie powalczył, jednak przesadził i sędzia dopatrzył się przewinienia.

9
4
2
9
4
16'

Arka w końcu znalazła się na połowie gospodarzy. Rajd Vejinovicia zakończył się jednak stratą piłki.

22
8
3
7
10
15'

Miękka wrzutka Paixao, ale piłkę spokojnie złapał Steinbors.

24
10
4
7
8
14'

Dominacja Lechii nie podlega żadnej dyskusji. Arka na terenie rywala nie ma nic do powiedzenia.

45
10
7
9
18
13'

Ładnie wygląda współpraca między Filą a Mihalikiem. Obrońca wrzucił piłkę, jednak Kubicki nie zdołał celnie przymierzyć.

4
11'

Flavio przewrócił się w polu karnym. Marić wybił piłkę prosto pod nogi Lipskiego. Pomocnik Lechii oddał nieczysty strzał i futbolówka przeleciała obok słupka bramki Steinborsa.

7
5
4
4
8
10'

Makowski ładnie napędził akcję miejscowych. Wysiłek kolegi zmarnował Pietrzak, który fatalnie dośrodkował.

6
2
3
3
5
8'

Fila posłał długą piłkę w kierunku Paixao. Obrońca gospodarzy użył jednak zbyt dużo siły i ta trafiła w ręce Steinborsa.

9
2
5
4
6
7'

Błąd techniczny Lipskiego. Pomocnik Lechii nie potrafił przyjąć piłki. A miał doskonałą szansę na dośrodkowanie.

9
5
3
8
6
6'

Ładna kiwka Ze Gomesa. Piłkarz Lechii został szybko sfaulowany przez Nalepę.

2
4
4
2
6
5'

Znowu groźnie! Lipski zagrał piłkę pod bramkę. Ze Gomes jednak nie zdołał uderzyć! Dobry wślizg jednego z gdyńskich stoperów.

7
2
3
3
3
3'

Mamy pierwszy strzał. Mihalik dośrodkował piłkę z prawego skrzydła. Ta wpadła pod nogi Pietrzaka, który oddał niecelny strzał zza pola karnego.

7
2
5
2
5
2'

Dośrodkowanie Fili za prawej strony, jednak trafił piłką w jednego z rywali.

6
4
4
3
7
1'

Gdańszczanie odebrali piłkę i spokojnie ją rozgrywają.