Jest decyzja ws. trenera MKS FunFloor Lublin

Jak poinformowała oficjalna strona klubowa MKS FunFloor Lublin, Piotr Dropek pozostanie na stanowisku pierwszego trenera drużyny co najmniej do końca sezonu 2022/2023. - Trudno o lepszego kandydata - mówi prezes Bogusław Trojan.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Piotr Dropek Materiały prasowe / MKS FunFloor Lublin / PGNiG Superliga Kobiet / Na zdjęciu: Piotr Dropek
Przypomnijmy, że Piotr Dropek zastąpił na stanowisku pierwszego trenera Monikę Marzec, która 28 listopada 2022 roku zrezygnowała z prowadzenia drużyny. Lublinianki pod wodzą nowego szkoleniowca rozegrały już trzy mecze i odniosły komplet zwycięstw.

Jak przekazały klubowe media MKS FunFloor Lublin, Piotr Dropek pozostanie trenerem ekipy z Koziego Grodu co najmniej do końca bieżących rozgrywek. - Trudno obecnie o lepszego kandydata do prowadzenia naszej drużyny, niż Piotr Dropek. Gwarantuje on nam ciągłość i stabilność szkolenia. Trener Dropek zna ten zespół, drużyna mu ufa i nie ma sensu szukać na siłę nowego trenera - komentuje Bogusław Trojan.

- Wciąż wierzę w możliwość zdobycia mistrzostwa Polski. Do końca sezonu zostało jeszcze mnóstwo spotkań i nic nie jest jeszcze przesądzone. Wierzę, że pod wodzą trenera Dropka nasz zespół jest w dobrych rękach - dodaje prezes w rozmowie dla oficjalnej strony klubowej.

MKS FunFloor Lublin w PGNiG Superlidze Kobiet znajduje się obecnie na trzecim miejscu, a do pierwszego MKS Zagłębia Lubin traci sześć punktów.

Drużyna z Lubelszczyzny przygotowuje się obecnie do wyjazdowego starcia z Galiczanką Lwów. Spotkanie odbędzie się w sobotę (7 stycznia) o godzinie 20:00. Transmisja w Emocje.TV.

Czytaj także:
"To dla mnie wielkie wyróżnienie". Młody Polak może poprowadzić kadrę do sukcesu na MŚ
MŚ 2023: Duże osłabienie rywala Polaków. Francja traci ważnego zawodnika

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przypatrz się dobrze! Wiesz, kto pomagał gwieździe tenisa?
Czy Piotr Dropek powinien być trenerem lublinianek także w sezonie 2023/2024?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×