Ale to wymyślił! Morawski rozłożony na łopatki [WIDEO]

Pierwsza połowa spotkania reprezentacji Polski z Arabią Saudyjską była wyrównana. Adam Morawski na początku meczu został zaskoczony przez Abdullaha Al-Abbasa, który w fantastycznym stylu wykorzystał rzut karny.

Mateusz Byczkowski
Mateusz Byczkowski
Viaplay /// Rzut karny Abdullaha Al-Abbasa Materiały prasowe / Viaplay /// Rzut karny Abdullaha Al-Abbasa
Mistrzostwa świata w wykonaniu reprezentacji Polski są dotychczas po prostu nieudane. O ile pierwsze spotkanie z Francją wyglądało całkiem nieźle, tak kolejne przeciwko Słowenii było fatalne. Podopieczni Patryka Rombla zostali zdominowani przez rywala.

Do wyjścia z grupy potrzebne jest więc zwycięstwo nad Arabia Saudyjską. Bukmacherzy widzieli w Biało-Czerwonych niekwestionowanego faworyta, ale pierwsza połowa poniedziałkowego spotkania była bardzo wyrównana.

Już na początku rzut karny Abdullaha Al-Abbasa pokazał, że przeciwnicy nie dadzą łatwo za wygraną. Zawodnik azjatyckiej ekipy z ogromną łatwością przelobował Adama Morawskiego, który tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

Pierwsze trzydzieści minut ostatecznie zakończyło się na korzyść reprezentacji Polski. Zespół Patryka Rombla prowadził jednak tylko jedną bramką. Frustracji w przerwie nie ukrywał Szymon Działakiewicz.

- Ciężko jest mi rozmawiać. Musimy się zebrać, wyjść i pokazać, co potrafimy, bo to już jest przesada. Tyle osób przychodzi, tyle osób kibicuje, a my robimy takie coś. Ciężko jest mi po prostu coś powiedzieć - mówił w rozmowie z Viaplay (więcej TUTAJ).

Źródło: Viaplay

Zobacz też:
Męczarnie Brazylii. Republika Zielonego Przylądka blisko niespodzianki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×