Mecz w Płocku okazją do wyciągnięcia wniosków. Obie drużyny mają inne cele

Nie było mowy o niespodziance w meczu Orlen Wisła Płock - Zepter KPR Legionowo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 26:16, a obie drużyny miały swoje cele, które mają zaprocentować w końcowej fazie sezonu.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Walka podczas meczu Orlen Wisła Płock - Zepter KPR Legionowo Na zdjęciu Adam Laskowski Materiały prasowe / Biuro Prasowe ORLEN Superligi / Na zdjęciu: Walka podczas meczu Orlen Wisła Płock - Zepter KPR Legionowo. Na zdjęciu Adam Laskowski
Zawodnicy Orlen Wisły Płock zagrali dobrze w defensywie, w ataku jednak było sporo do poprawy. - Chciałbym podziękować i pogratulować drużynie z Legionowa, ponieważ postawiła nam trudne warunki. Zagraliśmy super mecz w obronie, natomiast w ataku mieliśmy swoje problemy. Musimy to przeanalizować, wyciągnąć wnioski i nauczyć się na tych błędach. Dalej przygotowujemy się i walczymy, bo przed nami jeszcze trochę meczów - powiedział Filip Michałowicz, zawodnik płockiego zespołu.

Zawodnicy Zepter KPR-u Legionowo przyjechali do Płocka przede wszystkim po naukę. O urwaniu punktów z zespołem z Ligi Mistrzów nie było mowy. - Naturalnie gratuluję trenerowi drużynie z Płocka. Gramy o inne cele i to dla nas ciężkie spotkanie, nie ukrywam. Może i przyjechaliśmy w okrojonym składzie, ale gramy zawsze o zwycięstwo i chcieliśmy wypaść jak najlepiej i mentalnie przygotować się na mecze, które są teraz przed nami - zaznaczył Krzysztof Tylutki.

ZOBACZ WIDEO: Mamy Euro! Brak euforii wśród ekspertów pomeczowego studia

Legionowianie zdobyli 13 punktów i mają już 7 punktów straty do rozpędzonego Energa Wybrzeża Gdańsk i 10 do Zagłębia Lubin. Trudno będzie to odrobić w pięciu ostatnich meczach. - Czeka nas ciężki okres. Na tyle było nas stać i chcieliśmy się pokazać przed płocką publicznością i udowodnić sobie, że pomimo okrojonego składu, każdy da z siebie wszystko i będziemy się liczyć w każdym meczu, walcząc o zwycięstwo. To nas buduje. Mamy do analizy kilka rzeczy i takie spotkania pokazują, że jest troszeczkę do poprawy. Jedziemy dalej - podsumował Tylutki.

Czytaj także: 
Energa Wybrzeże kontynuuje świetną passę
MMTS dopiął swego

Czy Zepter KPR ma jeszcze realne szanse na utrzymanie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×