Złe wieści z Gniezna. Poważna kontuzja

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / MKS URBIS Gniezno / MKS URBIS Gniezno
Materiały prasowe / MKS URBIS Gniezno / MKS URBIS Gniezno
zdjęcie autora artykułu

Złe wieści napłynęły z MKS URBIS Gniezno. Poważnej kontuzji nabawiła się skrzydłowa klubu z pierwszej stolicy Polski. Agnieszka Siwka dłużej odpocznie od sportu.

W tym artykule dowiesz się o:

Agnieszka Siwka doznała poważnej kontuzji podczas ostatniego meczu w Lubinie. W trakcie pierwszej połowy spotkania zawodniczka MKS URBIS Gniezno zerwała przednie więzadło krzyżowe (ACL), co jest jednym z bardziej bolesnych i skomplikowanych urazów, jakie mogą spotkać sportowców.

Obecnie Siwka czeka na operację, która jest niezbędna do odzyskania pełnej sprawności. Cały zespół oraz kibice są z nią myślami i przekazują życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

"Mamy już informacje na temat kontuzji, którą nasza skrzydłowa okupiła pierwszą połowę meczu w Lubinie. Niestety, doszło do zerwania ACL, czyli przedniego więzadła krzyżowego... teraz Agnieszka musi oczekiwać na operację - a my wszyscy przekazujemy jej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia!" - informuje gnieźnieński klub na Facebooku.

Na razie nie wiadomo, czy Siwka będzie zawodniczką MKS URBIS w kolejnym sezonie.

ZOBACZ WIDEO: Korzeniowski dostał w "tyłek", kiedy był dzieckiem. "Nie miałem nawet butów na trening"

Czytaj także: > Bartłomiej Bis: Był to festiwal nietrafionych sytuacjiSolidne statystyki Macieja Papiny w debiucie. "Nie stresowałem się"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty