Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Czterech nowych zawodników w kadrze Spójni Wybrzeża Gdańsk

Spójnia Wybrzeże Gdańsk pozyskała kolejnych czterech zawodników. Sprawy formalne zostały natomiast do tego, aby do drużyny dołączył Marcin Siódmiak, a także aby Bartosz Walasek przedłużył kontrakt. Drużyna treningi rozpocznie 1 sierpnia.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Kontrakt podpisał Konrad Misiewicz, były zawodnik BKS-u Bochnia, natomiast pozostała trójka przyszła do Spójni Wybrzeża w ramach wypożyczenia. Z Wisły Płock wypożyczeni zostali mający dobre warunki fizyczne (206 cm wzrostu) kołowy - Michał Szczutowski, a także skrzydłowy Andrzej Rakowski. Zawodnikiem gdańskiego beniaminka będzie też Maciej Wojciechowski, zawodnik MMTS-u Kwidzyn, który w ostatnim sezonie grał w AZS-ie Bydgoszcz. - Wszyscy będą studentami AWFiS w Gdańsku - powiedział Ryszard Gauden, prezes klubu.

To nie koniec wzmocnień gdańskich szczypiornistów. - Teoretycznie dogadaliśmy reprezentowanie naszych barw z Bartoszem Walaskiem i Marcinem Siódmiakiem. Do załatwienia pozostały jedynie sprawy formalne - powiedział Gauden. - We wstępnym okresie przygotowawczym testować będziemy 6-8 zawodników, którzy zgłosili akces do naszego klubu. Przygotowania rozpoczynamy 1 sierpnia na obiektach AWFiS. Treningi odbywać się będą dwa razy dziennie - dodał prezes Spójni Wybrzeża w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Gdańszczanie będą się solidnie przygotowywać do ligi. - Weźmiemy udział w dwóch turniejach organizowanych w Kościerzynie i turnieju w Wągrowcu. Pracujemy nad organizacją turnieju w Gdańsku przed rozpoczęciem rozgrywek. Pierwszy mecz w Gdańsku odbędzie się 24 września z Arot Astromal Leszno. Debiut w I lidze nastąpi tydzień wcześniej w Szczecinie z Gaz-System Pogonią - zakończył Gauden.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (8):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×