Bartłomiej Pawlak zawodnikiem ŚKPR Świdnica

Bartłomiej Pawlak podpisał kontrakt z ŚKPR-em Świdnica. Były bramkarz m.in. Tauron Stali Mielec i Piotrkowianina ostatnio występował w Śląsku Wrocław.

Maciej Wojs
Maciej Wojs

Świdnicki klub od początku przygotowań do sezonu 2013/14 poszukiwał bramkarza po tym, jak na zmianę barw klubowych zdecydowali się dotychczasowi pewniacy w bramce Szarych Wilków - Tomasz Wasilewicz i Damian Olichwer (obaj wybrali grę w UKS Olimpie Grodków). W gronie kandydatów pojawiło się m.in. nazwisko Bartosza Dudka, wybór trenera świdniczan Krzysztofa Terebuna padł jednak na Bartłomieja Pawlaka.

26-letni golkiper to wychowanek Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Pawlak w młodym wieku przeniósł się do Vive Targów Kielce, z których kolejno wypożyczany był do Tauron Stali Mielec, NMC Powenu Zabrze, Ostrovii Ostrów Wlkp. oraz Piotrkowianina Piotrków Trybunalski z którym awansował na parkiety PGNiG Superligi. Ostatnio reprezentował barwy Śląska Wrocław.

O miejsce w bramce ŚKPR-u Pawlak powalczy z czterema młodymi wychowankami świdnickiego klubu - Michałem Gątko, Dariuszem Bajkiewiczem, Mateuszem Kuchcińskim i Maksymilianem Madalińskim.


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×