Damian Kostrzewa zostaje w Mielcu, nowe umowy dla kolejnych graczy PGE Stali

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

PGE Stal Mielec przedłużyła kontrakty z kolejną grupą zawodników. Z aktualnej kadry Czeczeńców jedynie dwóch graczy nie podjęło jeszcze decyzji nt. swojej przyszłości.

- Myślę, że ta informacja ucieszy wszystkich kibiców Stali - bardzo się cieszymy, że nowy kontrakt na okres dwóch lat podpisał Damian Kostrzewa. W klubie zostają też Mirosław Gudz, Kamil Krieger i Paweł Wilk - przekazał w rozmowie z naszym portalem sekretarz mieleckiego klubu, Stanisław Leśniak. [ad=rectangle] Wspomniany kwartet - Damian Kostrzewa, Mirosław Gudz, Kamil Krieger i Paweł Wilk to kolejni zawodnicy z aktualnej kadry PGE Stali, którzy zdecydowali się pozostać w mieleckim klubie na kolejne sezony. Wcześniej podpisy pod nowymi umowami złożyli Marek Szpera, Rafał Gliński, Michał Chodara i Łukasz Janyst.

Pod znakiem zapytania pozostaje jedynie przyszłość dwóch rozgrywających Czeczeńców. - Nie wiemy tylko co z Grześkiem Sobutem i Michałem Adamuszkiem. Prowadzimy rozmowy, w przyszły wtorek będzie wszystko wiadomo - dodał Leśniak.

W związku z informacją o podpisaniu nowych kontraktów, w mieleckim klubie nie dojdzie do zbyt dużych przetasowań kadrowych. Wiadomo, że szeregi Czeczeńców opuści Antonio Pribanić, pod znakiem zapytania stoi przyszłość duetu Grzegorz Sobut - Michał Adamuszek, a nowego pracodawcy będzie najprawdopodobniej szukał Lech Kryński.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Źródło artykułu: