KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Pucharowy dwumecz lubelskiego SPR-u ze szwajcarskim LC Brühl Handball St. Gallen (zapowiedź)

Nadchodzący weekend zapowiada się niezwykle ciekawie, gdyż do Lublina zawita drużyna ze Szwajcarii - LC Brühl Handball St. Gallen w celu rozegrania dwóch meczów III rundy Pucharu EHF. Pierwszy spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 17:30, drugie natomiast w niedzielę o godz. 18.30.

Kamila Ziobro
Kamila Ziobro

Początkowo pierwsze spotkanie miało się odbyć w Szwajcarii, ale ostatecznie po negocjacjach zarządu SPR-u obydwa mecze postanowiono rozegrać w Lublinie. Rywalkami mistrzyń Polski w III rundzie Pucharu EHF jest szwajcarski zespół LC Brühl Handball St. Gallen, który w swoim kraju również ma na koncie koronę mistrza. Szwajcarki mają już za sobą potyczki pucharowe bowiem walczyły w I oraz II rundzie. W I rundzie zespół szwajcarski nie wypadł najlepiej, przegrywając wszystkie trzy spotkania, z Milli Piyango Ankara (Turcja), HC Sassami (Włochy) oraz SKP Bratysława (Słowacja). Dopiero II runda zadecydowała o tym, iż zespół LC Brühl Handball St. Gallen przeszedł do rundy kolejnej.

Lubelski zespół nie ukrywa zadowolenia z faktu, iż w tej potyczce pucharowej zmierzy się akurat z tym zespołem. SPR kilka lat temu miał okazję powalczyć ze szwajcarskim klubem, lecz obecnie skład jest odrobinę zmodyfikowany, a zespół zapewne bardziej doświadczony. W meczu niestety nie zobaczymy jeszcze kontuzjowanej Agnieszki Tydy oraz czekającej wciąż na operację kręgosłupa Jolanty Pierzchały, mimo to pozostałe zawodniczki są w pełni formy i czekają na nadchodzący dwumecz, by móc rozegrać dobre zawody i przejść do kolejnej rundy Pucharu EHF.

terminy dwumeczu:
Sobota, 08.11.2008r. godz. 17.30
Niedziela, 09.11.2008r. godz. 18.30

Miejsce: Hala Globus w Lublinie, ul. Kazimierza Wielkiego 8.
Bilety: normalny - 12 zł, ulgowy - 8 zł.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×