Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Daniel Waszkiewicz: Czy będzie ostry wycisk? Od tego się odchodzi, trzeba trenować mądrze

Szczypiorniści Wybrzeża wznowili treningi. W pierwszych zajęciach pojawił się zapowiadany wcześniej Marcin Lijewski. Głównym punktem przygotowań mają być turnieje.
Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Daniel Waszkiewicz ze spokojem podchodzi do pierwszych treningów. - Widać, że po tym okresie urlopowo-przygotowawczym chłopcy w miarę wykonali zalecenia, które mieli. Jesteśmy z tego zadowoleni - powiedział trener, który już na pierwszym treningu miał do dyspozycji Marcina Lijewskiego. Potencjalna gwiazda czerwono-biało-niebieskich nie podpisała jeszcze kontraktu z klubem, ale wszystko jest na dobrej drodze. - Ktoś tam się błąkał po lesie i powiedzieliśmy, żeby przyszedł i poćwiczył z nami. Myślę, że niedługo wszystko się wyjaśni - uciął temat szkoleniowiec Wybrzeża Gdańsk.


Szczypiorniści Wybrzeża muszą się nastawić na cięższe treningi, które mają ich przygotować do sezonu. - Okres przygotowawczy jest taki, że ćwiczymy trochę więcej i na pewno zawodnicy mogą się spodziewać mocnych treningów. Czy będzie ostry wycisk? Od tego się już odchodzi. Trzeba poprowadzić mądrze trening. Czeka nas sporo sparingów. Okres przygotowawczy jest podobny do tego z ubiegłego roku. Będziemy się przygotowywać właśnie poprzez turnieje - zauważył Waszkiewicz.
Szczypiorniści Wybrzeża wznowili treningi (fot. facebook.com/sprwybrzeze) Szczypiorniści Wybrzeża wznowili treningi (fot. facebook.com/sprwybrzeze)
Drużyna przystąpi do nowego sezonu w niemal niezmienionym składzie. - Jakieś zmiany będą, bo doszło w tym momencie 2,5 nowego zawodnika i trzeba ich zintegrować z resztą. Myślę, że to będzie działało na nasz plus, że nie będzie trzeba robić wszystkiego od początku, a kontynuować drogę, jaką podążamy - stwierdził szkoleniowiec, który od pierwszych treningów ma do dyspozycji również dwóch młodych kołowych, trenujących z pierwszą drużyną. - Każdy ma tutaj szansę. Młodzi zostali dołączeni po to, by ewentualnie mogli grać i będziemy się nim przyglądać. Mamy rezerwy w II lidze. To nie jest najwyższy poziom, ale za to stwarza możliwość gry. To jest najważniejsze - zakończył.

Marcin Lijewski trenuje z Wybrzeżem. "Pozostały kwestie formalne"

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×