KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Pogoń Baltica w telewizji internetowej?

- Czynimy starania, aby przeprowadzić bezpośrednią transmisję ze spotkań w Portugalii za pomocą lokalnej telewizji internetowej - poinformował prezes Pogoni Baltica Przemysław Mańkowski.
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Jak już informowaliśmy na naszych łamach, dwumecz SPR Pogoni Baltica Szczecin z portugalską JAC Alcanena odbędzie się właśnie w Portugalii i zostanie rozegrany w dniach 7 i 8 lutego. Działacze superligowca chcą jednak umożliwić kibicom śledzenie poczynań zawodniczek z Grodu Gryfa na żywo. Byłoby to możliwe poprzez transmisję w Internecie. - Nasz Klub w porozumieniu z Jac Alcanena czyni starania o przeprowadzenie bezpośredniej relacji internetowej z obu meczów naszej drużyny za pośrednictwem lokalnej telewizji - Minde TV. Dlatego też wyszliśmy z propozycją do naszych kibiców o wyrażenie opinii w tej sprawie na naszych klubowych stronach internetowych - poinformował na naszych łamach sternik Pogoni Przemysław Mańkowski.


- Klub Kibica zorganizował już kwestę na ten cel podczas ostatniego meczu ligowego w Szczecinie. Udało nam się zebrać ponad połowę środków potrzebnych do wykupienia prawa do transmisji. Podczas najbliższego meczu ligowego z Vistalem w środę (04.02.) akcja będzie kontynuowana. Jestem przekonany, że uda nam się zebrać potrzebną kwotę - dodał nasz rozmówca.

Jakby to miało wyglądać? - W wyniku wykupienia praw otrzymamy link z dostępem do strony, gdzie będzie można obejrzeć oba mecze na żywo. Szczegóły zostaną podane na naszych stronach www. oraz na profilu facebook. Mam nadzieję, że te zabiegi zostaną docenione przez naszych sympatyków i wspólnie będziemy mogli przeżywać sportowe emocje - zdradził Mańkowski.

Przypomnijmy, że zwycięzca zostanie wyłoniony dopiero po rozegraniu dwumeczu. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 7 lutego. Rewanż miał się odbyć tydzień później. Ostatecznie zostanie rozegrany w niedzielę 8 lutego.

Uda się przeprowadzić bezpośrednią transmisję z obu spotkań szczecinianek w Portugalii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (4)
 • wawiak Zgłoś komentarz
  Jestem za i mam nadzieję że się uda. Gdyby się udało, to zarząd ZPRP miałby argument do rozmów o prawach do transmisji lig, ligi mistrzów, pucharów i ewentualnie mistrzostw z kim innym
  Czytaj całość
  niż ten dziadowski Polsat Solorza (o ile tak się jeszcze nazywa). Niedługo Solorz z prezesami IHF i EHF podpiszą umowę, i będziemy musieli płacić za możliwość oglądania ME w Polsce. Tak jak zrobili z siatkówką.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×