Transferowa ofensywa Śląska Wrocław

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Po zakontraktowaniu czterech nowych zawodników do zespołu Śląska Wrocław dołączą kolejni. Są to bramkarz Adrian Konczewski oraz trzech graczy z zagranicy.

Po serii odejść ze Śląska Wrocław nadeszła kolej na uzupełnienie luk w składzie. Wojskowi wypożyczyli z Vive Tauronu Kielce Jakuba Łucaka oraz zakontraktowali Bartosza Witkowskiego, Krzysztofa Szczecinę i Mateusza Przybylskiego.  [ad=rectangle] Było wiadome, że do Wrocławia muszą przybyć kolejni gracze, ponieważ skład zespołu Piotra Przybeckiego nie był skompletowany. Śląsk zdecydował się na obserwację rynków europejskich. Efektem tego będzie przybycie aż trzech graczy z zagranicy, o czym informuje Polskie Radio Wrocław.

Igor Żabić jest 23-letnim obrotowym, który występował między innymi w Celje Pivovarnej Lasko, a ostatnio w Mariborze Branik. Z Metalurga Skopje do klubu dołączyć mają 20-letni środkowy Janja Vojvodić oraz trzy lata starszy, grający na prawym rozegraniu Djordje Golubović. Same nazwiska mogą nie mówić wiele polskim kibicom, lecz kluby z jakich wszyscy przybywają mogą robić wrażenie.

Kolejnym transferem będzie zakontraktowanie dobrze znanego z Nielby Wągrowiec bramkarza Adriana Konczewskiego. Zajmie on miejsce Aljoszy Cudica.

Klub jak na razie nie potwierdza tych doniesień.

Źródło artykułu: