Niespodziewany transfer MMTS-u. Ryszard Landzwojczak w Kwidzynie

Ryszard Landzwojczak nowym obrotowym MMTS-u Kwidzyn. Były reprezentant Polski juniorów występował ostatnio w II-ligowej Tęczy Kościan.

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
piłki do szczypiorniaka WP SportoweFakty / MICHAŁ DOMNIK / Na zdjęciu: piłki do szczypiorniaka

Urodzony w 1998 roku obrotowy związał się czteroletnią umową z czwartą drużyną PGNiG Superligi. Landzwojczak imponuje warunkami fizycznymi (201 cm), w ostatnim sezonie był trzecim strzelcem dolnośląskiej grupy II ligi. W 23 meczach 90 razy trafił do siatki.

Landzwojczak ma za sobą epizod w reprezentacji juniorów młodszych. W 2014 roku otrzymał powołanie od trenerów Michała Skórkiego i Dariusza Tomaszewskiego.

Były zawodnik Tęczy Kościan będzie trzecim obrotowym MMTS-u. Niepodważalną pozycję na kole miał w ostatnich rozgrywkach Michał Peret, a jego zmiennikiem był Kelian Janikowski.

Landzwojczak to drugie wzmocnienie MMTS-u przed nowym sezonem. Kilka dni temu klub ogłosił, że Ignacy Bąk dołączy do Marka Szpera i razem z nim obsadzi prawą stronę drugiej linii. Klub wciąż poszukuje nowego prawoskrzydłowego, następcy Mateusza Seroki. Blisko transferu do Kwidzyna jest Mateusz Góralski, ale MMTS nie doszedł do porozumienia z jego aktualnym pracodawcą, Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

ZOBACZ WIDEO Radosław Majdan i Dariusz Tuzimek komentują mistrzostwo Polski Legii Warszawa


Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Czy MMTS Kwidzyn w przyszłym sezonie wywalczy medal PGNIG Superligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×