Liga Mistrzów: minimalna porażka Orlenu Wisły Płock z FC Barcelona Lassa. "Zasłużyliśmy na więcej, dużo więcej"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / CHROBRY GŁOGÓW / ARTUR STARCZEWSKI / Na zdjęciu: Piotr Przybecki

Orlen Wisła Płock jest rozczarowana, ponieważ po dobrym meczu Ligi Mistrzów w Barcelonie, nie wywalczyła nawet punktu i minimalnie przegrała 27:28. - Zasłużyliśmy na więcej, dużo więcej - powiedział trener płocczan, Piotr Przybecki.

Po spotkaniu w stolicy Katalonii Nafciarze czują duży niedosyt, gdyż byli bliscy sprawienia dużej niespodzianki. Jeszcze w 43. minucie prowadzili różnicą czterech bramek (22:18), a polegli po trafieniu Kamila Syprzaka w ostatniej minucie spotkania.

- Myślę, że zasłużyliśmy na więcej, dużo więcej. W sobotę pokazaliśmy na boisku dużą wolę walki - stwierdził szkoleniowiec Przybecki.

Opiekunowi Orlenu Wisły wtórował brazylijski rozgrywający Jose Guilherme de Toledo. - Zagraliśmy dobry mecz i uważam, że zasłużyliśmy na wygraną, a przynajmniej na jeden punkt - zakomunikował.

W podobnym tonie po konfrontacji wypowiedział się nawet trener FC Barcelona, Xavier Pascual. - Przyznaję, że Wisła zasłużyła na więcej. My mieliśmy problemy w ataku i nie mogliśmy znaleźć właściwego rytmu. Jestem dumny z mojego zespołu - obwieścił.

Czy FC Barcelona Lassa zagra w finale Ligi Mistrzów 2017/2018?