Trzech zawodników zostaje na dłużej w Enerdze MKS Kalisz

Michał Drej, Artur Klopsteg oraz Łukasz Zakreta będą bronić barw Energi MKS Kalisz także w kolejnym sezonie. Trójka zawodników beniaminka PGNiG Superligi przedłużyła umowy.

Miłosz Marek
Miłosz Marek
Michał Drej Materiały prasowe / MKS KALISZ / PGNIG SUPERLIGA / Na zdjęciu: Michał Drej
Energa MKS już od pewnego czasu myśli o następnych rozgrywkach. W Kaliszu kompletowanie składu rozpoczęto od zakontraktowania Marka Szpery w trakcie bieżącej kampanii. Umowa doświadczonego rozgrywającego będzie obowiązywać do czerwca 2020 roku.

Również przez przynajmniej dwa sezony w Arenie Kalisz występować będą Zbigniew Kwiatkowski, Kirył Kniazeu i Dzianis Krycki.

W tym tygodniu zarząd wielkopolskiego klubu pochwalił się trzema kolejnymi umowami. W drużynie pozostaną skrzydłowi Michał Drej (najlepszy gracz stycznia w PGNiG Superlidze) oraz Artur Klopsteg, a także bramkarz Łukasz Zakreta.

Działacze kaliskiego zespołu prowadzą rozmowy z kolejnymi zawodnikami grającymi obecnie w zespole. Trener Paweł Rusek podkreśla, że nie należy spodziewać się wielkich zmian personalnych w następnych rozgrywkach. Pewne jest, że MKS straci jedną z największych gwiazd - Edina Tatara, który już podpisał kontrakt w Szwajcarii.

Energa MKS po 24 meczach zajmuje 4. miejsce w grupie pomarańczowej z dorobkiem 42 punktów.

ZOBACZ WIDEO Polska na 4. miejscu w Europie pod względem sprzedaży komputerów gamingowych. "To bardzo wysoko"
Czy Energa MKS w kolejnych sezonach włączy się do walki o medale PGNiG Superligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×