MOL-Pick Szeged kompletuje kadrę. Trzej gracze z nowymi umowami

MOL-Pick Szeged nie próżnuje. Po sztabie szkoleniowym nowe kontrakty podpisało również trzech zawodników - Stas Skube, Matej Gaber oraz Zsolt Balogh.

Bartek Choinkowski
Bartek Choinkowski
Praca wre w zespole mistrza Węgier. Po nowych umowach dla sztabu szkoleniowego, przyszedł czas na zawodników - nowe kontrakty podpisali Stas Skube oraz Zsolt Balogh.

Balogh w drużynie mistrza Węgier jest od sezonu 2012/2013. W barwach zespołu z Segedyna praworozgrywający rzucił prawie 350 bramek w europejskich rozgrywkach. Z kolei Skube dołączył do MOL-Pick Szeged w 2016 roku. Za zadanie miał zastąpić w składzie gwiazdę drużyny Deana Bombaca, który odszedł do PGE VIVE Kielce. Słoweniec bez kompleksów wszedł w buty swojego rodaka, stając się pierwszym wyborem hiszpańskiego szkoleniowca i mózgiem zespołu.

Nowymi umowami dla Skube i Balogha drużyna z Węgier dopina kadrę na przyszły sezon. A ta prezentuje się bardzo solidnie - z zespołem zostają najważniejsi gracze, a wśród nowych zawodników wymienić należy m.in. Mirko Alilovicia, Jorge Maquedę czy Joana Canellasa.

Nowa umowa Zsolta Balogha obowiązywać będzie do końca przyszłego sezonu. Natomiast kontrakt słoweńskiego rozgrywającego podpisany został na 2 lata, z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

Jako ostatni umowę parafował Matej Gaber. Słoweniec spędzi w Szeged przynajmniej trzy najbliższe sezony.

ZOBACZ WIDEO Zbliża się ostateczna selekcja. "Sentymenty schodzą na bok. Każdy będzie rozpychał się łokciami"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×