Chrobry Głogów domyka skład. Rafał Jamioł nowym mańkutem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Grzegorz Jedrzejewski / 058sport.pl / Na zdjęciu: Rafał Jamioł
Newspix / Grzegorz Jedrzejewski / 058sport.pl / Na zdjęciu: Rafał Jamioł
zdjęcie autora artykułu

Rafał Jamioł, dotychczas zawodnik Arki Gdynia, podpisał kontrakt z Chrobrym Głogów, gdzie będzie jednym z dwóch prawych rozgrywających.

Wydawało się, że w Głogowie nie dojdzie już do znaczących zmian. Kilkanaście dni temu umowy podpisali Dawid Przysiek i Maciej Marszałek, a z wypożyczenia do Realu Astromalu Leszno wrócił Marcel Zdobylak.

Chrobry Głogów zdecydował się na jeszcze jeden transfer. Ze spadkowicza z Superligi, Arki Gdynia, przyjdzie Rafał Jamioł. To leworęczny rozgrywający, który odciąży na prawej stronie Kamila Sadowskiego. 24-latek podpisał umowę na trzy sezony.

CZYTAJ: Prestiżowy tytuł dla gracza VIVE

Jamioł jest wychowankiem PGE VIVE Kielce. W Superlidze debiutował w sezonie 2013/14 w barwach Piotrkowianina. Trzy lata spędził w I lidze (KSZO Ostrowiec Św., KSSPR Końskie), w 2017 roku wrócił do Superligi. W Arce należał do wyróżniających się graczy, w tym sezonie rzucił 88 goli.

Chrobry ma też nowego trenera, Jarosława Cieślikowskiego zastąpi Witalij Nat.

ZOBACZ WIDEO Maciej Kot o treningach z nowym trenerem: Nie ma rewolucji, ale musieliśmy coś zmienić, skoro nie przynosiło efektów[color=#1D2129]

[/color]

Źródło artykułu: