KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Robert Czwartek w ogniu pytań. Kibice Orlen Wisły piszą list do prezydenta

Zaniepokojeni kibice Orlen Wisły Płock napisali list do prezydenta miasta, Andrzeja Nowakowskiego. Fani Nafciarzy są niezadowoleni z poczynań prezesa klubu, Roberta Czwartka.

Bartek Choinkowski
Bartek Choinkowski
Robert Czwartek, prezes Orlenu Wisły Płock Materiały prasowe / SPR Wisła Płock / Na zdjęciu: Robert Czwartek, prezes Orlenu Wisły Płock
"Do napisania niniejszego listu skłoniła nas niepokojąca sytuacja oraz wiele wątpliwości, które narastają od pewnego czasu wokół naszego Ukochanego Klubu piłki ręcznej, które mogą być istotne, zarówno z punktu widzenia bieżącego sezonu, ale przede wszystkim z punktu widzenia przyszłości piłki ręcznej w Płocku" - tak zaczęli swój list kibice wicemistrza Polski. Grupa fanów, zaniepokojona stanem płockiego klubu, zdecydowała się wystosować pismo do prezydenta miasta, Andrzeja Nowakowskiego.

Wspomniany list składa się z dwunastu pytań, postawionych przez kibiców Orlen Wisły Płock. Zdecydowana większość z nich (a pośrednio może i wszystkie) dotyczą efektów działań prezesa klubu, Roberta Czwartka. A może powinniśmy napisać - braku efektów, ponieważ jest to podstawowy zarzut, jaki kibice Wisły stawiają Czwartkowi.

Fani Nafciarzy oczekują od prezydenta odpowiedzi między innymi odnośnie kryterium wyboru Roberta Czwartka na prezesa klubu. "Obecny Prezes SPR Wisła Płock od samego początku przyznawał, że nie interesował się piłką ręczną, a zatem, na podstawie jakich kryteriów został powołany na to stanowisko?" - pyta się grupa nazywająca siebie Lożą Szyderców.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Ivanović wciąż wygląda znakomicie. Fani zachwyceni najnowszym zdjęciem

W liście poruszona jest także kwestia strategii płockiego klubu, o której Czwartek wspominał w wywiadzie udzielonym naszemu portalowi w grudniu (wywiad znajdziesz TUTAJ). Kibice oczekują wyjaśnień, dlaczego prezes Wisły przez dwa lata swojej kadencji nie pozyskał odpowiedniego finansowania. Co gorsza, fani z Loży zarzucają prezesowi, że jego działania naraziły klub na utratę dwóch obecnych sponsorów.

Na tym jednak nie koniec. Do problemów Wisły, zdaniem jej kibiców, należy również brak aktywnej działalności klubu na polu marketingowym. "Jak wyglądały podczas pandemii działania reklamowe wobec sponsorów w zakresie wywiązania się z umów sponsoringowych?" - pytają fani z Orlen Areny.

Mało? Loża Szyderców dorzuci w takim razie do pieca. Na wspominanym marketingu zaczynając, poprzez brak polityki komunikacyjnej i strategię współpracy z młodzieżą, a na opiece zdrowotnej kończąc - to zdaniem kibiców najważniejsze problemy, które trapią Wisłę. Jak jednak zaznaczają, to tylko wierzchołek góry lodowej. "Pragniemy podkreślić, że nakreślone przez nas pytania, komentarze czy wątpliwości to tylko część zagadnień, które nas interesują. [...] Nie mamy wątpliwości, że każdy z nas z troską spogląda na to co dzieje się z naszym Ukochanym Klubem, który towarzyszył i będzie nam towarzyszyć w życiu codziennym." - pisze grupa płockich kibiców w liście do Nowakowskiego.

Czytaj także: siódemka tygodnia PGNiG Superligi

Czy uważasz, że Robert Czwartek dobrze sprawuje funkcję prezesa Wisły?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (61)
Zobacz więcej komentarzy (28)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×