Siódemka kolejki: Obrotowy beniaminka rozstrzelał mistrza Polski

Portal WP SportoweFakty prezentuje zestawienie czternastu zawodników, którzy w naszej ocenie swoją postawą na parkiecie zasłużyli na miejsce w siódemce 8. kolejki. Wybraliśmy też gwiazdę weekendu.

Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz

Bramkarz: Marcin Wichary (Orlen Wisła Płock) [1]

Orlen Wisła Płock nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem Gwardii Opole. Nafciarze znakomicie rozpoczęli spotkanie z beniaminkiem od prowadzenia 9:0, co praktycznie rozstrzygnęło losy tego pojedynku. Bramkę wicemistrza Polski zamurował Marcin Wichary, który w ostatnim czasie imponuje formą. W meczu z Gwardią bronił na poziomie 55 procent. 

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (5)
 • Edi25 Zgłoś komentarz
  Przecież nie wszystkie mecze były rozegrane! I po co to fałszować statystyki!
  • endriu122 Zgłoś komentarz
   Fantastyczny tytuł ,wręcz magia bije z tak niesamowitego określenia dokonań pana Tomasza.W rankingu: Najznamienitszy tytuł sprawozdań sportowych;zdecydowanie pozycja lidera.
   • tori Zgłoś komentarz
    I znowu siódemka kolejki wybrana, mimo, że nie wszystkie mecze były rozegrane
    • wwwitek2006 Zgłoś komentarz
     Że Tomek nawrzucał Sławomirowi Szmalowi mnóstwo bramek, to "fakt autentyczny", ale nadużyciem jest, że "rozstrzelał mistrza Polski", bo byłoby to sensowne określenie w przypadku
     Czytaj całość
     zwycięstwa KPR Legionowo, a mecz wygrali kielczanie różnicą 10 bramek i chyba rozstrzelani się nie poczuli. Nie podpiszę się pod określeniem: "wchodził w obronę jak w masło", bo mecz z bliska widziałem i widziałem ile sił, potu i szarpaniny z obrońcami kosztował Tomasza ten dorobek bramkowy. Dogrania Pawła Gawęckiego wyśmienite, a co by to było, gdyby wszystkie Tomek był w stanie wykorzystać przy bezwzględnej, a nie "maślanej" obronie Vive? Witek Woźniak