Siódemka 9. kolejki PGNiG Superligi Kobiet

Portal WP SportoweFakty prezentuje zestawienie czternastu zawodniczek, które w naszej ocenie swoją postawą na parkiecie zasłużyły na miejsce w siódemce 9. kolejki.

Łukasz Wojtczak
Łukasz Wojtczak

Bramkarka: Monika Wąż (Metraco Zagłębie Lubin) [2]
W hitowym pojedynku Vistalu Gdynia z Metraco Zagłębiem Lubin kluczowe role odgrywały obie bramkarki. W pierwszej połowie dawała się we znaki rywalkom zwłaszcza Małgorzata Gapska, a po zmianie stron swój kunszt zaprezentowała Monika Wąż. Obie golkiperki zasłużyły na słowa uznania. Jeśli chodzi o zawodniczkę Miedziowych, to po raz kolejny potwierdziła również, że jej transfer do Lubina, w miejsce fenomenalnej Moniki Maliczkiewicz, był dobrym posunięciem władz klubu. Zagłębie co prawda nie przywiozło punktów z Gdyni, ale żadna w tym wina Moniki Wąż.  

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • Mistrz z Lublina Zgłoś komentarz
  Dobra, dość uszczypliwości. Odnośnie transferu Wąż do Zagłębia i desantu z Nowego Sącza do Szczecina - jednak jak się chce podnosić swoje umiejętności i ma się charakter to MOŻNA
  Czytaj całość
  (taka uwaga do ''transferowych niewypałów'' bądź wiecznie ''młodych, zdolnych i perspektywicznych'', także tych z Zagłębia)
  • Wielbuond Zgłoś komentarz
   "Zagłębie co prawda nie przywiozła punktów z Dolnego Śląska, ale żadna w tym wina Moniki Wąż." Padłem po przeczytaniu i próbuję się podnieść....Nie wiedziałem, że mamy na
   Czytaj całość
   Dolnym Śląsku Gdynię :P