WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Pjongczang 2018: pełny program startów Polaków na igrzyskach olimpijskich

62 reprezentantów Polski wystąpi podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. W sumie powalczą oni o medale w 12 dyscyplinach. Oto pełny program startów Biało-Czerwonych.
Piotr Szarwark
Piotr Szarwark
PAP/EPA / PAP/EPA/CHRISTIAN BRUNA / Na zdjęciu: Kamil Stoch

PROGRAM WYSTĘPÓW POLAKÓW NA IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH W PJONGCZANGU:

7 LUTEGO (ŚRODA)

3:00, skoki narciarskie, sesja treningowa na skoczni normalnej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)
11:00, skoki narciarskie, sesja treningowa na skoczni normalnej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)

8 LUTEGO (CZWARTEK)

3:00, skoki narciarskie, sesja treningowa na skoczni normalnej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)
12:15, skoki narciarskie, seria próbna na skoczni normalnej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)
13:30, skoki narciarskie, kwalifikacje na skoczni normalnej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)

10 LUTEGO (SOBOTA)

08:15, biegi, bieg łączony 15 km K (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz)
11:00, short track, 500 m K (Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska)
11:10, saneczkarstwo, jedynki M (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, 3000 m K (Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Karolina Bosiek)
12:15, biathlon, sprint K (maksymalnie cztery, Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
12:20, skoki, seria próbna i konkurs na skoczni normalnej M (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)

11 LUTEGO (NIEDZIELA)

03:00, narciarstwo alpejskie, zjazd M (Michał Kłusak)
07:15, biegi, bieg łączony na 30 km M (Maciej Staręga, Dominik Bury)
10:50, saneczkarstwo, jedynki M (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)
12:15, biathlon, sprint M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)

12 LUTEGO (PONIEDZIAŁEK)

02:15, narciarstwo alpejskie, slalom gigant K (Martyna Gąsienica-Daniel)
11:10, biathlon, bieg pościgowy K (maksymalnie cztery, Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
11:50, saneczkarstwo, jedynki K (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk)
13:00, biathlon, bieg pościgowy M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
13:30. łyżwiarstwo szybkie, 1500 m K (Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska)

13 LUTEGO (WTOREK)

03.30, narciarstwo alpejskie, superkombinacja M (jedna kwalifikacja dla kraju)
09:30, biegi narciarskie, sprint K i M, eliminacje (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz, Maciej Staręga, Dominik Bury)
11:00, short track, 500 m K (ew. Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska)
11:30, saneczkarstwo, jedynki K (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, 1500 m M (Zbigniew Bródka, Jan Szymański, Konrad Niedźwiecki)
12:00, biegi narciarskie, sprint K i M, finały (ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz, Maciej Staręga, Dominik Bury)

14 LUTEGO (ŚRODA)

02:15, narciarstwo alpejskie, slalom K (Maryna Gąsienica-Daniel)
07:00, kombinacja norweska, skoki indywidualne na skoczni normalnej M (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
09:45, kombinacja norweska, bieg na 10 km M (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
11:00, łyżwiarstwo szybkie, 1000 m K (Natalia Czerwonka)
12:00, skoki narciarskie, sesja treningowa na skoczni dużej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)
12:05, biathlon, bieg indywidualny K (maksymalnie cztery, Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
12:20, saneczkarstwo, dwójki M (Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski)

15 LUTEGO (CZWARTEK)

03:00, snowboard, cross M (Mateusz Ligocki)
03:00, narciarstwo alpejskie, supergigant M (Michał Kłusak)
05;30, snowboard, cross M, finały (ew. Mateusz Ligocki)
07:30, biegi narciarskie, bieg na 10 km stylem dowolnym K (Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz)
12:00, skoki narciarskie, sesja treningowa na skoczni dużej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)
12:00, biathlon, bieg indywidualny M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)
13:30, saneczkarstwo, sztafeta (reprezentacja Polski)

16 LUTEGO (PIĄTEK)

02:00, snowboard, cross K (Zuzanna Smykała)
04:15, snowboard, cross K, finały (ew. Zuzanna Smykała)
07:15, biegi narciarskie, bieg na 15 km stylem dowolnym M (Maciej Staręga, Dominik Bury)
12:00, skoki narciarskie, seria próbna na skoczni dużej M (Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła, Maciej Kot)
13:30, skoki narciarskie, kwalifikacje na skoczni dużej (Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Stefan Hula, Maciej Kot, Piotr Żyła)

17 LUTEGO (SOBOTA)

03:00, narciarstwo alpejskie, supergigant K (Maryna Gąsienica-Daniel)
10:30, biegi narciarskie, sztafeta 4x5 km K (reprezentacja Polski)
11:00, short track, 1500 m K (Magdalena Warakomska)
12:15, biathlon, bieg masowy K (maksymalnie cztery, Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk)
13:30, skoki narciarskie, konkurs na skoczni dużej (ew. Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Stefan Hula, Maciej Kot, Piotr Żyła)

18 LUTEGO (NIEDZIELA)

02:15, narciarstwo alpejskie, slalom gigant M (jedna kwalifikacja dla kraju)
12:00. łyżwiarstwo szybkie, 500 m K (Kaja Ziomek)
12:05, bobsleje, dwójka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski)
12:15, biathlon, bieg ze startu wspólnego M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec)

19 LUTEGO (PONIEDZIAŁEK)

02:00, łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, 500 m M (Artur Nogal, Piotr Michalski, Artur Waś)
12:15, bobsleje, dwójka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski)
13:30, skoki narciarskie, konkurs drużynowy na skoczni dużej (reprezentacja Polski)

20 LUTEGO (WTOREK)

02:00, łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne (Natalia Kaliszek/Maksym Spodyriew)
11:00, short track, 1000 m K (Magdalena Warakomska] short track), 500 m M (Bartosz Konopko)
11:00, kombinacja norweska, skoki indywidualne na skoczni dużej (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
12:15, biathlon, sztafeta mieszana (reprezentacja Polski)
13:45, kombinacja norweska, bieg na 10 km (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)

21 LUTEGO (ŚRODA)

02:15, narciarstwo alpejskie, zjazd K (Maryna Gąsienica-Daniel)
09:00, biegi narciarskie, sprinty drużynowe K i M (reprezentacja Polski)
11:00, biegi narciarskie, sprinty drużynowe K i M, finały (reprezentacja Polski)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, wyścig drużynowy K (reprezentacja Polski)

22 LUTEGO (CZWARTEK)

02:15, narciarstwo alpejskie, slalom M (Michał Jasiczek, Michał Kłusak)
04:00, snowboard, slalom gigant równoległy K (Weronika Biela, Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz)
08:30, kombinacja norweska, skoki drużynowe na skoczni dużej (reprezentacja Polski)
11:00, short track, 1000 m K (ew. Magdalena Warakomska), 1000 m M (ew. Bartosz Konopko)
11:20, kombinacja norweska, sztafeta 4x5 km (reprezentacja Polski)
12:15, biathlon, sztafeta K (reprezentacja Polski)

23 LUTEGO (PIĄTEK)

03:00, narciarstwo alpejskie, kombinacja K (Maryna Gąsienica-Daniel)
03:30, narciarstwo dowolne, ski cross K (Karolina Riemen-Żerebecka)
05:15, narciarstwo dowolne, ski cross kobiet, finały (ew. Karolina Riemen-Żerebecka)
06:30, narciarstwo alpejskie, kombinacja K (Maryna Gąsienica-Daniel)
11:00, łyżwiarstwo szybkie, 1000 m M (Konrad Niedźwiecki, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski)

24 LUTEGO (SOBOTA)

01:30, bobsleje, czwórka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski/Łukasz Miedzik/Krzysztof Tylkowski)
04:00, snowboard, slalom gigant równoległy K (ew. Polki)
06:00, biegi narciarskie, bieg na 50 km stylem klasycznym M (Maciej Staręga, Dominik Bury)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, bieg masowy K (Magdalena Czyszczoń)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, bieg masowy M (Konrad Niedźwiecki)

25 LUTEGO (NIEDZIELA)

01:30, bobsleje, czwórka M (Mateusz Luty/Grzegorz Kossakowski/Łukasz Miedzik/Krzysztof Tylkowski)
07:15, biegi narciarskie, bieg na 30 km stylem klasycznym K (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)

ZOBACZ WIDEO Szczególna ostrożność polskich skoczków. "Mamy unikać przeziębionych osób"

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×