Kapitalna obsada Rajdu Rzeszowskiego. 96 załóg na liście!

Lider rajdowych mistrzostw Europy , Bruno Magalhaes otwiera szeroką listę zgłoszeń do Rajdu Rzeszowskiego, piątej rundy cyklu ERC i trzeciej odsłony Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Rafał Lichowicz
Rafał Lichowicz
załogi podczas Rajdu Rzeszowskiego WP SportoweFakty / Janusz Boruta / załogi podczas Rajdu Rzeszowskiego
Zwycięzca Rajdu Azorów, Bruno Magalhaes otrzymał przywilej startu z jedynką swoim modelu Skody Fabii R5, w 26. edycji Rajdu Rzeszowskiego. Z drugim numerem do rywalizacji przystąpi najwyżej sklasyfikowana polska załoga Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran. "Kajto", który broni tytułu mistrza Europy będzie także brany pod uwagę w klasyfikacji RSMP.

Z trzecim numerem pojedzie na Rzeszowszczyźnie znany z cyklu WRC, Mads Ostberg. Norweg podobnie jak Kajetanowicz poprowadzi Forda Fiestę R5. Na prawym fotelu w samochodzie Ostberga zasiądzie Patrik Barth.

Czwarty numer startowy otrzymał wielokrotny mistrz Polski, Bryan Bouffier. Niżej na liście startowej jest Aleksiej Łukjaniuk, który jest trzeci w klasyfikacji generalnej mistrzostw Europy. Z ósmym numerem pojedzie Grzegorz Grzyb, który w czerwcu stanął na trzecim stopniu podium w Rajdzie Akropolu.

Spośród polskich kierowców samochodu w najwyższej klasie R5 dosiądą również lider Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Filip Nivette, Łukasz Habaj, Tomasz Kasperczyk i Jarosław Szeja. W rajdzie wystąpi także wicelider RSMP, Litwin Dominik Butvilas.

Oficjalna lista zgłoszeń.

26. edycja Rajdu Rzeszowskiego odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #6: niewiarygodna "obrotówka" Ingischana Ozdojewa (WIDEO)
Czy Kajetan Kajetanowicz wygra Rajd Rzeszowski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×