Nie żyje 25-letni Jessie Lemonier. Jego narzeczona jest w ciąży

Bardzo smutne wieści płyną do Europy bezpośrednio z USA. Zmarł bowiem zaledwie 25-letni James Lemonnier, były zawodnik amerykańskiej NFL.

Rafał Sierhej
Rafał Sierhej
Zdjęcie: James Lemonnier Twitter / Detroit Lions/Twitter / Zdjęcie: James Lemonnier
James Lemonier rozpoczął karierę w najwyższej lidze futbolu amerykańskiego w 2020 roku. Jako zawodnik bez kontraktu został sprowadzony przez LA Chargers, rok później zaś został wykupiony przez Detroit Lions.

Po odejściu z zespołu "Lwów", do NFL już nigdy nie udało mu się wrócić. Niestety więcej już się na boisku nie pojawi. Odszedł z tego świata w wieku 25-lat. Dziennikarze niemieckiego "Bilda" donoszą, że pozostawił będącą w ciąży narzeczoną. Przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana.

Byłe kluby zawodnika z wielkim smutkiem przyjęły wieść o śmierci swojego dawnego obrońcy. Większość z nich opublikowała na swoich kontach w mediach społecznościowych oficjalne komunikaty w związku tą tragiczną informacją.

"Jesteśmy zszokowani i zasmuceni, gdy dowiedzieliśmy się o śmierci byłego zawodnika Detroit Lions Jessiego Lemoniera. Jessie był wzorowym kolegą z drużyny i wspaniałym młodym mężczyzną, który odszedł zdecydowanie za wcześnie. Nasze myśli i modlitwy są z jego rodziną i przyjaciółmi w tym trudnym czasie" - czytamy na profilu Detroit.

Zobacz także:
- "Jeśli mam być szczery". Obawia się, co czeka Kubackiego po Sapporo
- Co tam się działo?! Ogromne kłopoty Dawida Kubackiego

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×