Cerrad Enea Czarni Radom bez trenera

W czwartek Jacek Nawrocki przestał pełnić obowiązki trenera Cerradu Enei Czarnych. Od początku bieżącego sezonu PlusLigi radomska drużyna notowała kiepskie wyniki, a i styl porażek pozostawiał bardzo wiele do życzenia.

Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski
Jacek Nawrocki WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Jacek Nawrocki
Stanowisko pierwszego trenera Cerradu Enei Czarnych Radom Jacek Nawrocki objął przed bieżącym sezonem PlusLigi, zastępując Jakuba Bednaruka. Wojskowi rozpoczęli rozgrywki od zwycięstwa w Lublinie, ale potem przyszły dużo słabsze wyniki.

Następnie, poza rozegranym awansem spotkaniem 12. kolejki z GKS-em Katowice, wygranym na wyjeździe 3:0, Czarni ponieśli same porażki, niemal wszystkie w stosunku 0:3 lub 1:3. Jedynie w Bielsku-Białej wywalczyli jeden punkt. Z dorobkiem siedmiu "oczek" zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, tuż przed BBTS-em.

Co gorsza, radomianie nie potrafili zwyciężyć w hali Radomskiego Centrum Sportu. Seria przegranych w tym obiekcie dobiła już do jedenastu z rzędu, licząc także ubiegły sezon.

"Informujemy, że z dniem 24 listopada 2022 roku, Jacek Nawrocki za porozumieniem stron przestaje pełnić obowiązki pierwszego trenera drużyny Cerrad Enea Czarni Radom" - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu (pisownia oryginalna).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesięwsporcie: nagranie wyświetlono ponad 2 mln razy. Co za gest!

Być może nazwisko nowego szkoleniowca zespołu zostanie podane na zaplanowanej na piątek konferencji prasowej, która docelowo ma dotyczyć podpisania nowej umowy pomiędzy Eneą Wytwarzanie, a klubem WKS Czarni Radom, i sponsorowania drużyny oraz planów na dalszy rozwój współpracy.

Czytaj także:
>> Mistrzynie Polski nie chciały kusić LOS-u. Grupa Azoty Chemika Police z błyskawicznym awansem
>> Puchar Challenge nie był wyczekiwanym oddechem. IŁ Capital Legionovia Legionowo przegrała z 9. drużyną ligi greckiej

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×