Libero PGE Skry ucierpiał w hicie kolejki. Są nowe wieści o jego stanie zdrowia

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Kacper Piechocki
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Kacper Piechocki

Pechowo dla Kacpra Piechockiego zakończył się hit PlusLigi PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie (2:3). W trzecim secie libero musiał opuścić parkiet z powodu kontuzji. Klub przekazał nowe wieści na temat jego stanu zdrowia.

Dużych emocji dostarczył mecz 16. kolejki PlusLigi PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie. Gospodarze dwukrotnie doprowadzali do wyrównania, ale ostatecznie przegrali po tie-breaku.

W trzecim secie doszło do groźnie wyglądającej sytuacji. Libero PGE Skry Kacper Piechocki walczył o piłkę, po czym upadł za bandy reklamowe.

Pojawiły się przy nim służby medyczne, a następnie 27-latek został przetransportowany do szpitala na szczegółowe badania.

Jak przekazał portal skra.pl, Piechocki doznał urazu stawu łokciowego, ale bez uszkodzeń tkanki kostnej. Przeszedł zabieg repozycji stawu, a w niedzielę trafi do kliniki w Koninie.

Tam zostanie podjęta decyzja, czy potrzebny jest jeszcze jeden zabieg. Piechocki nie najlepiej zapamięta zatem dzień swoich 27. urodzin - doznał kontuzji, a jego zespół przegrał.

Czytaj także:Raul Lozano: Wygranie mundialu byłoby dla Argentyńczyków jak łyk świeżego powietrzaPrzedłużyli fatalną serię rywali. Momentami byli jednak sfrustrowani

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy PGE Skra Bełchatów zwycięży w PlusLidze?