"Koniec". Żona polskiej gwiazdy potwierdziła dużą zmianę

"Nie żegnamy się, mówimy do zobaczenia, bo jeszcze tu wrócimy" - napisała Anna Kurek w mediach społecznościowych. Wspólnie z mężem, Bartoszem Kurkiem, opuszczają Japonię. Powodem jest zmiana barw klubowych reprezentanta Polski.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Anna i Bartosz Kurkowie Instagram / oficjalny profil / Anna i Bartosz Kurkowie
"Koniec naszej japońskiej przygody, po 4 latach opuszczamy Japonię" - napisała Anna Kurek na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie "z walizką".

To jasny komunikat, że Anna i Bartosz Kurek opuścili już Japonię, gdzie kapitan siatkarskiej reprezentacji Polski spędził cztery ostatnie sezony. W 2020 roku podpisał umowę z Wolfdogs Nagoya.

- Dziękuję za ten piękny czas w mojej karierze - pisał już wcześniej sam Kurek dodając, że już zawsze będzie kibicował temu klubowi.

Ostatni raz w barwach Wolfdogs Nagoya kapitan naszej kadry rozegrał w sobotę. Jego drużyna finalnie zajęła piąte miejsce w rozgrywkach. Siatkarz szybko spakował walizki i opuścił azjatycki kraj.

"Nie żegnamy się, mówimy do zobaczenia, bo jeszcze tu wrócimy" - napisała żona zawodnika. Gdzie para spędzi kolejne lata? Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że Bartosz Kurek od nowego sezonu będzie zawodnikiem drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

To właśnie w ekipie z Kędzierzyna-Koźla Kurek stał się "kimś". Występował tam w latach 2005-2008, skąd potem trafił do PGE Skry Bełchatów. Jeżeli transfer do ZAKSY potwierdzi się, będzie to zatem dla zawodnika powrót do tego klubu po 16 latach.

Zobacz także:
Koniec spekulacji. Reprezentant Polski po latach opuści kraj
Ważne słowa nt. przyszłości Grbicia. Prezes PZPS stawia sprawę jasno

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×