Fatalna informacja przed finałem Ligi Mistrzów. Jastrzębski Węgiel wydał komunikat

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / PlusLiga / Jastrzębski Węgiel
Materiały prasowe / PlusLiga / Jastrzębski Węgiel
zdjęcie autora artykułu

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla po raz drugi z rzędu zagrają w Superfinale Ligi Mistrzów. Rywalami podopiecznych Marcelo Mendeza będzie Itas Trentino. Mecz zostanie rozegrany 5 maja o godz. 16.00 w tureckiej Antalyi.

Kilka tygodni przed spotkaniem, na oficjalnej stronie internetowej mistrzów Polski, działacze Jastrzębskiego Węgla opublikowali komunikat w sprawie wyjazdu na mecze finałowe Ligi Mistrzów. Sympatycy pomarańczowo-czarnych z pewnością nie będą zadowoleni z jego treści. Okazuje się bowiem, że klub nie będzie w stanie zorganizować wyjazdu dla swoich fanów.

Poniżej prezentujemy treść komunikatu:

"Jastrzębski Węgiel informuje, że podjął działania mające na celu rozpoznanie możliwości organizacji wyjazdu dla kibiców na Superfinał Ligi Mistrzów rozgrywany w Antalyi w dniu 5 maja.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: gwiazdor NBA nie przestaje zadziwiać. Jak on to trafił?

Ze względu na utrudnioną lokalizację poza Unią Europejską, termin związany z weekendem majowym, wstępnie skalkulowany koszt tego typu podróży oraz długo nieznany termin rozpoczęcia sprzedaży biletów na to wydarzenie, biura turystyczne nie były skłonne podjąć się kompleksowo realizacji tego typu przedsięwzięcia.

Wobec powyższego i z uwagi na brak możliwości organizacji wyjazdu turystycznego przez Klub ze względów formalnych, w tym roku nie dojdzie do skutku zorganizowany wyjazd na finał Ligi Mistrzów.

Jako że Klub nie jest organizatorem rozgrywanego w Turcji Superfinału Ligi Mistrzów, nie będzie prowadził sprzedaży biletów na to wydarzenie.

Jednocześnie Klub wyszedł z inicjatywą organizacji na terenie Miasta Jastrzębie-Zdrój strefy kibica i w tej kwestii uzyskał wstępną akceptację co do realizacji pomysłu.

Po powrocie drużyny z Turcji zapraszamy kibiców na spotkanie z drużyną, które odbędzie się w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. O dacie i godzinie spotkania poinformujemy w osobnym komunikacie".

Mecz finałowy Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel - Itas Trentino rozegrany zostanie 5 maja o godz. 16.00 czasu środkowoeuropejskiego w tureckiej Antalyi.

Czytaj także: Polskie kluby z szansami na potrójną koronę. Sebastian Świderski komentuje Leon odrzucił ofertę polskiego giganta

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Jastrzębski Węgiel wygra Ligę Mistrzów?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)