Grbić przerwał wywiad Kurka. I wykonał jeden gest

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / PAP/Adam Warżawa / Na zdjęciu: Bartosz Kurek/ Nikola Grbić
PAP/EPA / PAP/Adam Warżawa / Na zdjęciu: Bartosz Kurek/ Nikola Grbić

Nikola Grbić niespodziewanie pojawił się za Bartoszem Kurkiem podczas wywiadu dla Eurosportu. Trener Polaków, którzy zagrają w finale IO Paryż 2024, pokazał do kamery wymowny gest.

Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn po świetnym widowisku pokonała USA (3:2 - więcej TUTAJ) w półfinale IO Paryż 2024. W meczu o złote medale olimpijskie Biało-Czerwoni zmierzą się z lepszym z pary Włochy-Francja (pojedynek odbędzie się w środę o godz. 21:00).

Bartosz Kurek był szczęśliwy po zwycięstwie z USA. - Dzisiaj zrobiliśmy coś niemożliwego. Czwarty set był niemożliwy. Jakbyśmy zdecydowali, że dziś nie przegramy i tak właśnie się wydarzyło - przyznał w wywiadzie dla Eurosportu.

Kurek skupił się na czwartym secie, w którym polska drużyna odwróciła losy meczu, zwyciężając 25:23. Potem przyszedł zwycięski tie-break - wygrany do 13 pkt.

- W czwartym secie byliśmy jakby pod wodą. I nagle zdecydowaliśmy wszyscy, że to nie ten dzień, że dziś nie przegramy. Nagle wpadło nam parę piłek, zagrywka poleciała lepiej i odwróciliśmy ten wynik - podkreślił.

W pewnym momencie wywiadu zza pleców naszego siatkarza wyłonił się... Nikola Grbić. Serbski trener pokazał palec wskazujący uniesiony do góry i krzyknął do kamery: "Jeszcze jeden... (mecz - przyp. red.) do końca!".

Zobacz: Tylko dla dorosłych. Słowa Fornala hitem sieci

Źródło artykułu: WP SportoweFakty