KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Cieszę się, że nie przegrałyśmy tego meczu w szatni - komentarze po meczu TPS Rumia - BKS Aluprof Bielsko-Biała

Mecz debiutującej w PlusLidze Rumi był ciekawym widowiskiem, choć duża ilość błędów mogła jednak nieco zaburzyć ten obraz. Jak podkreślają trenerzy obu ekip, kluczowym elementem w tym pojedynku był jednak blok.

Anna Kossabucka
Anna Kossabucka

Jerzy Skrobecki (trener TPS-u Rumia): Moje zawodniczki i ja sam podszedłem do tego meczu jak do zjawiska. Pierwszy raz gramy na tak wysokim poziomie rozgrywek i przyszło się nam zmierzyć z tak dobrym zespołem i trenerem, ale jestem zadowolony z postawy moich zawodniczek – graliśmy 2 godziny i na pewno zastawiły wiele zdrowia na boisku. Mogę jedynie pozazdrościć trenerowi Wagnerowi, że w kluczowych momentach tak funkcjonował blok drużyny. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach nawiążemy bardziej wyrównaną walkę z przeciwnikiem i zdobędziemy naszą pierwszą zdobycz punktową.

Dorota Pykosz (kapitan TPS-u Rumia): Cóż, to nasze pierwsze kroki, tak więc jestem zadowolona przede wszystkim z tego, że nie przegrałyśmy tego meczu w głowach i wyszłyśmy z szatni gotowe do walki. Każda z nas się wspierała na boisku i dałyśmy tyle, na ile nas było stać w tym spotkaniu. Wierzę, że w kolejnych meczach naszym sukcesem będzie zdobycie punktu, a nie tylko i wyłącznie seta. Jestem o tym przekonana.

Katarzyna Skorupa (kapitan Aluprofu Bielsko): No nie zagrałyśmy dobrego spotkania. Ciężko się gra z przeciwnikiem, którego się nie zna, który nie ma nic do stracenia. Tak więc cieszymy się z punktów zdobytych na inaugurację i mam nadzieję, że kolejnych meczach zagramy już lepiej.

Grzegorz Wagner (trener Aluprofu Bielsko): Faktycznie kluczem w tym pojedynku meczu był blok. Jednak nie powiem, żeby to był słaby mecz w naszym wykonaniu. Jedyne co nam się przytrafiło to przestój w drugim secie. Cały mecz jednakże graliśmy pozytywnie w obronie, popełniliśmy niewielką ilość błędów własnych. Rumia to dobry zespół. Myślę, że niejedna drużyna straci tutaj punkty, czego życzę trenerowi Skrobeckiemu.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×