Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Łukasz Perłowski: Z Knack Roeselare ta gra będzie o wiele lepsza

Asseco Resovia w pięciu setach wygrała z Jastrzębskim Węglem. Mecz nie stał na wysokim poziomie. Środkowy gospodarzy składa jednak obietnicę: Z Knack Roeselare ta gra będzie o wiele lepsza.
Mateusz Lampart
Mateusz Lampart

Obserwujący to spotkanie zwracają uwagę na przeciętny poziom sportowy w pierwszym meczu po nowym roku. Z opinią tą zgadza się także wychowanek Wisłoka Strzyżów. - Faktycznie, nie było to super widowisko, ale trzymało w napięciu. Jak na tak długą przerwę, to obydwa zespoły miało prawo do tak falowanej gry i tak było - uważa Łukasz Perłowski.

Perłowski w trakcie spotkania zmienił Grzegorza Kosoka i pozostał na boisku do końca Perłowski w trakcie spotkania zmienił Grzegorza Kosoka i pozostał na boisku do końca
Obydwie drużyny do środowego starcia przystąpiły niemalże bez treningów z zawodnikami, którzy brali udział w turniejach kwalifikacyjnych do MŚ 2014. W Resovii zabrakło m.in. Oliega Achrema, któremu wraz z reprezentacją Białorusi nie udało się wywalczyć awansu na światowy czempionat. - Wyjazdy Oliega Achrema, Jochena Schoepsa i Nikołaja Penczewa rzecz jasna miały wpływ na nasze treningi. "Alek" jest naszym podstawowym zawodnikiem, a dwaj pozostali mają duży wkład w treningi. Podczas ich nieobecności musieliśmy zapożyczać zawodników z Młodej Ligi. Ciężko było zgrać podstawową szóstkę, a szczególnie jakieś dodatkowe warianty zmian - przyznaje środkowy.

Przed mistrzami Polski niedługo arcyważny dwumecz z mistrzami Belgii, Knack Roeselare. 29-letni zawodnik jest przekonany, że w tym pojedynku gra będzie wyglądała okazalej. - Z Knack Roeselare ta gra będzie o wiele lepsza. W międzyczasie gramy jeszcze spotkanie ligowe, które też chcemy wygrać - kończy Perłowski. Przed pojedynkiem z Knack, Resovię czeka sobotni wyjazdowy pojedynek z Transferem Bydgoszcz.

Jakub Popiwczak: Na boisku było widać, że oba zespoły są po przerwie świątecznej

Jeśli ktoś gwizdał, to pokazał brak szacunku - komentarze po meczu Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!
Na Twitterze też nas znajdziesz!

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf.własna

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×