Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Finisz rywalizacji o awans - zapowiedź III weekendu World Grand Prix 2015

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik

Harmonogram gier III weekendu World Grand Prix 2015:

II weekend pierwszej dywizji

Grupa D (Sao Paulo)
Belgia
Brazylia
Niemcy
Tajlandia

Terminarz grupy D
Brazylia - Belgia / piątek, 10.07, godz. 19:05 *
Niemcy - Tajlandia / piątek, 10.07, godz. 21:00
Brazylia - Tajlandia / sobota, 11.07, godz. 15:00
Belgia - Niemcy / sobota, 11.07, godz. 17:00
Brazylia - Niemcy / niedziela, 12.07, godz. 15:00
Belgia - Tajlandia / niedziela, 12.07, godz. 17:00

* wszystkie godziny meczów WGP czasu polskiego

Grupa E (Saitama)
Chiny
Dominikana
Japonia
Włochy

Terminarz grupy E
Chiny - Dominikana / piątek, 10.07, godz. 9:10
Japonia - Włochy / piątek, 10.07, godz. 12:10
Chiny - Włochy / sobota, 11.07, godz. 8:10
Japonia - Dominikana / sobota, 11.07, godz. 11:10
Dominikana - Włochy / niedziela, 12.07, godz. 8:10
Japonia - Chiny / niedziela, 12.07, godz. 11:10

Grupa F (Kaliningrad)
Rosja
Serbia
Turcja
USA

Terminarz grupy F
Serbia - Turcja / piątek, 10.07, godz. 16:40
Rosja - USA / piątek, 10.07, godz. 19:10
USA - Turcja / sobota, 11.07, godz. 16:40
Rosja - Serbia / sobota, 11.07, godz. 19:10
Serbia - USA / niedziela, 12.07, godz. 16:40
Rosja - Turcja / niedziela, 12.07, godz. 19:10

Tabela I Dywizji World Grand Prix:

Miejsce Drużyna Mecze Z-P Sety Punkty
1 Chiny 3 3-0 9:1 9
2 Brazylia 3 3-0 9:1 9
3 USA 3 3-0 9:2 9
4 Włochy 3 2-1 7:3 6
5 Rosja 3 2-1 7:4 6
6 Japonia 3 2-1 7:4 6
7 Niemcy 3 1-2 4:6 3
8 Belgia 3 1-2 3:6 3
9 Tajlandia 3 1-2 3:8 2
10 Serbia 3 0-3 3:9 1
11 Turcja 3 0-3 1:9 0
12 Dominikana 3 0-3 0:9 0

 

***

II weekend drugiej dywizji

Grupa L (Formosa)
Argentyna
Holandia
Kanada
Polska

Terminarz grupy L
Polska - Holandia / sobota, 11.07, godz. 0:10
Argentyna - Kanada / sobota, 11.07, godz. 3:10
Polska - Kanada / niedziela, 12.07, godz. 0:10
Argentyna - Holandia / niedziela, 12.07, godz. 3:10
Holandia - Kanada / poniedziałek, 13.07, godz. 0:10
Argentyna - Polska / poniedziałek, 13.07, godz. 3:10

Grupa M (Samokow)
Bułgaria
Chorwacja
Czechy
Portoryko

Terminarz grupy M
Portoryko - Czechy / piątek, 10.07, godz. 15:10
Bułgaria - Chorwacja / piątek, 10.07, godz. 18:10
Chorwacja - Portoryko / sobota, 11.07, godz. 13:10
Bułgaria - Czechy / sobota, 11.07, godz. 15:40
Chorwacja - Czechy / niedziela, 12.07, godz. 13:10
Bułgaria - Portoryko / niedziela, 12.07, godz. 15:40

Tabela II Dywizji World Grand Prix:

Miejsce Drużyna Mecze Z-P Sety Punkty
1 Holandia 3 3-0 9:1 9
2 Portoryko 3 2-1 8:5 7
3 Czechy 3 2-1 7:4 6
4 Polska 3 2-1 7:4 6
5 Bułgaria 3 1-2 5:8 3
6 Argentyna 3 1-2 4:7 3
7 Kanada 3 1-2 5:8 2
8 Chorwacja 3 0-3 1:9 0

 

***

III weekend trzeciej dywizji

Final Four (Canberra)
Australia
Kenia
Kolumbia
Peru

Terminarz Final Four
Peru - Kolumbia / sobota, 11.07, godz. 8:10
Kenia - Australia / sobota, 11.07, godz. 11:10
Mecz o 3. miejsce / niedziela, 12.07, godz. 8:10
Finał / niedziela, 12.07, godz. 11:10

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×